Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cati84

Chlopak w spodniach ze skory..

Polecane posty

Gość cati84

Wyszlam zchlopakiem ( wiek 26 lat) i bardzo nie spodobalo mi sie ze ubral sie w spodnie ze skory.... To okropne.. Mial do nich koszule biala z satyny i marynarke. Co sadzicie wy o facetach w takich spodniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha hehe
że jesteś jego przykrywką a on jest gejem :o sprawdź go lepiej :o naprawdę bo to dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaKwiatek
Oj waniliowy budyń aleś teraz zabłysnęła inteligencją :D cycki ci opadają?! No przestań :D a ty ha he coś tam cicho tam i nie komentuj głupio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już sie wypowiadalem w moim emacie - najlepiej w skórzanych (skóropodobnych) spodniach wygladają zgrabne dziewczyny i kobiety! Im pasuja wszystkie - niezależnie od kroju, koloru, itd. Facetom troche mniej pasują, wiele zależy od ich kroju i koloru. Jesli chlopak zalożyl klasyczne czarne w stylu klasycznych jeansow to nie powinno byc w tym nic dziwnego! A tym bardziej nazywanie go gejem jest śmieszne (tym bardziej że był przeciez z dziewczyną - czytaj powyzsze wypowiedzi!) Chyba ze były jakies w \"fikuśnym\" stylu, bardzo obcisłe, czy jakimś \"gejowskim\" kolorze np. różowym! Wg mnie jesli chodzi o facetow to \"klasyczne\" skórzane spodnie idealnie pasują dla motocyklistów, rockmenów i \"artystów\"! P.S. powinnas byc dumna z chlopaka ze specjalnie dla Ciebie chcial sie "pokazać" i rownież powinnas nałożyć skórzane spodnie (oczywiscie w stylu damskim) aby wszyscy widzieli że jesteście parą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty też czytaj
uważnie! A co geje nie mogą mieć dziewczyn?! Niektórzy nawet żony i dzieci mają! Piszę, że ona może być tylko przykrywką chyba, że nie wiesz co to znaczy... :o Dla mnie on może być gejem albo jest facetem metroseksualnym choć ci napewno nie założyli by takich spodni a coś b.eleganckiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karawana
fuj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorzane spodnie tez mogą
być bardzo eleganckie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filippo Massa
A co w tym dziwnego? Sam w takich chodze, super sprawa i sto razy lepsze niz gowniane jeansy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ta cati84 to jakas
"katolicka' święta wiesz "biala panienka" w szmacianych spódnicach za kolana i chlopak ubral sie dla niej seksownie to wszystkie laski na miescie sie za nim oglądały i teraz ta Cati84 chce sie wyżalić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati84
Mial czarne spodnie, buty ze skory szpic z przodu. Te spodnie byly lekko rozszerzane na dole. Nie sadze ze jest gejem... Bo jak przechodzili obok nas faceci trzymajacy sie za reke ( jestem za granica) , to on od razu skomentowal z ciha: ze nie moze na to patrzyc, ze sie brzydzi gejami itp. Nie jest artysta ani motocyklista, lecz policjantem.A konkretnie: carabinierem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaa Włoch znaczy sie
Wlosi lubią "prowokować" wygladem! Nie ma sie czym przejmowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta co ty nie powiesz
większość gejów mówi na widok 2 geja, że się nimi brzydzi :D by odciągnąć od siebie uwagę :D boją się przyznać, że są inni :D A ty trochę naiwna jesteś ile masz lat? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati84
Kurcze moze jest.... gejem :/ Moze to odkryje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie problem polega na tym że Cati84 to Polka wychowana w koserwatywnych - katolickich poglądach... Wyjechala do krajów Europy zachodniej (włoch) a tam takie rzeczy nikgo nie szkoują! Na zachodzie Europy (czy USA) tam na porządku dziennym jest to że każdy ubiera się jak chce i nikogo innego to nie obchodzi... Zapraszam do mojego tematu (ponoć wg wypowiedzi to są wlasnie Włoszki): http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3401435

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati84
Sama jestes konserwartywna idiotko!!! Ja juz tu jestem kilka lat!! Znam bardzo duzo Wlochow, ale w spodnie ze skory zaden sie nie ubral jeszcze i na ulicach tez takich nie widac!!!A jestem w duzym miescie . Wlosi owszem sie ubieraja super, mja gust;) Lekko obcisle bluzeczki, spodnie tez, wloski na zelu, extra, a nie jak polak wszystko na nim wisi! Krok w kolanach fujjj........... Wioec idiotko jak sie nie znasz- widocznie malo wiesz o swiecie, i nie spedzilas we Wloszech kilka lat to sie bezgusciu nie wypowiadaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati84
A tu znalazlam wpisik ciekawy haha, teraz juz rozumiem ze to jakis idiota!! Cyt: 17:02 ninka123 Boże znowu ten skórzany zboczeniec!!!!!!!! Nie słuchajcie tego co on mówi, on na tym forum grasuje od dawna i wypisuje non stop pierdoły typu "skóra znów w modzie", "skórzane i skóropodobne spodnie super modne", itd!!! TO JEST ZBOCZENIEC DZIEWCZYNY NIE ODPOWIADAJCIE NA JEGO ZACZEPKI!! A przedtem udawał dziewczynę która niby to doradza innym, że najmodniejsza jest skóra!!! Spadaj stąd zboku!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zboczona to jestes raczej TY majac takie poglady :) zgadzam sie z MRNEMO - skóra jest wiecznia modna! zmieniają się tylko kroje, style, itp - material pozostaje ten sam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudere
taak cati84 "wloski na zelik" mowia same za siebie :D :D masz gust kobieto hahaha :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale w skorzanych spodniach najlepiej wygladaja mlode dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza sie - przede wszystkim skore i materialy skoropodobne powinny nosic mlode dziewczyny/kobiety! np. takie z newyorkera www.imagebam.com/image/72ece2266377678

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skórzane spodnie na facecie są suuuper!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem facetem i regularnie chodzę w skórzanych spodniach. Nie obchodzi mnie zdanie innych. Mogą mnie szufladkować. każdy ma prawo się ubierać tak jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2013.07.21 Jak to skora, to ja jestem Ania z zielonego brzegu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchag
ja nie widzę żadnego problemu że facet chodzi w spodniach ze skóry sam mam trzy pary i nosze je jak każde inne a problem to mają te osoby które to negują a nawet dżinsy na nich kiepsko wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako biseksualista chodzę w skórzanych spodniach, ale brązowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×