Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AliDeek

Chyba przejdę na Islam

Polecane posty

Gość AliDeek

Praktycznie jestem już zdecydowany - to nie jest prowokacja, od razu zaznaczam. Dla mnie Islam daje mi więcej, niż dawało wcześniej Chrześcijaństwo. Islam dla mnie jest najbardziej szlachetną drogą życia ze wszystkich oferowanych przez najróżniejsze religie i systemy filzoficzne. Drogą, w której każda aktywność ma przynosić innym pożytek, co czyni całe ludzkie życie manifestacją dobra, piękna i prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoj wybor a co cie w nim najbardziej pociaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Islam to piekna religia, piekna, jesli sie ja rozumie. Islamisci (z ktorymi wielu z Was kojarzy Islam, a to nie tedy droga) natomiast nie sa utozsamieniem wyznawcow Islamu ;) nie, nie wyznaje i nie mam zamiaru przechodzic :P co do Chrzescijanstwa - tez piekne, jednak jak wiele dzis religii rozumiane tak, zeby mi bylo dobrze, ot cala filozofia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AliDeek
Chcę przejść na Islam po przeczytaniu Koranu, oraz w pewnym sensie pod wpływem znajomości z Muzułmanką. Poza tym Islam jest bliższy Bogu, nie oddaje się czci różnym postaciom jak w Chrześcijaństwie. Chrześcijaństwo w zestawieniu z wielkim Islamem i systemem myślowym oraz cywilizacyjnymi zrodzonymi na tym świecie, wypada blado jak szklane paciorki przy klejnotach i złocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AliDeek
"Islamisci (z ktorymi wielu z Was kojarzy Islam, a to nie tedy droga) natomiast nie sa utozsamieniem wyznawcow Islamu oczko.gif" Dokłądnie. Wahabici i Salafici są zaprzeczeniem Islamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autora piszesz, ze przeczytales Koran. czy to prawda, ze odejscie od islamu = smierc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to zależy od odłamu i kraju. JA chce przejśc na odłam szyizmu - ismailizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AliDeek
post z 21:33 jest mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co zamierzasz modlić sie do księżyca Wahabic sa najbardziej radykalni z tych odłamów to taka wersja protestancka a przeczytałes hadisy bo oni nie tylko na koranie sie opieraja ale także na hadisach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez hadisy sa osobne dla kazdego odlamu. Poza tym za duzo sie naogladalas filmow z zoltymi napisami, mowic o Ksiezycu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
archeologia potwierdza Według rozlicznych inskrypcji imię boga-księżyca było Sin, jednak jego tytuł al-ilah oznaczający bóstwo sugerował, że był on głównym bóstwem wśród wielu bogów. Jak zauważył Coon "Bóg Il albo Ilah początkowo był fazą Księżyca-boga." Księżycowy bóg zwany al-ilah, bóg, został skrócony do formy Allah już w przed-islamskich czasach. Pogańscy Arabowie dawali imię Allah swoim dzieciom. Tak było na przykład z ojcem Mohameta i jego wujem. Fakt ten dowodzi, że Allah był tytułem boga-księżyca już w czasach Mahometa. Profesor Coon kontynuuje: "Podobnie, pod wpływem Mahometa, mało znany Ilah staje się Al-Ilahem, Bogiem czy jak kto woli Allahem, Najwyższym Bytem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chyba masz świadomość, że jak będziesz 30+ to z przeciętną kozą nie masz szans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogańscy Arabowie czcili księżycowego boga Allaha modląc się w stronę Mekki kilka razy dziennie, odbywając pielgrzymkę do Mekki, okrążając biegiem świątynię boga księżyca zwaną Kabba, całując czarny kamień, zabijając zwierzę na ofiarę dla księżycowego boga, rzucając kamieniem w diabła, poszcząc przez cały miesiąc rozpoczynający i kończący się pojawieniem się sierpu księżyca, dając jałmużnę biednym, itd. Twierdzenie muzułmanów, że Allah jest Bogiem Biblii, i że islam powstał z religii proroków i apostołów rozpada się w świetle konkretnych, niekwestionowanych dowodów archeologicznych. Islam nie jest niczym innym, jak tylko ożywieniem starożytnego kultu boga księżyca. Zapożyczył on symbolikę, obrzędy , ceremonie, a nawet imię swego boga od pogańskiej religii księżyca. Jako taki jest więc czystym bałwochwalstwem i musi pozostać odrzucony przez wszystkich, którzy trzymają się Tory i Ewangelii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiuj wklej kopiuj wklej równie dobrze można powiedziec, że chrzescijanie modlą sie do Cielca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Islam to dżihad . Nie można mówić, że są muzułmanie, którzy popierają dżihad i muzułmanie, którzy za nim nie są. Islam to dżihad. Islam to święta wojna. Islam przeciwstawia się wszystkim, którzy go nie wyznają, a w szczególności chrześcijanom wierzącym w Boga Trójjedynego islam jest jeden i opiera się on na jednym źródle - Koranie.RĘKOPIS ZNALEZIONY W MECZECIE http://www.dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=694&Itemid=48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są różne formy Dżihadu jest dżihad wielki i mały. Szkoda że Autor się już nie wypowiada, tylko zeszły fanatyczne trolle co się naoglądały spamu z gotkoran i tym podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że chrześcijanie modlą sie do Cielca żydzi modlili sie do cielca w starym testamencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co jeszcze robisz w Polsce? Lepiej wyjedź do kalifatu brytyjskiego, francuskiego, albo szwedzkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AliDeek dziś Chcę przejść na Islam po przeczytaniu Koranu, oraz w pewnym sensie pod wpływem znajomości z Muzułmanką. Poza tym Islam jest bliższy Bogu, nie oddaje się czci różnym postaciom jak w Chrześcijaństwie. xxx nie znam koranu ani twojej muzulmanki wiec podaj powod tej blizszosci bogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor juz nie pisze:( bo przeszedł debil z kopiuj wklejkami z neta. A szkoda bo miałam do niego pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co jeszcze robisz w Polsce? Może dlatego, że jest Polakiem i Polska to jego kraj??! O ile mi wiadomo, mamy wolność wyznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejdziesz na Islam to zero alkoholu ha. ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa nie prawda, zależy w jakim odłamie. np. w alawizmie jest dozowlony alkohol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupiec tam ojcowie decyzja o córkach chyba ze masz 50 owiec kóz czy inej zwierzyny a co do gotkoran to sa tlumaczone nauki z koranu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gotkoran oszukje i manipuluje - trzeba byc debilem zeby lykac to syjonistyczne klamstwo. Tak samo jak pokazywal klamliwe filmy nt Palstynczykow. Gotkoran zawsze podaje whabickie hadisy i fatwy i przypisuje je wszystkim muzulmanom, mimo ze wahabici przesladuj tez innych muzulmanow nie wahabitow. Polskie cebulaki wszystko łykną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat takija jest dozowlona tylko w szyizmie. Zreszta zbrodni chrześcijan, ustaszy w chorwacji, unnitow na Ukrainie, nazistow i kolonizatorów, to nikt nie przebije:D Nawet fanatyczny islam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×