Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chcesz być bogaty dzięki państwu? Powiem jak

Polecane posty

Gość gość

Zrób sobie 5je dzieci. 1 nie pracuj ani Ty ani mąż. 2 mieszkaj z mężem I podaj go o alimenty 3 teraz zarobki czyli tak: -alimenty od państwa 1800zl -rodzinnego 800zl -2500 z 500plus -kosiniakowe 1000zl -paczki z mopsu co miesiąc, czyli caly zapas jedzenia na miesiąc*****aczki dla dzieci na swieta Zapraszam na bezrobocie i życie jak pączek w masle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego praca na czarno i 11 tyś na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostałam w szoku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak moi kochani ,to cała prawda.Opisałam sąsiadów, o których wiem wszystko ,i matka i ojciec nie pracują, mają 30 lat i są zdrowi, żyją z dzieci! I państwo wspomaga właśnie takich nierobów! I co najlepsze? Dzieci chodzą głodne I obiady robią im sąsiedzi, rodzice baluja,piją, palą, mają na wszystko...na dzieci nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przestańcie ich karmic, wezwijcie mops ze dzieci glodne, zawiadomcie jakas uwage czy sprawe dla reportera, Rob zdjecia jak kupują wodke, chociaż w sklepie jest monitoring. Odbiora im dzieci i skoncza sie libacje. Tez jestem za odebraniem zasilkow. Co innego jak ktos jest niepełnosprawny, stary albo samotna matka a takie leniwe patologie won do roboty. A czy ja bym chciala tak zarabiac? Nke, bo nie lubię dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiłam ludziom by to zglosili ale nikt nie chce,cald odiedle wid jak to wygląda ,gdy mowklam kiedys ze zrobie z tym porządek, to uslyszalam ze odbiore dzieciom rodziców gdy pójdą do domu dziecka.Ale żeby mieć tyle kasy i w domu chlew,a dzieci głodne, to w glowie się nie mieści.Tam już i policja była kilka razy,ja sie tam nie wpielrzam.Dalam "przepis" na zarobek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:48 milioner sie odezwał co groszem nie mierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciaz nie mysle ze majac kilka tys mjesiecznie jest sie bigatym xd. Myslalem ze ktos napisze jsk dzieki panstwu stac sir milionerem a tutaj zebrsnie o kilka tys omg co za dno dna xdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porob foty na dowod, nagrania jakies itp i zglos do tvnu, sprawa dla reportera nie, bo tvp jest pro pis. A jak dasz temat tvnowi moze naglosni sprawę co patologie robią z 500+,moze kodowcy sie zbuntuja i kobiety z czarnego protestu. Ja nie chce by moje podatki szly na takie nieroby dzieciate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam tych dzieci jest 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja pracuje i grosze mam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw sie autorko, za jakis czas wakacje, patologie rusza na wakacje, moze polowa ich bachorow sie utopi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jest to,że jedziecie co miesiąc dostają dla całej rodziny z mops,wiec odpowiedzcie sobie na co idzie reszta kasy.Auta,sprzętów nic nie mają, niczego nie muszą opłacać, prócz małego mieszkania woda prąd 600zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.57 mnie to jedno,ja tam nie mieszkam to sąsiedzi moich dziadków w bloku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast zostawiać swoje pieniądze w banku który dzięki twoim depozytom zarabia ogromne pieniądze, dowiedz się w jaki sposób twoje pieniądze mogą pracować na siebie oraz jak ogromne możliwości daje współpraca z Futurenet. FutureNet jest POLSKĄ platformą społecznościową z dynamicznie rozwijającym się systemem online:reklama online, narzędzia online, gry online i zarabianie online. Biznes online to nowoczesna formazarabiania pieniędzy. Z FutureNet jesteś w stanie stworzyć idealne źródło dochodu (tego dodatkowego jak i głównego). Zobacz prezentacje i zarób dzisiaj swoje pierwsze pieniądze http://lukasz9.futurenet.club/info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×