Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia z paderbornu

CHCESZ ZAROBIĆ $$$ NA WAKACJE I OPERACJE PLASTYCZNE?

Polecane posty

Gość kasia z paderbornu

witaj Nazywam Się Kasia prowadze dom publiczny w południowych Niemczech (Paderborn) sama kiedys byłam dziweczką ale wiesz latka mijają i troche mi się przytyło ..tak że teraz musze zarabiać na innych;-) Poszukuje chętnych,atrakcyjnych,sexownych kobiet do pracy w moim małym,przytulnym burdeliku;-) warunki pracy bardzo dobre można nawet kaske zarobić,a wiekszość klientów to niemieccy robole ,turasy brudasy i oczywiście polskie buraczki (fakt większość przychodzi by popatrzeć jak te ich polskie kobity radzą sobie na emigracji a nóż widelec rodaczka da im discount heeh) fakt większość to bidoki z pięćdziesiątką w kieszeni zawsze negocjujące ceny ale co trza chłopaków wesprzeć ;-) A więc pozwól że bede szczera (bo ja jestem szczerą i uczciwa wiesz nie oszukuje dziewczyn hihi) no więc o kasie a tak więc... dawać będziesz pupki za 20 eurosa dla Ciebie ale popatrz jak poknie cie z 10 turasa i juz dwie stóweczki do kieszonki czyż to nie piękne i łatwe pieniązki hehe? Oczywiście wymagam od Ciebie wszechstronnego serwisu ,sexu analnego i oralnego czasem tez bez zabezpieczenie bo klijenci sobie zyczą i bez tego bys nie zarobiła wiesz ogromna konkurencja z byłego ZSRR;-(...a jak zarobie na Tobie z chociaz 300 euro dziennie to nawet będe traktować cie jak kolezanka i zapraszac ponownie;-)) Oczywiście jestem milutka i słodziutka dla moich przyszłym pracownic ale tylko do czasu aż do mnie przyjedziesz potem to zobaczysz kto tu rządzi...;-)Robotka zaczyna się świtem od 9.00 a konczymy o 24 a czasem i 3 rano tak że dyspozycyjna musisz byc cały czas i nie zasypiac bo opier.... Ogólnie to jestem dobrą alfonsicą nie zabieram Ci wszystkich pieniedzy i nie bije. Tak że zapraszam wszystie atrakcyjne,inteligentne z wszechstronnym serwisem kolezanki do mojego przybytku.Zgłoszenie tylko z foto. Całuski Kasia;-) 0049 1639-498-498 email: timkasia1@googlemail.com gg: 1188706

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pięknie napisane, rozmawiałam z tą panią i wydała mi się taka sympatyczna, ufff o mały włos i bym tam pojechała, dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×