Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chodzenie. Czy potrzebne buty?

Polecane posty

Gość gość

Moje dziecko zaczęło kilka tygodni temu chodzić. Idzie jej juz całkiem dobrze. Ma buty, w których wychodzimy na dwór. Moja mama truje mi ze mała powinna chodzić w sztywnych butach po domu. Nie wolno boso. Czy zgadzacie sie z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo dobry ortopeda powiedział żeby w domu nie zakładać dziecku butów. Najlepiej na bosaka lub w skarpetkach z abs. Tego sie trzymałam mimo dobrych rad rodziny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest ciepło boso, ale trzeba naprawdę uważać, bo dziecko może się przeziębić. Jak jest chłodniej to niech ma jakieś domowe papcie. Same skarpetki odradzam, bo łatwo w nich się poźlizgnąc. Są skarpetki z gumowymi kropkami zapobiegające poślizgowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w domu jest ciepło a mała przyzwyczajona do chodzenia w skarpetkach i dobrze jej idzie. Zreszta my tez chodzimy boso po domu i tak najwygodniej dlatego nie wyobrażam sobie mojego dziecka chodzącego cały czas w sztywnych butach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnych sztywnych butów po domu! Skarpetki antypoślizgowe albo boso, jak jest ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsfswf
Wysokiej jakośc***antofle znajdziesz w naszym sklepie – www.pantofle-goralskie.pl. Odwiedź naszą stronę i zobacz wspaniałą kolekcję tradycyjnych pantofli. http://pantofle-goralskie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odwiedze nima huja:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×