Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stela05

Chcialabym zeby mnie ktos porzadnie wypiescil

Polecane posty

"To rozkochaj w sobie dojrzałego mężczyznę" Jak to zgredy się lansują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młody od razu się spuści i po pieszczotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia_
Ale to prawda, ze starsi od 40 wzwyż lepiej pieszczą, młody im nie dorówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miekkim chu/jem cie wypiesci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@marusia_ 40 latek to za stary dla mnie ale takim fajnym 30latkiem bym nie pogardziła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>miekkim chu/jem cie wypiesci<<< I właśnie tym :), dojrzały mężczyzna różni się od Ciebie :D, że nawet, gdy ch.. już będzie miękki, nie obróci się na drugi bok, tylko zastąpi ch... czymś innym :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>40 latek to za stary dla mnie ale takim fajnym 30latkiem bym nie pogardziła<<< Po trzydziestce, mądry mężczyzna, może już być dojrzały :) :) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia_
oj nieprawda, po 40 jeszcze jest twardy, zresztą to zależy jaki tryb życia facet prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I właśnie tym usmiech.gif , dojrzały mężczyzna różni się od Ciebie smiech.gif , że nawet, gdy ch.. już będzie miękki, nie obróci się na drugi bok, tylko zastąpi ch... czymś innym smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif ." Tylko na co komu pomarszczone cielsko i woń stęchlizny. Równie dobrze pierwszy lepszy kloszard może "zastępować chuja czym innym" Po mojemu, kryzys wieku średniego musi fest zryć beret, by tak naginać rzeczywistość . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiezo przed trzema dekadami
a takim przed 30 pogardzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawid w*********j stad bo PK sie o rozpowszechnianiu jej image przez ciebie dowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ch/u/j młodego jest twardy przez 15 sekund, często nawet nie zdąży włożyć, więc nie przesadzajcie z tą twardością :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieciaki myślą, ze 40 lat to już pomarszczony dziadek :D żadne naginanie starzec to po 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Tylko na co komu pomarszczone cielsko i woń stęchlizny.<<< Piszesz o sobie :D :D :D ? Biedna ta Twoja przyszła dziewczyna :( :D :D :D. x >>>Równie dobrze pierwszy lepszy kloszard może "zastępować ch*ja czym innym"<<< To niech Cię nauczy :D :D :D. Wtedy zamiast płodzić (z wielkim trudem :D) głupie teksty na Kafe :D, będziesz mógł "zastępować" :D :D :D. x >>>Po mojemu, kryzys wieku średniego musi fest zryć beret, by tak naginać rzeczywistość . . .<<< Ten kryzys najbardziej dotyka przygłupów :D :D :D. Współczuję przyszłości :( :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:10 - Możesz tylko pomarzyć o tym Pawełku (o kontakcie do PK). I jesteś niezłym fantastą, że ci ten Dawid do głowy wpadł . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio1 - poszukaj sobie jurnej 50-tki dziadku, a nie nawołujesz, do zakłócania odwiecznego porządku (zakładam, że sam go zakłócić nie byłbyś w stanie) . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kshatrya zgryźliwa babo kiedy przekwitasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem facetem!!! Kurwa!!! Kszatrije to aryjska arystokracja (kasta wojowników)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kshatrya to facet. Nazywa sie Dawid. Jego poprzednie nicki to: AveDave , Dampfkraftwagen,Swyft,Hengist, itd. Pudlo Dawidku,zaden Pawelek :O Ja jestem kobietą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 sekund? Wspolczuje i podzrawiam prawiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>misio1 - poszukaj sobie jurnej 50-tki dziadku, a nie nawołujesz, do zakłócania odwiecznego porządku (zakładam, że sam go zakłócić nie byłbyś w stanie) . . .<<< Zdziwiłbyś się, jak gładką skórę mają niektóre 50-siątki :). x Problem w tym, że są już ustatkowane i żyją szczęśliwie :). x Odwieczny porządek panował gdy, młodzi chłopcy uczyli się od dojrzałych kobiet, a młode dziewczyny rozkwitały w łóżkach dojrzałych mężczyzn :). Dlatego ludzie seks uwielbiali :). Dzisiaj wszyscy chcą być równouprawnieni i wszystko móc. W efekcie, dziewczyny zniechęcają się do seksu, w ramionach 5-cio minutowych nieuków i wolą karierę zawodową od miłości :(. x Do pięćdziesiątki mi jeszcze brakuje, ale podejrzewam, że u Twoich rówieśniczek, miałbym większe szanse od Ciebie :). Ja tu piszę, bo po wypadku muszę czasami poleżakować, a Ty tu piszesz, bo nie masz innego wyjścia, ani towarzystwa :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:29 - Z własną bielizną chyba się na rozum zamieniłeś, skoro ci się wydaje, że mnie wkręcisz . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Odwiecznym porządkiem było to, że młodzi chłopcy uczyli się od dojrzałych kobiet, a młode dziewczyny rozkwitały w łóżkach dojrzałych mężczyzn usmiech.gif . Dlatego ludzie seks uwielbiali." W każdym wieku zdarzały się patologie. Kiedyś to były barłogi rodziny borgiów, tera jest pedofilia. Po mojemu żadna niespodzianka i kiepski argument...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcesz, nie wierz kolo meza c***a mi to lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>19:29 - Z własną bielizną chyba się na rozum zamieniłeś, skoro ci się wydaje, że mnie wkręcisz . . .<<< Nie wiem, co ten gościu o Tobie wie, ale ja pamiętam, że to właśnie Hengist onanizował się wytrwale do Perłowej Zołzy :D, zupełnie jak Ty :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>W każdym wieku zdarzały się patologie.<<< Masz bardzo ciężkie życie, jeżeli nie potrafisz odróżnić patologii od normy :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy z wymienionych nickow tak robil. Z kilku profili osmielil sie nawet bez zgody upublicznic jej wizerunek i szczerze mowiac nic nadzwyczajnego ta PK :O Chyba ze kogos szkielet powleczony skora podniecic potrafi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio1 - Mylisz się Perłowa Królewna jest za szlachetna, by się do niej onanizować. Nie ta liga, co wy . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×