Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yottka

Chciałabym otworzyć KOMIS DZIECIĘCY - czy to się opłaca?

Polecane posty

Witam wszystkich, Chciałabym otworzyć komis z art. dziecięcymi czy ktoś ma może doświadczenie w tym biznesie? Ile trzeba na początek mieć pieniędzy? Skąd na początek wziąść towar i ile się narzuca marży? Z góry dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi zalezy
jak podasz mi maila, wysle ci pare ciekawych dokumentow o otwieraniu wlasnej firmy, o biznesplanach... jesli chodzi o komis, autor jednej z publikacji pisze, ze na poczatek nie potrzebujesz znaczacej sumy, bo to ludzie przychodza i zastawiaja u ciebie towary... wszystko tam jest opisane jak to mniej wiecej wyglada:) mam nadzieje ze nie masz skrzynki w wp:) pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flisek@o2.pl z góry dzięki A tak na marginesie może ktoś już prowadzi taki komis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki, materiały naprawdę fajne - aż miło się czyta Szkoda, że tu na forum nikt nie ma doświadczenia w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi zalezy
ja tez sie nad czyms takim zastanawiam, wiec jak otworzysz to daj znac jak to wszystko wyglada;) nawet okolice mam dobra, stare obdrapane kamienice i bida z nedza. i jeden sklep na wynajem:) zobaczymy, a noz sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokój
mutsy,napisz jak to jest,czy się opłaci,od czgo zaczynałaś i czy jesteś z dużego miasta.Ja też o tym myślę.Jaka jest marża,no i w ogóle napisz co najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokój
ciekawa tez jestem ile trzeba zainwestować i czy np.cznsz za lokal w wys.2 tys/miesięcznie nie jest za ryzykowny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena_**
mogę również poprosić o materiały: alexa011@wp.pl dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frais
moge i ja!!! otrzymac te dokumenty!!! Prosze!!! Prosze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beztajemnic1980
Ja tez chciałabym otworzyc Komis z art. dla dzieci. W miescie ktory nie ma jeszcze Komisu a ma około 17.000 mieszkancow o inf. na maila.... Beztajemnic@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy możecie napisać, jak w praktyce funkcjonuje taki komis? Jeżeli sprzedaje się w nim tylko to, czego pozbędą się inni ludzie, to jest to bardzo ryzykowne? Co zrobić w sytuacji, w której nikt nic nie przyniesie, bo matki podzielą się używaną odzieżą między sobą? Przecież nie pojadę do hurtowni i nie nakupię nowych ubrań. Poza tym od czegoś trzeba zacząć, a jak zebrać odzież przed uruchomieniem działalności? Chodzi mi o to, że jak otwieram sklep z nową odzieżą, to najpierw zaopatruję się w towar. Jak otwieram komis, to nie mam nic i dopiero muszę zdobyć ten towar od klientów. Jak to dobrze zorganizować, żeby na wejściu się nie ośmieszyć brakiem towaru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby.mama
ja również jestem zainteresowana otwarciem takiego komisu...czy ktoś mógłby zdradzić jak to wszystko działa...nurtują mnie te kwestie co poprzedniczkę...dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co sie orientuje, ciuszki dziecience najlepiej schodza na allegro. kolezanka ma 4 letnia corke i wszystkie ciuchy z ktorych mala wyrasta, wystawia na allegro. wszystko wystawia na aukcjach zaczynajacych sie od 1 zl i tak se leci. ma z tego jakas kase, ale jest to dodatek. ja bym uwazala z otwieraniem dzialalnosci/komisem z ubrankami dla maluchow. czynsz plus podatki zezra cie zywcem. 2-3 miesiace i rzucisz to w cholere a dlugi pozostana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby.mama
może odwiedzi te stronę i napisze cos jak otworzyć komis z art dziecięcymi ktoś kto sie na tym zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasek43
ja także jestem zainteresowana tym tematem,na jakich zasadach to działa czekam na podpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamer
Witam, też chce otworzyć komis z ubrankami dla dzieci, fotelikami, wózkami itp. w Moim mieście, mam nawet miejscówkę i pomysł skąd brać towar. trochę boje się czy taki interes wypali, jeszcze nie wiem jak się go otwiera i jak prowadzi, jakie marże narzucać, co mi jest potrzebne itd. Będę bardzo dźwięczny za wszystkie rady. Dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m-c
Witam wszystkich serdecznie. Też noszę się z zamiarem otwarcia komisu dla dzieci. Planujemy z żonką sprowadzać ciuszki z Angli bo mamy tam dostęp do takich rzeczy w dobrych pieniążkach. Proszę o wasze opinie oraz o info na emaila o wszystkim co wiąże się z taką działalnością . Ach i jeszcze jedno pytanko może ktoś próbował dofinansowania na komis z UP. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna C
Czy ja też mogę prosić o takie materiały ponieważ też jestem zainteresowana otwarciem komisu ddziecięcego. Prosze bardzo oto moj email; justyna_cierpial1 z góry bardzo dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Posiadamy z Żoną lokal 25m2 i też zastanawiamy się nad otwarciem takiego sklepu. Poproszę o materiały na maila Brnosferatu@gmail.com Z góry 100krotne dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamilki
Witam! Ja również jestem szczerze zainteresowana otwarciem komisu. Bardzo prosiłabym o przesłanie mi jakichś wskazówek ;) Będę wdzięczna! :D mamamilki@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelka29
Ja tez jestem zainteresowana tym tematem, mysle o otworzeniu sklepu z odzieza uzywana, glownie dziecieca oraz artukulami dzieciecymi, typu wozki itp. w miescie 40tys. Prosze o przeslanie tych danych i mnie za co z gory bardzo dziekuje:)moj mail: izkabezprzezwiska@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria 31
Ja miałam taki sklepik, ale straciłam niemal wszystko, niestety nie ubezpieczyłam go i połowa się spaliła. Nie miałam pieniędzy nawet na remont , teraz się troszkę odbiłam, ale w pierwszej kolejności to pójde do PZU po pakiet dla małych biznesów. Polak to zawsze mądry po szkodzie, ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasek4
do Darii- czy mogłabym prosic o więcej informacji na temat działania komisu,naliczania marży,sposobu rozliczenia z fiskusem,rejestracji zebranego towaru itp.będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
również poproszę o wszelkie informacje na ten temat dziękuję gosia12@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×