Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Chce troche akcji w moim życiu, bo nuda.

Polecane posty

Kiedyś to działo sie, oj działo się, uciekało sie przed policją chcącą wystawić mandat za picie piwa w miejscu publicznym, było wiele przygód, a teraz wszystko jest takie zwyczajne i nudne. Cierpię na niedobór mocnych wrażeń. Jak sobie z tym poradzić, może po prostu sie starzeje? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań słuchać tego g*******ego metalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przestań słuchać tego g*******ego metalu" o, jakiś dres KAŻE MI przestać słuchać najlepszej muzyki na świecie, której słucham od wielu lat i jeszcze nazywa ją chujową :D na pewno poslucham tej "rady" :D Btw, myślałeś o poddaniu sie eutanazji ze wzgledu na uposledzenie umysłowe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie są teksty w piosenkach które słuchasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszej na świecie kkkkkkkkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to nawet lepiej. a dołują Cię, podnoszą poziom agresji, radości czy co dają takie metalowe utwory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obciągnij Vargowi fiuta. Przecież to wielki człowiek, psychopata i morderca, Adrenalina to ci skoczy na najwyższy poziom. Te dokonania muzyczne tego wielkiego człowieka... nie kompromitowałabyś się. Nasz Adaś ma podobne o ile nie większe, ale nie jest mordercą. Ach od wielu lat... Od wielu lat to ja słucham metalu, ty od kilku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a to nawet lepiej. a dołują Cię, podnoszą poziom agresji, radości czy co dają takie metalowe utwory?" z tych trzech wymienionych to podnoszą poziom radości. Tylko co ma wspólnego metal z tym tematem, jesli moge sie dowiedzieć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muzyka to tylko narzędzie do zmiany swojego nastroju. skuszę się na ten metal bo wszystko inne mnie zawodzi, co polecasz na początek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życie dorosłego to nuda zazwyczaj, co mam poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muzyka to tylko narzędzie do zmiany swojego nastroju. skuszę się na ten metal bo wszystko inne mnie zawodzi, co polecasz na początek? x na początek polecam zbierać puszki 4zl za kilogram na złomie potem miedź możesz 18zl/kg i jak ci się nudzi stalowy złom 0.6zl/kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, jak chcecie porozmawiac o metalu, to porozmawiam o metalu. "Ach od wielu lat... Od wielu lat to ja słucham metalu, ty od kilku" 6 lat to już nie taki krótki staż - ileżto pozerek które znałam zdążyło w międzyczasie "wyrosnąć" :) to już taki staż udowadniający że naprawde lubię ta muzykę, a nie słucham z powodu "buntu" czy tam innego szpanu. "Nasz Adaś ma podobne o ile nie większe, ale nie jest mordercą. " Ale jest idolem gospodyń domowych i celebrytą, a to o wiele gorsze niż zabić kogoś w obronie własnej, co zrobił Varg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a to nawet lepiej. a dołują Cię, podnoszą poziom agresji, radości czy co dają takie metalowe utwory?" z tych trzech wymienionych to podnoszą poziom radości. Tylko co ma wspólnego metal z tym tematem, jesli moge sie dowiedzieć? xx Jak to co? Narzekasz na nudę, a teraz piszesz, że metal podnosi ci poziom radości. Czyli, żeby pokonać nudę powinna ci do tego wystarczyć muzyka. Kolejny raz pokazujesz jaka jesteś tępa. xxx Gość co chce zacząć słuchać. Wszystko zależy co tego czego słuchasz teraz. Nie każdy da radę przeskoczyć w upodobaniach muzycznych o 180 stopni. Metal jest tak bardzo szerokim nurtem, tak szerokim, że każdy znajdzie coś dla siebie, ale musi to być na początek coś podobnego do tego, co się aktualnie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
metale można jedynie zbierać aby sprzedać na złomie, nie dość że kase można zarobić to jeszcze oczyszczasz środowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja j***e jaka glupia pozerka... wypier/dalaj!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że trzeba robić coś kreatywnego a nie biernie słuchać muzyki by się nie nudzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"metale można jedynie zbierać aby sprzedać na złomie, nie dość że kase można zarobić to jeszcze oczyszczasz środowisko" Niedługo dorównasz Strasburgerowi, powinieneś te suchary opowiadać w weekendy przed Familiadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to słucham muzyki klasycznej, rocka i techno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jesteś pewnie brzydka zakompleksiona wieczna dziewica która próbuje podbudować swe ego słuchając szatanistycznej muzyki jakie to smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ucieczka przed policją... WOW ale ekscytujaca akcja :D Widzę, że twoje życie cały czas było nudne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"która próbuje podbudować swe ego słuchając szatanistycznej muzyki " widze, ze nie mieści ci sie w głowie że można słuchac jakiegoś gatunku muzycznego, bo sie go lubi.Typowe dla prostaków co nie mają żadnego hobby :) "Ucieczka przed policją... WOW ale ekscytujaca akcja" Może dla ciebie to chleb powszedni, zeby w tobie to nie wbudziło emocji, ale dla normalnych ludzi jednak to jest nieprzeciętne przeżycie :D Zresztą złapanie oznacza utrate 100 zł poprzez mandat, co nawet dziś byloby dla mnie dotkliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dam ci kaszana stowke i skocz na główkę w gnojowke, tylko spierd... trollu z forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ucieczka przed policja to może podniecic tylko gimbaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ucieczka przed policja to może podniecic tylko gimbaze" może jesteś kibolem-menelem, albo innym złodziejem, dlatego tak sądzisz ale dla normalnych ludzi /w/ kazdym wieku to dośc emocjonujace i stresujace przeżycie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Typowe dla prostakow nie majacych żadnego hobby" Ogladalem f1 kiedy ty dziewczynko nie wiedzialas co to metal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalni ludzie nie uciekaja przed policja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaszana urodziła się tak brzydka, że od bobasa nosi garnek na głowie, więc wie najlepiej co to metal... xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ogladalem f1 kiedy ty dziewczynko nie wiedzialas co to metal" Ogladasz FORMUŁE 1, o jakie ambitne i niesamowite hobby, ja z moim interesowaniem sie historią, pogańskimi wierzeniami przodków, sztuką, filozofią, pisaniem wierszy i graniem na gitarze, muzyką metalową nigdy ci nie dorównam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×