Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chwilówka

Polecane posty

Gość gość

Potrzebuję na szybko ofertę jakiejś sprawdzonej chwilówki, ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akar
Może wonga? Przy okazji chętnie sie dowiem od kogoś doświadczonego w temacie ile wynosi prowizja za uzupełnienie kwoty pożyczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemyśl najpierw czy na pewno nie masz innej opcji, to zawsze ryzykowne wyjście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety to moja jedyna opcja, gdybym miała inną możliwość prawdopodobnie już bym z niej skorzystała :( Nie przeglądałam ofert wongi, ale sprawdzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej_Pio
wejdź sobie na stronę www.sprawdzonagotowka.pl zobacz co i jak, w razie pytań zadzwoń do nich i wiesz na czym stoisz. Dla mnie to dobre rozwiązanie, trzeba tylko wiedzieć co i jak. ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście poleciłbym porównanie ofert na sowie finansowej. To klarowne zestawienie wszystkich ofert, więc łatwo wybrać coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flaczynka
ja brałam całkiem niedawno chwilówkę w viasms, zdecydowałam się bo nie zapłaciłam nic za udzielenie kredytu, dlatego opłacało mi się wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Www.zcdf.info Tam masz wszystkie dostępne na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryzyko ryzykiem, ale czasami życie zmusza do różnych posunięć. Również powiedziałbym, że sowa finansowa. Sam testowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karonia
Choć nie popieram takich rozwiązań, to również daję plusik sowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malnara
Właśnie jestem na etapie poszukiwania chwilówki na szybko, obyście się nie mylili ze skutecznością tej strony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karonia
Uwierz-skoro nawet ja jako osoba brzydząca się pożyczkami uznaję takie wyjście za sensowne to coś musi być na rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź w Wonga. Widziałam ostatnio reklamę i oferowali ciekawe warunki pierwszej pożyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Akar dziękuję, że wspomniałeś o naszej firmie. Oferta pożyczki w wonga.com jest od początku bardzo przejrzysta, a dodatkowo masz pewność sprawdzonej oferty bez żadnych ukrytych kosztów. Jeśli pożyczasz pierwszy raz, to maksymalna kwota pożyczki wynosi do 1500zł. Czas na spłatę pożyczki masz nawet do 60 dni, a jej koszt to zaledwie 10 zł. Dodatkowo nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, którą spłacają nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Dokumenty, które potrzebujesz przygotować kiedy składasz wniosek online to numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlimka
ja brałam ostatnio na viasms pożyczkę, szybko i bez haczyków, wnioske składasz przez smsa. wiec bardzo sprawnie to idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zgadza się, maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.com. Podejmując decyzję o udzieleniu pożyczki bierzemy pod uwagę m.in. informacje w biurach informacji gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej S.A. oraz ocenę zdolności kredytowej Klienta. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co demonizować tych chwilówek - to naprawdę świetne rozwiązanie, kiedy inne sposoby zawodzą... ja ostatnio wzięłam na https://www.moneyman.pl/ i nie mogę powiedzieć, że ktoś mnie oszukał albo okradł. jasne zasady, kasa jeszcze tego samego dnia na koncie :) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość materla
Oferty pierwszych pożyczek są w wielu firmach bardzo korzystne. A jak n. w wonga jest z kolejną pożyczką? Dostanę taka informację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Materla, każdorazowo kolejna pożyczka w wonga.com udzielana jest na indywidualnych warunkach i możesz o nią wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wzrosnąć do wysokości 5000 zł, ale kwota ta ostatecznie jest uzależniona od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Całkowity koszt pożyczki widoczny jest już podczas składania wniosku - pod suwakami, na których wybiera się kwotę oraz czas, na jaki ma zostać udzielona pożyczka. Dodam, że Klienci wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści, w którym najwięcej zyskują osoby terminowo spłacające swoje zobowiązania i rozwiązujące interaktywne testy na platformie Kapitalni.org. Spełniając te kryteria, przy kolejnej pożyczce można otrzymać lepsze warunki cenowe pożyczki. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelenka
Wonga wysyła papierową umowę do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jelenka, nie zawsze przesłanie papierowej umowy jest konieczne. W wonga.com umożliwiamy również zdalne podpisanie umowy. Wystarczy, że podczas wypełniania wniosku wyrazisz zgodę, aby pełnomocnik podpisał umowę w Twoim imieniu. Ten proces jest w 100% bezpieczny: pełnomocnik otrzymuje od Ciebie pełnomocnictwo do podpisania tylko jednej i ściśle określonej przez Ciebie umowy. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczki chwilówki bez przelewu weryfikacyjnego https://www.netpozyczka24.pl/pozyczki-chwilowki-bez-przelewu-weryfikacyjnego/ praktyczne metody uzyskania pożyczki bez angażowania przelewu jednego grosza. Omówienie tematu i oferta firm pożyczkowych, które zamówisz przez internet za pośrednictwem netpozyczka24.pl Poznaj alternatywne metody weryfikacji i zakres oferty w tej dziedzinie. Możliwość uzyskania chwilówki bez konieczności posiadania konta bankowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina chrzęst
to musisz koniecznie wejść na stronę https://www.vivus.pl/ . Ja w pilnej potrzebie korzystałam z ich pomocy i na szczęście szybko otrzymałam kasę na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie https://sowafinansowa.pl/artykuly/ pokazuje, że większość kredytodawców teraz z sektora pozabankowego przeniosła się do internetu ze względu na ograniczenie kosztów działalności. Zaciągałem już przez nich trzy chwilówki, za każdym razem skutecznie i bardzo szybko. Grunt, aby nie popełnić błędów przy przelewie weryfikacyjnym. Jak już jesteś w bazie to idzie szybciej weryfikacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariuszekkk

Dziwne że nikt nie wspomniał o vivusie. To na prawdę bardzo fajne rozwiązanie jeśli potrzebujemy gotówki od ręki. Pierwszy tysiak jest za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×