Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zula_a

chora skora glowy trace wlosy !

Polecane posty

Gość zula_a

Od paru miesiecy mecze sie z choroba sama juz nie wiem jaka. Zaczelo sie od pofarowania wlosow ( chyba za dlugo trzymalam farbe ) dla lepszego efektu.a ten byl taki ze po farbowaniu mialam czerwone plamy na skroniach. Doszlo do tego swedzenie glowy a potem takie jakby bolace pecherze podchodzace ropa. Potem zauwazylam ze w tych miejsach trace wlosy. Dermatolog stwierdzil ze to stan zapalny i dal masc. Pomogla. Ale jak sie skonczyla znow to samo. Malo tego po pracy np na dziale z chemia proszkami do prania itd nie potrafie przestac sie drapac. Glowa szczegolnie mnie swedzi a czasem cale cialo. I od razu dostaje na skroniach czerwonych plam. Co to moze byc ? Wczesniej bylo ok a teraz to jakas masakra. Martwie sie tym bardziej ze mam wlosy bardzo dlugie po tylek a boje sie tego lysienia.ktos ma podobny problem ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli choroba nie ustąpi, koniecznie ponownie odwiedź dermatologa. Do leczenia łysienia stosuje się zabiegi mezoterapii igłowej. Zahamowaniu i odwróceniu procesu wypadania włosów służy także karboksyterapia. Jednak najpierw musisz wyleczyć skórę głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dermatolog przepisal mi masc robiona to ladnie sie zagoilo wszystko i pojawily sie nowe wloski. Ale lek sie skonczyl i znow to samo. Wlasnie jutro ide po kolejna dawke leku. To sie da wyleczyc ? Sama nie wiem czy to wina farby od wlosow czy anergii na cos. Juz jestem umowiona na kolejna wizyte za pare tygodni. I na testy alergiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×