Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ideałjakichniemanigdzie

Chyba jestem ideałem :3

Polecane posty

Gość Ideałjakichniemanigdzie

Jestem wysoki, dobrze zbudowany, noszę wąsa, lubię zajmować się roślinkami, mam wspaniały styl ubierania się, jestem przystojny, mam wiele koleżanek, jestem opiekuńczy, potrafię sam sobie zrobić jedzenie, potrafię prać, sprzątać, gotować. Ponadto słucham rapu, grywam w piłe, chodzę na grzybki kiedy są, nie przeklinam, jestem zawsze ładnie uczesany, lubię koty, moją ulubioną potrawą są pierożki z mięskiem, a i tak wszystkie ode mnie uciekają. Chyba boją się takiego ideału jak ja i nie są gotowe. Może tutaj znajdę odpowiednią kobietę, jesteście gotowe na związek z ideałem? Tylko nie mówcie jak inne dziewczyny, że zasługuję na kogoś lepszego, bo może i zasługuję, ale zwykła kobieta mi wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już mi się podobasz :D Niestety jestem zajęta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia95
hmm, np dla mnie bylbys idealem jakbys nie sluchal rapu i zgolil wasa :) a tak na serio to problem moze byc w charakterze. nie wiem, bo nie opisales swoich cech charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ideałjakichniemanigdzie
Jestem bardzo miły i każdemu we wszystkim pomagam, a kiedy ktoś mnie obrazi, to ja jego przepraszam żeby nie sprawić mu przykrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dokładnie wąs ośmiesza cię młody człowieku a rap szkoda gadać odmóżdza bo ilez można słuchać o biedzie i patologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może jesteś za bardzo dupowaty, facet musi miec własne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ideałjakichniemanigdzie
No ale ja wole być miły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młody + za dobry dla ludzi = bity po dooopie i wykorzystywany przez śmieciary których pełno w tych czasach , musisz szukać spokojnych skromnych dziewczyn , żadnych pustaków w typie siwiec dody jess mercedes itp żadnych wyzywających ubrań na dziewczynie i nie chodzi o zakonnice polaczki chodzi o te pośrodku , normalne , zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie nie jesteś ideałem. Słuchasz rapu, zdrabniasz słowa "pierożki z mięskiem" i masz wąsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo gościu ściemniasz z tym tematem albo dupa wołowa z ciebie faktycznie . Jak jesteś taki ideał i masz tyle koleżanek to się może w końcu umów z którąś . A ! nie zapomnij wąsów zgolić przed tym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ideałjakichniemanigdzie
Zawsze mi mówiły, że na mnie nie zasługują i nie docierało do nich kiedy im odpowiadałem, że jakoś sobie z tym poradzimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To umów się z taką która Cię nie zna i nie wie że jesteś ideałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jestem wysoki, dobrze zbudowany, noszę wąsa, lubię zajmować się roślinkami, mam wspaniały styl ubierania się, jestem przystojny, mam wiele koleżanek" Wąs to duży minus :) wspaniały styl - czyli jaki? Posiadanie wielu koleżanek to kolejny minus. "jestem opiekuńczy, potrafię sam sobie zrobić jedzenie, potrafię prać, sprzątać, gotować." To jest absolutne minimum, nie wyobrażam sobie mieć faceta bez tych cech. "Ponadto słucham rapu, grywam w piłe, chodzę na grzybki kiedy są, nie przeklinam, jestem zawsze ładnie uczesany, lubię koty, moją ulubioną potrawą są pierożki z mięskiem" Zdrabnianie wielu słówek też może być minusikiem :) Sorry, ale ciężko się to czyta, rozmowa też bywa ciężka w takich przypadkach. I jak wygląda ładne uczesanie? Grzywka? Ogólnie większość mężczyzn powinna mieć włosy na tyle krótkie, by nie można było ich w żaden sposób uczesać. "a i tak wszystkie ode mnie uciekają. Chyba boją się takiego ideału jak ja i nie są gotowe." A może nie podoba im się to, że uważasz się za nie wiadomo kogo? Jesteś tylko człowiekiem. Powiedz lepiej, jakie są twoje wady. "Tylko nie mówcie jak inne dziewczyny, że zasługuję na kogoś lepszego, bo może i zasługuję, ale zwykła kobieta mi wystarczy." Tutaj sprawiasz wrażenie, jakbyś z łaski mógł ewentualnie być z przeciętną szarą myszką. Twoja dziewczyna powinna być taka, że będziesz jej wdzięczny i zaszczycony, mogąc być jej facetem. (To działa w obie strony, żeby nie było, że jestem jakąś nowoczesną feministką.) Oczywiście jest to moja indywidualna ocena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ideałjakichniemanigdzie
