Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość - Ania

Chyba robią mi się halluksy

Polecane posty

Gość - Ania

Może ktoś zna sposób na halluksy zanim zacznie się problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dindon.
z arykulami medycznymi ,rzecz jasna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - Ania
Dzięki za odpowiedz. A jakich efektów mogę oczekiwać, minie bez śladu czy będzie postępować, tylko wolniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doraaaa
co to sa halluksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dindon.
najliepiej wpisz w wyszukiwarce -halluksy i tam wyswieetli Ci sie duzo materialow na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - Ania
Dzięki, znalazłam topik, ale dla zaawansowanych. O operacjach się rozpisują, a ja dzisiaj zauważyłam, że mi się paluch odchylił, profilaktyka mnie interesuje, nie leczenie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz powiedzial mi...
....ze to tylko operacja pomoze, sa dziedziczne na pewno, nic nie pomaga , po prostu rosnie i juz! Tragedia w XXI wieku nic sie nie da tego pohamowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akunia
powiem wam sposob ,ktorym moj tato sie wyleczyl.smarowac jodyna!!!!!!!3-4xdziennie.az do wyleczenia.gdybym sama tego nie widziala pewnie bym nie uwierzyla,ale naprawde to dziala,to nie jest zart!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamerka
sama jodyna?czy jakos rozcienczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plkubyk
jesli masz takie sklonnosci to zajmij sie juz dzisiaj tym.....na pewno jakies wkladki, odpowiednie buty i moze gimnastyka profilaktyczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy ma halluksy
!!!! Hallux, to lacińska nazwa palucha, czyli dużego palca. Ty masz zwyrodnienie halluksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akunia
do kamerki sama jodyna,niczym nie rozrabiac.trzeba troche po smarowaniu poczekac,zeby dobrze wyschlo,bo jodyna brudzi.polecilam ten sposob kilku znajomym i kazdemu pomoglo.oczywiscie nie po pierwszym uzyciu.trzeba systematycznie stosowac.moj tato wyleczyl tez jodyna dlonie.od wewnatrz mial ogromne sterczace kosci.nie mogl nic do rak brac,musialam mu trzymac kubek jak pil.w tej chwili te kosci sie schowaly.to nie sa brednie,jezeli ktos ma takie problemy polecam sprobowac.oczywiscie jezdzilismy po lekarzach wczesniej.mial juz skierowanie na wycinanie tych kosci.teraz jest szczesliwy 'bo wszystko mu przeszlo.jodyna jest tania!!!warto sobie pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia___44
dziewczyny czy mozliwe, ze zrobil mi sie zastrzalm na palcu u nogi??? kurcze nie jest to odciski, mam zaczerwienienie od wewnetrzenej strony palca zaraz przy paznokciu jak dotykam to boli... wrrr co to moze byc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia___44
chodzi mi o zastrzal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia___44
czy wiecie jak mozna to leczyc ?? lub czego sprobowac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamerka
dzieki za info, ale ja mam juz dosc duze,myslisz ze mi tez pomoze? jestem zalamana..zadnych ladnych butow nie moge kupic,najgorsze latem jak sie stopy pokazuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamerka
akunia,dzis skocze do apteki i sprobuje,masz moze maila albo gg,mialabym kilka pytan,z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda******
do akunii: Ja tez mam ten problem z haluksami i wybieralam sie na operacje Ale wiem ze taka operacja jest droga i bolesna Dlatego zainteresowalam sie tym co napisalas Powiedz jak czesto nalezy stosowac ta jodyne i na jak dlugo trzeba ja zostawiac na ciele? Czy ta jodyne mozna kupic w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akunia
do magdy:jodyna do kupienia w aptece,kosztuje grosze.nalac na wacik i smarowac .jedyny minus ,to ze jodyna barwi skore,ale teraz to chyba nie problem ,bo i tak w krytych butach chodzimy.im czesciej sie smsruje tym lepiej.poniewaz jodyna troche wysusza ,po 2tygodniach stosowania mozna zrobic pare dni przerwy i potem znowu.mozna tez dodac troche gliceryny do jodyny,wtedy podobnie sie smaruje jak krem.tylko jeszcze raz podkreslam,ze barwi skore lepiej wiec nie smarowac golymi palcami,bo rece wygladaja nieladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salchicha
a po jakim czasie zauwazyliscie pierwsze efekty u twojego taty? Czy mial on bardzo zaawansowane stadium? Ja mam stounkowo duze halluksy,wiec nie wiem czy to tez bedzie dzialac,ale bardzo ci dziekuje i szybciutko lece do apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salchicha
hej dziewczyny pytanie, po jakim czasei zauwazyliscie efekty pierwsze u twojego taty? i czy pomaga to tez w zaawansowanym stadium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akunia
niestety nie natychmiast.po okolo3tygodniach zmniejszyl sie bol.mojego tate okropnie bolaly,zrobil sie przez to bardzo apatyczny.zawsze byl pogodnym ,energicznym czlowiekiem pomimo zaawansowanego wieku(71).po3tygodniach bol sie zmniejszal,potem tak jakby te kosci z boku sie wchlanialy,byly mniejsze.efektem tego wybralismy sie na zakupy po nowe buty,bo wczesniej mogl nosic tylko takie rozczlapane.zycze wszystkim ,ktorzy maja takie klopoty,zeby pomoglo tak jak mojemu tacie.chetnie odpowiem gdyby ktos mial jeszcze jakies pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akunia
dodam jeszcze,ze nie wiem czy wszystkim,ktorzy beda stosowac ten sposob na100%pomoze.wiem natomiast,ze mojemu tacie i paru jego znajomym pomoglo.unikneli operacji.moga normalnie funkcjonowac i chyba to jest najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salchicha
akunia,no wlasnie skad ja to znam,wszystkie buty okropne,na bokach porozciagane i najgorsze,ze to boli:/ pracuje jako kelnerka,musze chodzic bardzo duzo a potem juz tylko marze o lozku..tak mnie stopy bola. Mial twoj tata bardzo mocno wystajace kosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salchicha
akunia,no wlasnie skad ja to znam,wszystkie buty okropne,na bokach porozciagane i najgorsze,ze boli:/ pracuje jako kelnerka,musze chodzic bardzo duzo a potem juz tylko marze o lozku..tak mnie stopy bola. Mial twoj tata bardzo mocno wystajace kosci? Bo moze to dziala jak ktos ma malo,poczatek,nie zaawansowane? ale mimo to bede probowac,rano posmarowalam,teraz posmaruje drugi raz i wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akunia
salchicha!!!!!!!!!!!!!!!bardzo bym chciala zeby ci pomoglo.bede mocno kciuki trzymala!!!!!!!!!!!!taka juz mam glupia nature,ze jesli cos wiem ,to z wszystkimi bym sie chciala tym podzielic.zycze ci zeby jak najszybciej przestalo bolec.pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salchicha
dziekuje ci akunia,jestes taka kochana ,ze dzielisz sie z nami sprawdzonym sposobem,kazdy z nas jest inny,moze nie zadzaiala,ale na pewno warto sprobowac,jeszcze raz dzieki,bede meldowac efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro pędzę do apteki po jakieś wkładeczki, kóre odzuwaja paluch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×