Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość botox effffffekt

Chcę sobie sama wstrzyknąć botox i kwas hialuronowy

Polecane posty

Gość botox effffffekt

wiem z jednego forum ze amerykanki tak robia ,widzialam nawet film instruktazowy ) od producenta Restylane dla lekarzy). Oryginalny kwas ( juvederm) mam juz w domu , zostaje mi zamowic tylko botox. Chce tez zrobic samemu lipolize iniekcyjną ,mozna lupic ten sam preaparat ktorym robią lekarze Lipostabil. Czekam na opinie osob ''PO' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżoana _Kupa
gdzie kupiłaś ? :P dawaj namiary na film i produkty zaraz sprawdzę wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile zapłaciłaś za to ?
j/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość recydywistka35
oj nie polecam ogladalm brytyjski program juz nie pamietan jak sie nazywa ale były ofriary takich zabiegów samodzielnie wykonanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fccuuuc
te błyszczyki to lipa, probowalam dwóch a nawet maści z kapsaicyną :D Posmarowalam tym usta, mocne uczucie gorąca ,pieczenia, usta nabrzmiałe jakby mnie 3 osy urzadlily, zawsze chcialam takie miec ale efekt ulotnil sie po ok 30-40 minutach :( Botoxu balabym sie wstrzyknąc ,mozna cos zle zrobic i mamy paralizow nerwów.. O kwas hialuronowy pytałam u polskiego dystrybutora , sprzedzają tylko lekarzom, zwyklej osobie fizycznej mogą sprzedac o ile taka osoba przejdzie kurs/szkolenie takie jakie przechodza lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botox effffffekt
Hej , Botox przyszedł mi wczoraj :P nie wiem teraz co robic, boje sie troche :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liftinguj sie
ładna drożyzna :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botox effffffekt
drożyzna ? co masz na mysli ? u lekarza jedna ampułka to koszt od 1200 zł. Po co przeplacac np pod oczy ? Calej nie wykorzysta, reszte wyrzuci. aha i ja z tej strony nie zamawialam , podejrzana jest jak dla mnie no i ceny zbyt wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka 78
a ile zapłaciłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka 78
ile wysyłka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botox effffffekt
Restylane 60 $ , a juvederm 80 $ czyli 180 i 240 zł za sztuke tzn jedną strzykawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botox effffffekt
zamówilam 4 ampułki restylanu i 3 juvedermu , przesylke mialam za darmo. Nie wiem ile by kosztowala przy mniejszych zamowieniach ,zamowienie robilam od chinczyków z hong kongu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka 78
to czyli ze nie zamawiałaś z tej strony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botox effffffekt
Eh... no własnie boje sie w usta , nie wiem jak to zrobic ,widzialam na filmie instruktazoym :( Pod oczy nie boje sie , bo kiedys robilam sobie zastrzyki ale ze zwykłego kwasu hialuronowego ,niesieciowanego do kosmetyków w proszku , taki jaki jest w sklepie mazidła.com. Udalo mi sie :) ale efekt byl b.krotki ,ok 10 dni ,potem kwas sie wchlonąl dlatego wpadlam na pomysl z tym zamówieniem. Mam tez botox ale z tym pojde do kolezanki ,jest stomatologiem bedzie wiedziala co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botox effffffekt
Eh... no własnie boje sie w usta , nie wiem jak to zrobic ,widzialam na filmie instruktazoym :( Pod oczy nie boje sie , bo kiedys robilam sobie zastrzyki ale ze zwykłego kwasu hialuronowego ,niesieciowanego do kosmetyków w proszku , taki jaki jest w sklepie mazidła.com. Udalo mi sie :) ale efekt byl b.krotki ,ok 10 dni ,potem kwas sie wchlonąl dlatego wpadlam na pomysl z tym zamówieniem. Mam tez botox ale z tym pojde do kolezanki ,jest stomatologiem bedzie wiedziala co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botox effffffekt
Kurcze, cos sie dzieje z tym forum ,podwojne wiadomosci :) Z tej strony nie zamawialam , nie ma zadnych opinii ,wolalam nie ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka 78
no zacina się coś :/ kwas hialuronowy mam ten z maziedeł ale tym raczej nie bede sie faszerowac, mam smaka na ten botox :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgffghhh
kwas hialuronowy to pikuś , z botoksem racze uwazac bo jeszcze sie nabawicie porazenia nerwów, a to juz sie zdarzylo ,czytalam chyba na interii kiedys o kobiecie ktora sobie sama wstrzykiwala botoks i ma zmasakrowaną twarz, porazenie nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aassssssssssssssssssssssssssss
uwazaj kochana jak bedziesz to robila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka 78
nikt nie bedzie walił sobie botoksu bez wczesniejszego zapoznania sie z temetem w 100% nie wiem czy nawet bym sie odwazyala po jakims kursie to zrobic sama sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka 78
sama bym się raczej nie zdecydowała na wstrzyknięcie, ale wiem że jest wile desperatek które się nie wahają tego zrobić, żeby chociaż zaznajomiły się odrobinkę z tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka 78
zmykam bo sie tnie to forum jak jasny gwint 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa tematu.....
na youtube sa filmy jak wstrzykiwac botox :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka 78
wiem, wiem widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj link do tego botoxu
na you tubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa tematu.....
http://youtu.be/gFYcUcIO4Ds mozna wpisac botox training, botox inject ,pelno tych filmow jest ale wydaje mi sie ze lepiej miec kogos do pomocy ,ciezko tak manewrowac iglą przy lusterku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj link do tego botoxu
a masz namiar na kogos kto sobie sam wstrzykuje ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj link do tego botoxu
autorko a daj namiar na tych chinczyków u których to kupiłas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko to
ja chcę adres do botoxu ;) Dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×