Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość artur max

Chorwacja , tanie noclegi

Polecane posty

Gość artur max

witam , czy ma ktoś namiary na tanie noclegi w chorwacjii ? wyszukałem kilka ofert ale nie są zbyt tanie chyba zaczełem sie zbyt póżno rozgładać , wyjazd planuje od połowy sierpnia, a z tego co wiem zdarzają się ceny za nocleg już za 10 euro ,będę wdzięczny na informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne, tanie oferty wakacji w Chorwacji są na takiej stronce: www. wakacyjny wynajem jakoś tak to idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kto woli ale nie polecam
A dlaczego uparłeś się na Chorwację? Byłam w Chorwacji dwa razy z rzędu przez ostatnie lata wakacji. Powiem tak, kraj przepiękny, ale z cenami to ich powaliło. Na przykład już samo piwo np. Ozujsko czy Karlovacko, to wydatek w przeliczeniu na euro 1,50 euro za sztukę. Jedzenie droższe niż w krajach europy zachodniej, kamieniste plaże, w miastach, nawet takich turystycznych jak Pula brak oznakowań dla turystów, aby zwiedzać nie wystarczy ci mapa, bo nazwy ulic, heh... nie dość, że nie wszędzie, w dodatku na takich tablicach, że trzeba było z auta wysiadać, aby nazwę zobaczyć. W mniejszych miejscowościach natomiast, bywają większe tablice, ale poza łażeniem na plaże i gniecieniu pleców na kamieniach, nie bardzo jest co robić. Chorwacja zdziera pieniądze z turystów, ale szczerze to niewiele oferują. To tak moim zdaniem. Na przykład można było sobie posurfować wakeboardem, ale za cenę prawie 150 euro. Piwo w dyskotece od 8 - 10 euro. Normalnie powaliło ich totalnie z cenami. Wydaje się, że skoro Chorwacja to kraj postkomunistyczny i że jeszcze kilkanaście lat temu nękała ich wojna, to jest tam taniej... Nic bardziej mylnego! Kraj śliczny ale, przynajmniej ja tam jeździć na razie nie będę. Aktualnie jeżdżę na wakacje do Włoch, ceny w sklepach o niebo tańsze niż w Chorwacji, dobre piwko 0,99 eurocentów za sztukę, ceny ogólnie podobne jak w większości krajów zachodnioeuropejskich. Teraz nocleg... w sezonie gdy byłam w Chorwacji, nocleg kosztował mnie 480 euro za tydzień i to taka norka, że tak powiem, gdzie we Włoszech w zeszłym roku za 2 tygodnie zapłaciłam 520 euro za domek letni, teraz wybieram się do Włoch na tydzień z noclegiem za 330 euro za 1 tydzień. Morze Adriatyckie, cudowne piaszczyste plaże, wakeboard za 45 euro, piwko w dyskotece od 3,50 do 4,50 euro. Mnóstwo atrakcji dla turystów i o wiele taniej niż w Chorwacji. Ale jak kto woli, ja tam wolę Włochy, kraj równie piękny, słoneczny i o niebo tańszy od Chorwacji. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje - właśnie wróciłam z Chorwacji - byłam na Istrii to było co zwiedzać - śliczne miasta średniowieczne, brukowane uliczki - cudowny klimat, ale ceny z kosmosu i powinno się ich bojkotować!!! Natomiast plaże = fuj okropne, plaże kamieniste masakra. We Francji też były plaże kamieniste, które bardzo mi odpowiadały, ale w Chorwacji to jest koszmar kamienisty. Byłam raz i nigdy więcej tam nie pojadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze muszę dodać, że z Chorwacji pojechaliśmy do Punta Sabionni na kemping Marina de Venezia - cudowny, baseny z ciepłą wodą, super dla dzieci i dla dorosłych, obok super morze z cieplejszą wodą niż w Chorwacji i plaża i fale dla deski - wino i piwo tanie, jedzenie tańsze - węgiel do grilla ten sam co w Chorwacji 2 razy tańszy- idealne miejsce na wypoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jeśli chodzi o noclegi w Chorwacji to tanie zakwaterowanie znajdziecie tutaj : http://rezerwujnocleg.com/noclegi-chorwacja . Osobiście korzystałam w raz z rodziną w tym roku z jednej z ich ofert, a mianowicie byliśmy w apartamencie Kaleb, gdzie cena jak na Chorwację jest zaskakująco niska ( 50 zł ). Ja oraz moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno skorzystamy z ich ofert jeszcze nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za każdym trazem mam to samo źródło wyszukiwania tanich noclegów. Sam nie mogłem uwierzyć, jak fajne ceny i warunki są w tym spisie tutaj: www.orebic.com.pl/wczasy-chorwacja/orebic-2/ivana . A jednak skorzystałem już z dwóch ofert i potwierdzam, że wszystko jest w jak najlepszym porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio jak rezerwowalam wakacje to przez wakacje pl nie zaryzykowalabym zamawiania samolotu i hotelu osobno bo to znacznie większe koszty przy locie samolotem rejsowym a nie czarterowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znacie tą stronę http://lataj.pl ? Tu też można rezerwować loty. Są różne promocje i można od razu też wykupić ubezpieczenie. Zauważyłam że mnóstwo moich znajomych lata bez ubezpieczenia. No ja bym się bała. Od 16 listopada jest konkurs na FB z gadżetami od linii Singapore Airlines podobno jest wiele nagród do wygrania. Warto zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam wszystkich miłośników Chorwacji oraz tych, którzy dopiero chcą ją odkryć, do polubienia oraz odwiedzania strony http://www.albinoi.com Jest to duża baza obiektów noclegowych na terenie całej Chorwacji, a w niedalekiej przyszłości również w Austrii oraz Polsce. Baza będzie się cały czas powiększać a Wy dzięki niej zdobędziecie