Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wenus-z-milo

chciałabym mieszkać w dużym miescie...

Polecane posty

Gość wenus-z-milo

witam chciałabym się was zapytać jak to jest żyć w dużym mieście jak to jest z przeprowadzką z prowincji do wielkiego miasta. ja mieszkam własnie na prowincji mam meza i dziecko prace mamy taką którą mażemy wykonywać wszedzie mąż ma firme a ja wolny zawód i chciałbym mieszkać w wiekszym miescie gdzie dostęp do życia ze tak to ujmę jest lepszy gdzie coś się dzieje gdzie moje dziecko bedzie miało lepszą perspektywą rozwoju i gdzie my z mężem zawdodow też bedziemy sie rozwijać tylko się boje ze ciezko bedzie wynając w miare tanie mieszkanie wkrecić się w rynek i ze bedziemy daleko od rodziny dodam ze mieszkam w małym miasteczku w łódzkim a chciałbym przeprowadzić się do katowic lub jakiegos z miast ościennych np bytomia powie mi ktos jak się zyje w wielkim miescie???;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenus-z-milo
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunkaaaa
jezu czemu do katowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenus-z-milo
a czemu nie???bardzo mi sie tam podoba bytom zreszta tez ...biore pod uwage głownie slask by miec dosyc blisko do rodziców i tesciów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenus-z-milo
magda xp nie wiem o co ci chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcbvc
bytomia nie polecam to jajbrzydsze miasto na slasku .. Najlepiej Katowice, Gliwice , Rybnik , Ruda Slaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcbvc
mieszkam na gornym slasku wiec wiem jakie sa tu miasta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcbvc
Bytom oprocz tego ze najbrzydszy to ma najnizsze zarobki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenus-z-milo
o gliwicach tez myślałam tylko chyba jednak wolałabym katowice i jakąś spokojną i bezpieczna dzielnice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenus-z-milo
myslałam o bytomiu z tego powodu bo mamy tam znajomych i jezdzilismy swego czasu bardzo czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcbvc
no i zgadłas . Gliwice i Katowice to chyba najlepsze miasta na Slasku . Jesli brac pod uwage mozliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenus-z-milo
bvcbvc a orientujesz się jak jest z wynajmem mieszkań jakie ceny???i jaka dzielnica zeby była spokojna i było dużo zieleni...i przedszkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenus-z-milo
a i jakie ceny lokali pod działalnosc czy duze ???czy tak do 2000 tys wynajmie sie mały lokal na biuro w dobrym punkcie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynajem 3 pokojowego mieszkania to koszt 1500-2000zl + oplaty mniej wecej z tego co wiem , a jesli chodzi o dzielnice najspokojniejsze to : podlesie , zarzecze kostuchna , murcki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcbvc
Duzo zieleni? Gliwice na Zachodzie graniczą z całkiem dużym lasem .. Wiec w tym miascie , to jego Zachodnia czesc bedzie dobra biorąc pod uwage zielen ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenus-z-milo
dziękuje wam bardzo bedę myślec teraz na tymi dwoma miastami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę dzisiaj pomarańczą
ja mieszkam w bytomiu moze piękny nie jest ale brzydki też nie prace mam fajną zarobki ok za 2pokojowe mieszkanie płacę 800plus opłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę dzisiaj pomarańczą
dodam jeszcze ze na sląsku przynajmniej moim skromnym zdaniem jest najlepsza opieka medyczna i najlepsi lekarze-specjaliści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenus-z-milo
A czy płacisz te osiemset za mieszkanie w bloku czy w kamienicy i czy jest w centrum??? a jeszcze mam takie pytanie czy w gliwicach jeżdzą tramwaje???bo ja uwielbiam hałas tramwajów i pociągów moze to głupie bo ludzie woląciszę ale ja już mieszakam w takiej ciszy i mam dosyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenus-z-milo
dzięki sebastos:)szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę dzisiaj pomarańczą
wenus to jest mieszkanie w kamienicy ale ładnie utrzymanej jest domofon i całkiem przyzwoite podwórko mieszkanie na 2 p. i mozna powiedziec ze w centrum ale nie scisłym tramwaje słychac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenus-z-milo
no bo jak dobrze zrozumiałam to one zostały zlikwidowane w zeszłym roku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę dzisiaj pomarańczą
mieszkam juz długo w "bytku":)ale w gliwicach nie byłam nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak , ale zawsze zostaje Ci Kato a tutaj mamy cale multum tramwaji , pociagow i wszelakiej innej komunikacji miejskiej w brud , takze na pewno decybeli nie braknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenus-z-milo
własnie dlatego droga eliminacji gliwice skreslone z listy...a co sadzisz o ochojcu i ligocie???jakie to dzielnice???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×