Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Modliszkøå

Chora sytuacja

Polecane posty

Gość Modliszkøå

Mam problem z moja siostry bizniaczka od zawsze byłam z nia bardziej żyta niz ona ze mna lepiej nawiązywała kontakty i we wszystkim była najlepsza ale mniejsze o to.Gdy zaczęliśmy pracować zainteresował sie nia 40letni szef Z bagażem życiowym (żonaty z dwójka dzieci) zaprosił ja na spotkania ona mu uległa i spotykał sie z nimA.ja musial ja kryć przed rodzicami gdzie wychodzi ,z kim.bylo to dla mnie ciężkie bo kocham moich rodziców i nie chcualam ich okłamywać ale ona jest jak dla mnie druga połówka zycie bym za nia oddała nasze relacje zaczęły sie psuć gdy z nim spotykała sie ,zaczęła siedzieć sama w pokoju,ciagle rozmawiała z nim przez telefon a ze mna w ogóle sporadycznie odpowiadywala na moje pytania.klamala mnie ze nie chce ciagnąć tego ale i tak z nim kontakt utrzymała ,strasznie mnie to boli bo jest naprawde młoda ma 19 lat i nie chce zeby zepsuła sobie zycie z nim ,nie wiem co mam robic ,jrstem na nia zła ze tak postępuje ,?pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy odpowiada za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modliszkøå
Wiem ze musialam jej kryć ale to jest moja siostra bliźniaczka jest jakby częścią mnie ,nie chce zeby popełniala tego błędu i z nim była :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×