Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdzierstwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cholera mnie bierze na ceny sukien slubnych

Polecane posty

Gość lady kicz
TO ZAMAWIAJ W STANACH GDZIE PROBLEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja swoja kupiłam w komisie
i byłam bardzo zadowolona. cała kwotą, która wydałam na siebie na 2 dni łącznie z 2 parami butów tanecznych, sukienką na drugi dzień, kosmetyczką i fryzjerką (również na sesje w innym dniu) dla mnie i mojej świadkowej, wszystkie dodatki itp. wyniosła mnie mniej niż nowa sukienka z salonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikoreczka z pudełeczka
ja moją kupuje za 100 funtów czyli 500 zł. Tez bylam w szoku jakie to Polskie sklepy narzucaja ceny w tysiącach za zwykle szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzierstwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja chyba sprowadze, moze potem sprzedam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikoreczka z pudełeczka
całkiem całkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie są dziwni a ja tym bar
może któraś z Was może podać strone internetową na której mozna zamówić suknie ślubną z Wielkiej Brytanii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikoreczka z pudełeczka
To jest moja suknia, cena jest 115 Ł ale gdzies ja widzialam za 99 :) Ona będzie sprowadzana z Chin ale wiem że będzie dobrej jakosci bo juz dowiadywalam sie u kupców. Bo nie wiele osob wie ze duze marki odziezowe szyja ubrania w Chinach, Koszt uszycia sukni jest maly, cena w porownaniu z kosztem jest duza. tak, te 100 funtow to duzo. To sobie wyobrazcie ze takie same suknie sprzedaje sie w PL za 4.000.... porazka :) a na Polskim Ebayu nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikoreczka z pudełeczka
zdzierstwo- ale to jest sklep, nie pisze szczerze gdzie sukienki są szyte. znalazlam podobna do jednej za 120 na ebayu za 70.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzierstwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
szczerze mowiac, nie wiem gdzie sa szyte, ale widzialam suknie z tego sklepu. Obejrzalam i "obmacalam" ja z kazdej strony. Wygladaja tak jak na zdjeciu, sa bardzo dobrze uszyte, materialy wysokogatunkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikoreczka z pudełeczka
to sa te same suknie co na ebayu:) na pewno nie sa szyte w UK. Moja suknia tez wyglada na wysokogatunkowy material, i na suknie dobrej jakosci :) a jak bedzie w rzeczywistosci to sie okaze juz niebawem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikoreczka z pudełeczka
tu w uk suknie kosztuja nawet po 14.000 funtow ( 70.000 zł) musiala bym na glowe upasc zeby kipic za tyle cos co raz zaloze.... ma byc tania i ladna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluffypuffy
już tu jedna PM pisała o tym zagadnieniu - okazało się, że suknie nie są oryginalne. Inna sprawa, że nawet te markowe suknie szyją małe, biedne chińskie rączki za głupiego dolara miesięcznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikoreczka z pudełeczka
z tymi małymi Chińkimi biednymi rączkami w rzeczywistości jest tak, że w rzeczywistosci są pełnoletnie , do pracy chą isc same ,mają zapewniony nocleg, darmowe telefony do domu, półdniowe przerwy w pracy, nienormowany czas pracy i płaczą że wogole muszą pracować bo by chciały miec wszystko za darmo. Polecam wyprawę do Chin do szkolenia pracowników w Chińskich fabrykach. Szybko przekonamy się że nie jest prawdą to co podaje się do opini publicznej. Z reszta nie od dzis wiadomo ze media kłamią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow niesamowite jakie są przebicia cen... A słuchajcie jak sprowadzić taką sukienkę? Bo wiadomo, że najpierw idziesz do salonu przymierzyć, jak wygląda w rzeczywistości, jak ja w niej wyglądam itd. Bo wiadomo, że te sukienki na zdjęciach zupełnie inaczej wyglądają niż na osobie. No i jak przymierzę, to wiadomo, że w pani z salonu mi nie powie gdzie mogę ją kupić za 1/3ceny... Np piękne są sukienki z Madonny, ale to koszt zaczynający się od 4000zł... A moja koleżanka kupowała taką, która była dostępna w kolekcji madonny, tylko w innych salonie, i nie zapłaciła 5500zł, tylko 2500zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enncea
a po co wam orginalna suknia z metka XXX? ktos bedzie wam ja ogladal czy bedziecie sie lepiej czuc? moze ktos, kto naprawde zajmuje sie branza bedzie wiedzial, ze suknia nie jest z salonu ale nie zwykly gosc. moim zdaniem cenu sukien slubnych sa zatrwazajace i zupelnie nieadekwatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ansk21
A musisz kupić nie możesz wypożyczyć?! Ja swoją wypożyczyłam. Wypożyczyłam suknię, bolerko do tego dokupiłam welon całość wyniosła ponad 1.000,- zł Co do kupna jestem przeciwna wydaje się kupę kasy a po wszystkim nie ma co zrobić z taką sukienką. Koleżanka kupiła przez internet sukienkę przyszła owszem ładna ale za krótka i nie mogła się dopiąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaj mnie mimowszystko
dziewczyny ja szukam na stronach internetowych odpowiedników sukien które sł w salonach w Polsce ale musi ona być z wielkiej brytanii bo fakt można zamówić z usa ale powyżej 100$ trzeba dopłacić podatek i cło do sukni i nie wychodzi wtedy atrakcyjna cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhgfdghyujik
kurcze nie wiedzialam nic o tym podatku i oplacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikoreczka z pudełeczka
wlasnie przegrzebalam ebaya polskiego, to chyba jakiś żart, co to za ceny!! Fakt faktem suknie w UK sprowadzane z Azji są robione na zamowienie wg wymiarow klientki, ale nie kupuje się od sprzedawcy ze złą reputacją to raz, a dwa ze to nie koszt 4.000 a zwykłej jednej małej stówy. A z ekolezanka nie mogla wejsc w suknie, pewnie przytyła. A jak sie boimy ze suknia za krotka to dajmy 2 cm wiecej wzrostu, skrocic to juz nie jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tak wchodziłam na wiele forów i dziewczyny pisały, że to jednak duże ryzyko, bo suknie są pogniecione, często odbiegają swoim wyglądem od tego co było na fotografii. Moim zdaniem trzeba mieć stalowe nerwy, żeby kupić sukienkę przez Internet, ale z drugiej strony to bardzo, czasami nieprzeciętnie wielka oszczędność. Dobrze jest, jak ktoś ma rodzinę w UK, jechać i poprostu samemu kupić. Wtedy doliczasz tylko koszt podróży, a i tak bardziej Ci się opłaca kupić w np w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceny są duze ja za swoja 3500 dałam ale to jedyny dzien w zyciu wiec czego się nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość &#03
Podobnie jak moja kolezanka, zamowilam suknie slubna w internecie. Ona juz swoja dostala-sliczna i tania(niecale 900zl). Taka jak na zdjeciach. Ja jeszcze musze poczekac, skladalam zamowienie 3 tygodnie pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaiaiaaiai
bo w polsce zdzierają na czym się da! Skandal! ja znalazłam sukienkę Very Wang w cenie jakiegoś shitu z peryferyjnego zakładu we Wrocławiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ampapapapap
amp amp, a gdzie zamawialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×