Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chciałbym mieć kochankę na dłużej...

Polecane posty

Gość gość

której tak samo jak mi brakuje czegoś w swoim życiu erotycznym, i której zależy na dobrej zabawie i dyskrecji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pragnę poznać kobietę dojrzałą emocjonalnie, niezależnie od statusu związku... ze swojej strony mogę zagwarantować dyskrecję, higienę, kulturę oraz miłą, przyjemna znajomość:) jakąś Pani chętna? proszę o poważne odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę nie ma tutaj kobiet nie usatysfakcjonowanych ze swojego dotychczasowego, erotycznego życia lub po prostu męskiego wsparcie, męskich ramion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to jest dobre miejsce do szukania. Tu jest więcej chętnych na pisanie niż realność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd jesteś i ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z okolic warszawy, z zachodniej części Mazowieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, że może i to nie jest najlepsze miejsce ale co... na ulicy mam podejść się zapytać!? a na imprezy nie mam czasu... może kogoś znajdę o podobnych preferencjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt jest faktem, że w pracy i blisko domu nie powinno się wchodzić w takie relacje ponieważ jest za duże ryzyko komplikacji. Plusem jest Twoje miejsce zamieszkania ponieważ jest tu spory odsetek osób z wymienionej przez Ciebie okolicy. Jak to się mówi....szukajcie a znajdziecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sobie spokój, kochanka po jakimś czasie będzie chciała żebyś się rozwodził, już teraz, zaraz. Zamieni się w gorszą niż twoja żona, wszystkie tak mają. Wszystkie kobiety takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogłabym zostać czyjąś kochanką, bez wtrącania się w życie prywatne (i vice-versa), jeśli chciałbyś się sam wyżalić, to proszę, ludzie mnie cenią, bo mam dar słuchania :) ale to nie moje rewiry :) w każdym razie, powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, jasne stara śpiewka, a potem kiedy w końcu zostawisz żonę. Zostawisz żonę to ona już nie chce. Ale faceci są głupi. Tracą wszystko potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie c*****e życie tak bez zaangażowania. Przecież to wegetacjia to jak rżnąć się z kumplem. Nic nie zastąpi seksu kiedy są uczucia wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale można to robić pod wpływem pożądania, a wtedy nie potrzeba uczuć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mężczyzna czy kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest jakaś pani chętna na realną znajomość??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×