Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wotusowa

Chińskie suknie ebay

Polecane posty

Gość Wotusowa

Czy mogłybyście mi podrzucić link do tego sklepu, który szyje na zamówienie suknie z podrabianych wzorów? Naczytałam się, że są bardzo tanie, a przy tym przepiękne i dobrze wykonane, chciałabym się rozejrzeć ;) Póki co znalazłam jedną suknię, idealną dla mnie, wymarzoną, ale kosztuje 80 funtów (co i tak, jak na polskie warunki to baardzo niewiele, chcę poszperać głębiej). Możecie pomóc? Byłabym wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wotusowa
Och, znalazłam. Ale kurcze, większość ma odkryte ramiona, a mnie się takie kompletnie nie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimika19
Jeśli choć trochę wiesz jak wyglądają wyroby chińskie to na pewno nie odważysz się kupić chińskiej sukienki. To tak jakby się wybrać na spacer w papierowym ubraniu. Kupuję sukienki w sprawdzonym e-sklepie z koekcji sugarfree i mam darmową dostawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe- znajoma mieszka w Chinach i dokladnie mi opowiadała,ze Chinczycy szyja sukienki dla najlepszych markowych magazynów na ich zamówienie, przyszywaja ich metki te suknie sa tam sprzedawane po 1000 funtow i wiecej, wiem doskonale, bo dostala( jest modelką) od nich w ramach zaplaty 3 sukienki z serii, ktore nie poszly do Europy bo mialy jakies malenkie błedy. Mnie kolei dala 2 ciuchy odrzuconez podobnego powodu z MaxMary, jeden identyczny (na pewno tez przez Chinbczykow szyty )widzialam w sklepie MaxMara w WWie za 800 zl. Nie mow ze chinskie ciuchy sa jak papierowe, bo to,ze na rynkach spzredaja najtansze chinskie badziewie nie zmienia faktu,ze i tak caly elegancki swiat w chonszczyznie chodzi, nawet o tym nie wiedzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×