Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ala99 xx 99

Chcecie naprawde schudnac ?

Polecane posty

Gość Ala99 xx 99

Czesc nazywam sie Ala i mam problem z nadwaga, jakie sumplementy polecacie ? nie mam czasu na silownie i bieganie bo pracuje 12 godzin dziennie. Prosze o pomoc a nie glupie zarty !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 małych posiłków i choćby spacer do pracy albo do sklepu. Ja na wielu suplementach się przejechałam - ani zielona kawa, ani pu erh, ani zielona herbata w kapsułkach z dodatkami, ani cynk ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nic nie daje chodzenie , spacery, choc jest tego duzo, ok 5 godz dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krew mnie zalewa jak czytam takie wpisy :) żadne suplementy, tylko racjonalne, zdrowe odżywianie, to 70% sukcesu. A czas na ćwiczenia zawsze się znajdzie, jeśli motywacja jest wystarczająco duża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroniccabe
Lepiej np. pochodzić po schodach zamiast korzystać z windy lub iść do sklepu zamiast jechać samochodem -troszkę ruchu więcej i efekty się pojawią. Do tego odpowiednia dieta - http://metasport.pl/ zajrzyj na tę stronę są tam różne plany diet, może coś Ci się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli w ogole nie bedziesz sie ruszac to zaden suplement diety ci nie pomoze. Staraj sie jesc zdrowo, nie przejadaj sie, odstaw fast foody i slodycze, jakikolwiek ruch jest wskazany (wystarczy kilka razy w tygodniu) do tego ja postawilam na mlody jeczmien z Mojito Slim (mojitoslim.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aśka
Ja bym patrząc na wyniki jakie uzyskuję o ile można polecić, to radziłabym zastosować IQgreen. U mnie waga spada, czuję się dobrze i nie mam ani apetytu na słodkie ani nie czuję co chwile chęci podjadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez stosuje Mojito Slim, w smaku nie jest najgorszy a czuje sie po nim bardzo dobrze, lzej i w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlexiPlexi
Przede wszystkim zadbaj o to, co jesz. Rzeczy pozornie zdrowe, na przykład warzywa, mogą mieć masę chemikaliów. Papryki z Hiszpanii? W jaki sposób dotrą one do Carrefoura bez szwanku? A słynne polskie "wędliny"? Większość swoich zakupów robię przez lokalnyrolnik.pl i mimo, że nie zmieniłam zbytnio swojego jadłospisu to czuję się o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDorota
Również polecę ci tabletki IQGREEN.Oprócz tego że dzięki tym tabletką chudnie się szybko i odchudzanie nie trwa nie wiadomo ile to jeszcze ma się mnóstwo energii.Dla mnie te tabletki to wielkie odkrycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puszysta nie do końca
Już nie chcę.... bo schudłam i to prawie 20kg. Co prawda chętnie by, jeszcze zrzuciła kolejne 20, ale musze dac sobie przerwę, bo nie zdąży się zregenerowac skóra. A w całym procesie pomógł mi IQgreen, za dwie miesiące jak będe kontynuowała, to też z tego środka skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×