No ale jeszcze nie znalazłem takiej kobiety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie masz wymagania? Może szukasz ideału, który pasowałby do urojonego wyobrażenia o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulrica Gervais
Nikt nie lubi zarozumialców :D Dziewczyny nie przepadają za lalusiami którym wydaje się że są "ideałami"... Jak chyba właśnie w tym przypadku. ~"zwykła kobieta ci wystarczy" - no dobra. Kobiecie ZWYKŁY facet też wystarczy ^^ mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ideałjakichniemanigdzie
No ale nie znalazłem ideału, no to piszę że zwykła wystarczy. Nie rozumiecie mnie :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ideałjakichniemanigdzie
Znajdę tutaj jakąś, która szuka ideału, czy nie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kobiecie ZWYKŁY facet też wystarczy ^^ mam rację?" Masz :) "Nie rozumiecie mnie :c" No, nie rozumiemy :) Chcesz zwykłej kobiety, która szuka ideału. Ale po co? Nie możesz mieć zwykłej kobiety, która po prostu szuka dobrego i wartościowego mężczyzny? Ogólnie ideały nie istnieją i każda normalna kobieta to wie. Dlatego żadna nie chce być z Tobą, ponieważ uważasz się za ideał, a skoro one nie istnieją, to znaczy, że coś ukrywasz. Jakąś złą cechę. I one nie chcą się sparzyć, wolą faceta, który powie na samym początku "No cóż, mam problem z robieniem porządku, w dodatku szybko się denerwuję. Ale za to mam poczucie humoru, lubię spacery i będę dla ciebie dobry. Mam nadzieję, że zaakceptujesz mnie wraz z moimi wadami."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ideałjakichniemanigdzie
No ale ja nie mam wad :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz,jesteś zdrowo jebniety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ideałjakichniemanigdzie
Przepraszam, że jestem taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ideałjakichniemanigdzie
to musimy się spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ideałjakichniemanigdzie
Przecież bylibyśmy idealną parą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś ideałem, nie martw się :) Pierwszą Twoją wadą jest brak samokrytycyzmu - a to niedobrze, bo przez to nie rozwijasz się, nie starasz się być lepszym (bo uważasz się za najlepszego). abstynent agresywny alkoholik antypatyczny apatyczny arogancki bezczelny beznadziejny beztroski bezwzględny biedny (ubogi) bojaźliwy chciwy ciekawy(ski) denerwujący despotyczny dumny egoistyczny energiczny/energiczna gadatliwy głupi gorszy (najgorszy) hałaśliwy idealista ironiczny kłótliwy kontrolujący krytyczny lekkomyślny leniwy łakomy maruda narwany nerwowy/nerwowa niedbały nierób nieśmiały nietaktowny nietykalny nieuczciwy nikczemny obojętny obłąkany obżerający się perfidny pesymista plotkujący podejrzliwy podstępny, chytry poważny powolny prostacki, grubiański, nieokrzesany próżny przebiegły, sprytny przygnębiony pyszałkowaty pyszny, wzniosły rozczarowujący roztargniony senny skąpy smutny spokojny stanowczy stuknięty surowy szalony sztywny śmieszny śpiący tchórzliwy tępy (głupkowaty) tolerancyjny uparty urażony wrażliwy wyniosły wyzywający, prowokujący w złym nastroju zakłamany zarozumiały zawistny zawstydzony zazdrosny zbity z tropu zboczony zgryźliwy zimny, obojętny złośliwy znudzony żałosny Masz, wybierz coś sobie :) To nie wszystko oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ideałjakichniemanigdzie
Abstynent, idealista, stanowczy, zbity z tropu, ale to chyba nie wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×