Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poczaatkujaca

chetnym powroze

Polecane posty

Gość poczaatkujaca

talie zakupilam miesiac temu, nie mialam jeszcze okazji jej przetestowac, wiec chce sprobowac ;) zapraszam ludzi zdystansowanych do wrozb:) odpowiedzi bede udzielala w nocy / prosze nie zadawac pytan zaczynajacych sie od ''czy'' nie okreslam tez czasu do wrozby potrzebny jest znak zodiaku ,przyblizony wiek i plec/lub imie/ i.....prosze o weryfikacje :) nawet po dlugim czasie, na forum jestem juz od paru lat. weryfikacja pomoze mi sie doskonalic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msienkiewicz
Hej, jestem bardzo ciekawa Twoich wrozb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też się piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczaatkujaca
proszę o przeczytanie pierwszego postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczaatkujaca
jesli chcecie wrozbę to proszę o imię(lub plec) znak zodiaku i przyblizony wiek + pytanie, nie zaczynajace się od "czy" czyli np . nie - "czy wyjdę z kłopotów finansowych i jeśli tak to kiedy" tylko "co zrobić żeby wyjść z kłopotów finansowych" , " jakie są perspektywy na poprawę syt.finansowej" itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdnsk
Jakie sa szanse, ze ja i moj byly wrocimy do siebie Kamila, 28l. ryby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agnieszka 07.09.83 panna, czy wyjde za maz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg kart uczucia miedzy Wami oslabły. Mozliwe ze spotkacie się i dostaniesz jakis maly prezent od niego.Poza tym chyba czekają go jakieś sprawy urzędowe, możliwa strata pieniędzy. Na tym chyba obecnie się skupia najbardziej. Czy macie dziecko albo lacza Was jakies sprawy materialne?? Jeżeli tak to mozesz liczyć na wsparcie finansowe. Pozdrawiam i proszę o weryfikacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczaatkujaca
Wg kart uczucia miedzy Wami oslabły. Mozliwe ze spotkacie się i dostaniesz jakis maly prezent od niego.Poza tym chyba czekają go jakieś sprawy urzędowe, możliwa strata pieniędzy. Na tym chyba obecnie się skupia najbardziej. Czy macie dziecko albo lacza Was jakies sprawy materialne?? Jeżeli tak to mozesz liczyć na wsparcie finansowe. Pozdrawiam i proszę o weryfikacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczaatkujaca
To co napisalam wysunelo sie na pierwszy plan. Zapytalam jeszcze - konkretniej, jakie są perspektywy na powrót do siebie. Karty nie wyszły w tym względzie przychylne. Przykro mi,ale pamietaj ze to tylko karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa, wiek 30, jak znaleźć męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa znak zodiaku to lew. Pozdrawiam i prosze o wrozbe, co w uczuciach i czy wyjdę za maz kiedys w ogóle bo mam pecha do facetow a chcialabym miec męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdnsk
Dziekuje za wrozbe. No to prawda, ze on ma teraz powazne problemy urzedowe i groza mu straty finansowe i skupia sie teraz tylko na tym. Nie mamy wspolnych dzieci, on ma. Wsparcia materialnego od niego nie oczekuje, bo wlasnie zaczelam prace, nie mamy czasu sie teraz widywac, bo pracuje wieczorami, wiec dlatego zapytalam co dalej z nami bedzie, bo wyglada to nieciekawie. Czyli zostane sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczaatkujaca
