Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość carolinen

hej założyłam nowy temat bo dziewczyny nie zauważają nowych osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klonmelkowa
to ja sie przylaczam. Jak dlugo sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinen
ja staram się już ok 11 miesięcy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klonmelkowa
o to dlugo, ja dopiero drugi cykl.U mnie jest problem z tym ze niemamy kiedy sie starac , pracuje od 18.30 do 6 rano , 6 dni w tygodniu, a moj M rpracuje zmianowo, czasami bywa tak ze przez kilka dni sie nie widujemy. Teraz jestem na zwolnieniu do 6 maja wiec bedzie troche czasu na przytulanka,no i zamowilam w necie mikroskop owulacyjny mam nadzieje ze pomoze ustalic owulacje. A bylas u lekarza? Masz jakas diagnoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny Zycze wam cierpliw
osci ja czekam na moj maly cud juz ponad 5 lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziewczyny przyłączam się do Was, Ja staram się od 3 tyg.. W niedziele mam planowaną @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klonmelkowa
do dziewczyny Zycze wam cierpliwosci - podziwiam ze nie tracisz nadzieji. Starcie sie o pierwsze malenstwo czy kolejne? W pierwsza ciaze zaszlam w 3 cyklu staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klonmelkowa
goralka robilas juz tescik czy czekasz do niedzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinen
no rok czasu człowiek juz ma dość tych porażek , ja obecnie jestem za granica jade na majówke do pl wiec po niej ide do lekarza niech zrobi mi wszystkie badania :) witam nowe dziewczyny :D ja staram się o pierwsze dziecko :) ale powoli się załamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny Zycze wam cierpliw
klonmelkowa to jestes szczesciara ze zaszlas w 3 cyklu staram sie o pierwsze dziecko za pare mc rozpoczynam mam nadzieje procedure in vitro niestety koszt to ok 13 tys:O wiele przeszlam ni e zycze tego najgorszemu wrogowi ile wylalam juz łez.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klonmelkowa
U mnie @ byla 19 kwietnia wiec staranka dopiero przede mna. Wiecie kiedy macie owulacje? U mnie to jest roznie , cykle mam 28 dniowe , owulka najczesciej 15 dnia ale bywa ze jest juz 7 dnia lub 22dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny Zycze wam cierpliw
carolinen nie ma sie co zalamywac rok to jeszcze nie jest tak dlugo moze poprostu staraj sie na luzie a napewno sie uda , zrób podstawowe badania i badanie nasienia zycze cierpliwosci oj duzo cierpliwosci ja wypracowalam sobie ja przez 5 lat co nie bylo latwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam do niedzieli, potem teścik jak nie pojawi się @ choć bardzo bym chciała zajść, to Mój pierwszy cykl starań. mam za sobą już jedna ciążę - córcia ma juz 9 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalaykaa
Hej. Dołączam się. My staramy się juz rok. Planowana @ mam dostać 27.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
czesc dziewczyny :) Nie traccie nadziejii jesli dlugo sie staracie , my staralismy sie ponad 3 lata i dopiero gdy przestalam o tym tak naprawde ciagle myslec sie udalo , obecnie jestem w koncowce 15 tygodnia ciazy , wiec psychiczne nastawienie tez jest bardzo wazne w tej sprawie : ) Trzymam kciui dziewczyny zeby sie wam udalo szybciuto , bo niemoznosc zajscia w upragniona ciaze to koszmar : c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalaykaa
Carolilen widzę,ze jak ja starsza się juz rok... Ja juz tez trace nadzieje.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny Zycze wam cierpliw
modernbarossa jak ktos niema problemow z nieplodnosci to napewno sie udaje predzej czy pozniej natomiast gdy ktos ma powazne problemy z nieplodnoscia to niestety trwa to dlugo dlugo i czesto jednym rozwiazaniem jest inseminacja badz in vitro wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klonmelkowa
carolien tez mieszkam za granica dokladnie w IE no i z badaniami jest tu ciezko dziewczyny Zycze wam cierliw wyobrazam sobie co czujesz, mam kolege w pracy tez wiele lat starali sie z zona o dziecko 38 lat pierwsze in vitro udane i tydzen temu urodzila przez cc bliznieta chlopca i dziewczynke, mam nadzieje ze i tobie tak sie poszczesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
czasem po prostu nie jest odpowiedni czas na dziecko i tyle , ale nie mozna miec tzw , parcia na dzieco bo pogarsza to troche sytuacje wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinen
ja powiem wam szczerze że nie stosuje żadnych testów owulacyjnych czy coś podobnego nic po prostu się kochamy dopiero teraz czytałam coś jak samemu można obliczyć owu , dzięki dziewczyny :) trż trzymam kciuki za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klonmelkowa
a moj synus ma 14 lat i najchetniej chcialby brata ale w jego wieku zeby mial z kim grac w pilke hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny Zycze wam cierpliw
klonmelkowa no ja mam mam nadzieje ze 1 próba bedzie udana i ze uda mi sie zajsc w ciaze dzieki in vitro wlasnie a wy dziewczyny sie nie zalamujcie musicie wierzyc i miec nadzieje ze sie uda:) ja przeszlam juz duzo wiem co tzn cierpiec ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe Kobietki , która będzie z nas pierwsza, życzę każdej tych wymarzonych kreseczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klonmelkowa
w moim wypadku nie mam co mazyc o spontanie kiedy ciagle jestem w pracy na nockach, musze wiedziec kiedy mam owulke, obserwuje sluz i bol jajnika biore zwolnienie z pracy na 2-3 dni i do dziela. Do M smieje sie tak bedzemy sie starac z 10 lat , ale co zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klonmelkowa
oby wszystkie w tym roku zaciazyly, trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celek
sześć lat starań, inseminacje , laparoskopia wreszcie IN VITRO -nie udane -ale dwa miesiące po zabiegu zaszłam sama ( to znaczy z mężem :) ) w ciążę.Ktoś powiedział że się odblokowałam-ale to nie prawda ,od razu myślałam o następnym zabiegu.moje zdanie jest takie że przy in vitro ładują takie dawki hormonów ze one jeszcze działają jeszcze przez jakiś czas.Natomiast drugiego dziecka już nie mam , mimo starań-nie było też drugiego in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny Zycze wam cierpliw
klonmelkowa czasem nie ma wplywu ja tez nie myslalam ze tak to bedzie wygladalo i ze tyle lat bede walczyc i jeszcze na koniec zostaje mi in vitro taki czasem los jest okrutny...:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignorantkaaaaaaa
dziewczyny Zycze wam cierpliw-> a ile koleżanko masz lat? W jakiej klinice się leczysz? Ja co prawda staram się o dziecko 3 lata, chciałam wybrać się do invicty albo innej kliniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny Zycze wam cierpliw
celek dokladnie masz racje !!!!! u meza to cieżka Oligospermio-asthenozoospermia niestety wyniki sa coraz gorsze jedyna szansa ivf i brak sil na kolejne czekanie czekanie lata tez uciekaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny Zycze wam cierpliw
ignorantkaaaaaaa witaj lecze sie na slasku:) w Provicie wiec zupelnie inne strony a co jest u was przyczyna nieplodnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×