Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malinowanowa

Choroba bostońska (wirus)

Polecane posty

Gość Malinowanowa

Moja 4letnia ckórka ma chorobe bostońską. Od 4 dni jest wysypana na dłoniach stopach i buzi. Czy macie jakieś doświadczenie w tej chorobie. Jak przez to cholerstwo przejść i "przeżyć"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojne , choroba minie.Wysypkę należy smarować , pudrem w płynie.Przybywać w cieple , w łóżku i podawać w razie gorączki paracetamol. Moja córka chorowała w zeszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corka nie ma zalecanego leżenia w łóżku. Siedzi w domu i tyle. Troche ją to swędzi aja się boję ze będą blizny. Zaczęło się od poniedziałku dwoma krostkami a dziś.....końca nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krosty to przede wszystkim występują na podeszwach stóp i dłoniach.No leżenie nie jest konieczne ale przebywanie w cieple , jak najbardziej wskazane.Moja córka niestety , nie wygrzała wirusa i miała powikłania , musiała brać antybiotyk. A blizny nie zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój syn mial bostonke w sierpniu, 1-dniowa goraczka i wysypka dlonie stopy buzia i posladki zeszlo szybko po jakichś 3 dniach ale niestety powiklaniem czestym jest schodzaca skóra w miejscu wysypki a potem schodzące paznokcie u rąk i stóp i mój niestety to miał ale teraz ma za to ładne i równe paznokietki i jakby mocniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak , tak mojej córce skóra schodziła całymi płatami.Paznokcie na szczęście trochę się łuszczyły ale pozostały na miejscu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj mial niedawno, nawet tez tu o to pytalam, nie byloby zle gdyby nie to, ze dostal zapalenia oskrzeli przy tym... Schodzi mu skora w kilku miejscach, ale malo, i krostek mial malo, usta mial za to cale w krostach, gardlo czerwone, psikalam tantum verde, a tak to raz mu tylko smarowalam pudrodermem, fenistil w kroplach, kilka dni nie kapalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×