Dziekuje za weryfikacje:) Rozumiem, faktycznie byly pokazane przeszkody i przez to doszlo do ochlodzenia stosunkow. Hmm ja na dzien dzisiejszy widzę, że on w ogole się jakby nie skupia na relacji z Toba. Niewykluczone ,ze w przyszlosci nastapi poprawa, jednak on musi uporzadkowac swoje sprawy. Nie przejmuj się, gdyby jednak nie poszlo po Twojej mysli. Co ma byc to bedzie, prawdziwa milosc pokona wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie uczucia żywi do mnie były? Agnieszka, rak, 23 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli mozesz mi powrozyc bede bardzo Ci wdzieczna , chodzi mi o moja relacje z mezem , jest on czlowiekiem bardzo zmknietym w sobie i ciezko mi go zrozumiec , nie wiem czy jest myslami ze mna , czy moze z kims innym ? Ewa , znak zodiaku wodnik , wiek 48 . Dziekuje za twoj czas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczaatkujaca
gość wczoraj Ewa, wiek 30, jak znaleźć męża? Ewo,pojawia się wskazówka aby oczyscic sie ze wszelkich paskudnych, blokujacych Cie relacji - byc moze tych osob juz nie ma w Twoim zyciu ale energetycznie nadal na Ciebie działaja. Trzeba uporzadkowac troche swoje zycie, pogodzic sie z przeszloscia i nie pozwoli byc wplywala na terazniejszosc. Jezeli faktycznie tak jest to karty silnie to podkreslily. Aura jest wyczuwalna podswiadomie i przez to mozesz przyciagac okreslony typ mezczyzn. Moze schematy masz wyniesione np z domu badz pierwszych nieudanych relacji?? Czy cos z tego co mowie, zgadza sie? Karty takze sugeruja abys nie wstydzila sie wyjsc z inicjatywą, jeżeli ktoś Ci się spodoba. Nie zniechęcaj się porażkami, jesteś atrakcyjną kobietą , trochę więcej pewnosci siebie na pewno nie zaszkodzi ; ) W najblizszym czasie calkiem mozliwe, ze czekaja Cię randki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za wróżbę :-) no w sumie się zgadza. Bardzo dziękuję za poświęcony czas. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie będą numery w dużym lotku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przygnebionaona
Weronika 20 lat bliźnięta Mam problem z facetem, z którym jestem od 4 lat. Od długiego czasu jest oziębły, zbliżenia bardzo sporadyczne, jest nie czuły. Zapomniałam już kiedy ostatni raz mnie dotykał. Czuje się nieatrakcyjna, przygnebiona. Jest mi po prostu źle z tym. Rozmowy nic nie dają. Mamy jakąkolwiek szanse? Zacznie mi w końcu okazywać miłość? A może on mnie już nie kocha, a nie potrafi mi tego powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzam jakie będą numery w dużym lotku ? Jak nie potrafisz odpowiedzieć to co z Ciebie za wróżka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona6
kiedy spotkam odpowiedniego partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety które chodzą i wierzą wróżkom są żałosne. Nigdy bym takiej nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika 22 lata, lew . Kiedy wyjdę za mąż i ile bd miała dzieci . Dziękuję i czekam na odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczaatkujaca
Gosciu, bywam tu sporadycznie. A Ty po pierwsze się pohamuj, po drugie dokształc w temacie. Czy wiesz na czym polega "wróżenie"?? Rozłóż sobie karty i sprawdź czy Ci się numerki pokażą. Co za głupi post. Nie jestem jasnowidzką, która widzi przyszłość, słyszy myśli, a jedynie osoba ktora odczytuje znaczenia kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina 25 l koziorozec kiedy Znajde moja druga polowke i w Jakich okolicznosciach go poznam i jak besetze wygladal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ze mna wrozko ominelas mnie:( agnieszka 7 .09.83 panna, czy wyjde za maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
droga początkująca proszę o rozłożenie kart w sprawie mojego macierzyństwa czy doczekam się żywego i zdrowego dziecka tu na ziemi? kobieta baran 27 l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.09.18 Kobiety które chodzą i wierzą wróżkom są żałosne. Nigdy bym takiej nie chciał. a kogo obchodzi twoje zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika 27.07.1979lew,jak sie uloza sprawy miedzy mna i partnerem?czy widzisz dzieci w naszym zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×