informacje odnośnie hotelu (adres, strona www, opis obiektu) oraz bezpośredni kontakt z hotelarzem. Wszystko w jednym miejscu, za darmo i bez pośredników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam wszystkich miłośników Chorwacji do polubienia oraz odwiedzania strony http://www.albinoi.com Jest to duża baza obiektów noclegowych na terenie całej Chorwacji, a w niedalekiej przyszłości również w Austrii oraz Polsce. Baza będzie się cały czas powiększać a Wy dzięki niej zdobędziecie informacje odnośnie hotelu (adres, strona www, opis obiektu) oraz bezpośredni kontakt z hotelarzem. Wszystko w jednym miejscu, za darmo i bez pośredników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Serwis CroDea.pl http://www.crodea.pl/ Duży wybór apartamentów w małych, klimatycznych miejscowościach. Apartamenty na każdą kieszeń, w różnych cenach. Profesjonalna obsługa klienta, fachowe doradztwo. Wystarczy zadzwonić, podać swoje potrzeby, a otrzymacie gotowe propozycje. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owner
Witam Mam Apartamentu Croatia, posiada klimatyzację telewizja satelitarna internet Pralka Zmywarka balkony dużym kominkiem do grillowania i wszystkie urządzenia gospodarstwa domowego z dużych do małych i parkingiem > masz sklep w pobliżu restauracji Marco stał caf bar > Plaża jest piaszczysta i żwirowa, idealny dla dzieci > Mieliśmy dużo gości z Polski, którzy przyjeżdżają co roku > to miejsce jest pełne letnich koncertów promenadzie sdrzaja mają pełne wydarzeń Plaża znajduje się zaledwie dwie minuty spacerem od apartamentu info na e mail; marija.simunic1@zd.t-com.hr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMillena222
Odsprzedam tanio 7 noclegów w domku letniskowym dla 4 osób 2 pokoje 60 metrów od plazy-kontakt katarzynag@poczta.onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMillena222
w terminie 16-23 lipca 2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmarija
Witam >Mam Mieszkanie u Croatia,Bibinje kolo Zadra,widok na morze,blizu morza, >jest w pełni wyposażone,mesto Bibinje kolo Zadra Apartament posiada klimatyzację telewizja satelitarna internet ,veci ma pralka,suzarka > > balkony,gril,i wszystkie urządzenia gospodarstwa domowego i private > > parkingiem masz sklep w pobliżu restauracji Marco stał caf bar Plaża > > jest piaszczysta i żwirowa, idealny dla dzieci,150m od apartmany > > Mieliśmy dużo gości z Polski, którzy przyjeżdżają co roku to miejsce jest pełne letnich koncertów promenadzie sdrzaja mają pełne wydarzeń Plaża znajduje się zaledwie dwie minuty spacerem od apartamentu.info na mail;marija.simunic1@zd.t-com.hr pozdravjam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monik223
Teraz, na majówkę, można znaleźć dużo ofert i rabatów. Ja z mężem trafiłam na kuptravel i planujemy sobie kilka dni błogiego relaksu za dosłownie pół ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do k****y nędzy, gdzie jest moderacja? przecież to jedna wielka spamernia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WAKACJE W CHORWACJI Zapraszamy do spędzenia wakacji w Chorwacji : Apartamenty w Trogirze u polsko-chorwackiej rodziny, kompletnie wyposażone, klimatyzowane, z TV SAT i internetem, blisko centrum miasta i plaży. Do dyspozycji mamy prywatny parking. Dokładny opis znajdą Panstwo na naszej stronie www.apartmani-oaza.com Zapraszamy serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łapcie namiary - http://www.odlotowepodroze.pl/ W cenie Chorwacji znajdziecie fajne hotele w ramach last minute - z przelotem. A jednak do Chorwacji to macie kawał drogi na własną rękę. To nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszno4ever
Szkoda, że dużo z tych linków to strony pośredników, gdzie cena jest powiększona o ich prowizję, nawet o 100%. Wiem, bo rozmawiałem z właścicielami. I chyba nie o to chodzi w tym wątku. Fajnie jakby ktoś wrzucił kontakty do właścicieli obiektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makarska82
Ja ma domek w Makarskiej. Niedawno kupiony, jeszcze nie do końca urządzony. Długo szukałam odpowiedniego lokalu, aż w końcu trafiłam na agencję Greg-Nieruchomości.pl, która pomogła mi znaleźć wspaniały dom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtu82
Sprawdź ofertę biura planujemywakacje.pl. Kilka razy korzystałem z ich usług, zawsze byłem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makary67
Leszno4ever, zależy, co dla kogo jest ważne. Ja wolę zapłacić dodatkowo i mieć wszystko kompleksowo załatwione, profesjonalnie, żeby mieć spokojną głowę. Takie pośrednictwo jakie oferuje Greg-Nieruchomości, o takie coś mi chodzi. Żeby samodzielnie ogarniać takie inwestycje, to trzeba miec sporo wiedzy.Wolę zaufać specjalistom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millllena
Bookapart ma niezłą bazę noclegów, no i ceny też są bardzo fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla wszystkich zainteresowanych cenami w chorwacji polecam stronke http://pricesintheworld.pl/ tam znajdziecie aktualne ceny z całego świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikki
ja szukam z reguły na bookingu albo bookaparcie i wybieram to co mi się najbardziej podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×