Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chyba spodobalam sie swojemu szefowi.Co o tym sądzicie?

Polecane posty

Gość gość

hej.... No wiec nie wiem jak to jest ale wydaje mi sie ze cos do mnie ma...hmm np. zwraca mi ciagle uwagi, obserwuje i zawsze musze czekac do samego konca pracy . Wkurza mnie to troche ale sama juz nie wiem co o tym myslec, moze po prostu mnie nie lubi :D a Wy co o tym sadzicie? czy to normalne ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm, jak ci zwraca uwage tzn ze robisz cos zle obserwuje bo nie do konca ci ufa, no i zazwyczaj kazdy pracuje do konca pracy bo za to ma placone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego kobiety polskie to takie glupie naiwne c**y wystarczy im powiedziec doslownie cokolwiek no nie wiem juz jak mozna tak naiwny umysl miec chyba schowany w c***e 555 www.youtube.com/watch?v=hKlbr5Ip8nY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są takie picki w Polsce które zachowują sie jak przysłowiowy szczur który wlazł na ołtarz i mysli że te wszystkie modły, wołania i kadzenia to dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosc i astrologia
heheh dobre przysłowie ze szczurem ale durne to jesteście Wy, bo bardzo tanie prowo. Mogla jeszcze autorka napisać, że szef wzywa ja na rozmowy za spoznienia ale to tylko pretekst, by sie na nia napatrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahaha uwielbiam was <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha szczur wymiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×