Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chciałabym założyć bloga ale nie wiem jak się do tego zabrać

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem jaki portal byłby najlepszy, co zrobić, żeby ktoś to w ogóle znalazł, przeczytał, gdzie go zareklamować. Czy ktoś z was się na tym zna, mógłby dać jakąś wskazówkę, cenną radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw zadaj sobie pytanie, dlaczego. Dla popularności, dla karmienia ego, czy dla czystej pasji lub zabicia czasu. Serwis jaki chcesz, wszystko jedno, niektóre z tych rzeczy są zależne od popularności, inne nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za różńica dlaczego? Laska chce pisać, bez znaczenia po co. Ja miałam na blogspot.com, czytelny portal. Na onecie też jest ok, ale zamotana szata graficzna trochę. Reklama - musisz łazić po forach, pisać, wsadzić sobie link do bloga w stopce. O czym będizesz pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest różnica, bo pyta co zrobić aby ktoś na niego trafił. A i ty o tym piszesz. Są jednak ludzie, którym na tym nie zależy, bo kierują nimi inne pobudki a wszystko wydarzy się w swoim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Czkawka
no właśnie odpowiedz sobie na pytanie po co Ci ten blog? ja np. mój prowadzę ponad rok z przerwami i stanowi on dla mnie kopię zapasową gdzie przechowuję publicznie screeny najlepszych prowokacji z kafeterii :) oraz interpretacje własnych snów - tak by ich nie zapomnieć i czasem pomóc innym jeśli mają podobny sen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czkawka, daj linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studzia już pora na nowy wpis na blogasku:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×