Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

moj roczny syn wogole nie chce jesc chlebka, jak mu zrobie kanapke z szyneczka czy serkiem to wszystko wyciagnie a chleb wyrzuca, probowalm juz nawet dawac mu z dzemem ale to tez nic nie daje... wczesniej jadl chetnie nawet pietke.... co mu ??? waszym dzieciom tez sie tak zmienia?? przeciez nie moge na sniadanie dawac mu tylko kielbase ser i ogorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angeelinaa
Nie przejmuj sie moj tez przez jakis czas przestal jesc chleb, zjadal tylko szynke i wylizywal masło... kupilam mu takie jednorazowe vasy i wcina, bo innego narazie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu lubi konkrety ;) ja mojej daję najpierw chlebek z masełkiem a potem konkrecik. z tego co słyszałam to wiele dzieci tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez probowlam najpierw z chlebem a potem z szyneczka ale tez nic nie dalo, .. a powiedzcie mi czy wasze dzieci tez najchetniej jadlyby tylko szynki kielbasy i parowki??? moj to wcina zawsze nigdy jeszcze nie orzucil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angeelinaa
Moj tez, ale tylko te drobiowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego ciagle zdrabniacie
???? chelebk, maselko... rzygac sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez jest kielbasiany,zawsze wybierze wedline zamiast dzemu jak ma wybor a mi sie zawsze wydawalo ze dzieci to by tylko slodkie wcinaly,a parowki to musze wydzielac bo by sie na 3 nie skonczylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może smaż mu placki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A spróbuj zmienić na np. bułkę paryską. Albo kup inny chleb, czasem niektóre chleby nawet mi nie smakują. U mnie było odwrotnie-syn wcinał praktycznie sam chleb przez jakiś czas-wszystko inne wyrzucał psu:) Ale potem mu przeszło. Tez robiłam malutkie kanapki żeby go zainteresować i super-ale to co na wierzchu i tak lądowało na podłodze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×