Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chyba wariuje czy to poczatki autyzmu

Polecane posty

Gość gość

9miesiecy, nie raczkuje tylko sie kiwa, nie mówi nic - nie naśladuje slów które wypowiadam, nie reaguje na imie, wierci sie wszystko go interesuje i wtedy nie reaguje jak cos mowie :(:(:( jadl chrupka zabralam,mu i zjadlam rozplakal sie... Boje się tej choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 miesiecy - nieraczkujeto normalne. siada sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Boże, spraw aby ta hołota ludzka zmądrzała, spraw aby rozum im powrócił i aby nie wywoływali wilka z lasu, bo potem płaczą i krzyczą do wszystkich : Dlaczego ja? Dlaczego mnie to spotkało? Boże dopomóż... a widzisz jak to jest, jeżeli bardzo czegoś chcesz to to dostaniesz. Także życzę powodzenia w leczeniu autyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Towszystko co piszesz to normalne u 9-miesieczniaka. Moje dziecko ma 2 lata i wciąż nie mówi. Mama tata baba daj- tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabrałam mu chrupka i zjadłam i się rozpłakał - nie no sikam ze śmiechu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez znaku zapytania,oczywiscie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba wariuje wszędzie tylko autyzm autyzm i szczepionki ---wiec czytam o symptomach i jakby sie zgadzalo i chyba sie w tym zapetlam sama siebie doluje. A z tym chrupkiem to czytalam ze,autystyczne dzieci nie lubia jak im się porzadek burzy reagują placzem krzykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś tak głupia? Zeżarłaś dziecku chrupka a ono na to patrzyło to się dziwisz że płakało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś se tu chyba jajca wyprawio do jasny chłolery.. kobieto, 9-miesieczne dziecko ma prawo nie raczkować! zabrałam mu chrupka i się rozpłakał - no ręce opadają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty sie puknij w leb,powaznie mowie,zabrac dziecku chrupek,zjesc i sie dziwi ze placze...to jak wg ciebie powinien zareagowac???Moze smacznego! powiedziec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są 2 opcje: - autorka jest uposledzona - to głupie prowo, bo nie wierzę w to co pisze o tym chrupku, nie ma tak głupich ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dość tego autyzmu!!! wszedzie tylko autyzm, przecież już 80% społeczenstwa ma autyzm bo ma cechy autystyczne. Ten płacze, ten się kiwa a jeszcze tamten nie mówi. Kurna dość! Stop! Koniec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli pojebalo mnie ??? I nie ma co sie doszukiwać ?? Macie racje glupia jestem ale ciągle tylko panikę sieja wszyscy :(:(dziekuje wam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój synek zaczął raczkować dopiero jak miał 11 miesięcy, teraz ma 1,5 roku i jest normalnym dzieckiem, także nie przejmuj się autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jadl chrupka zabralam,mu i zjadlam rozplakal sie. Za trok dostaniesz w pusty łeb od dziecka za wydzieranie jedzenia.Mojemy 3 latkowi jakbym zabrała loda i zjadła to by mnie pobił.Wyluzuj, bo piszesz brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaja sobie robisz, a ludzie maja naprawde dzieci z autyzmem...Po co to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie możliwe, przecież nie był jeszcze szczepiony mmr. A po prawdzie - wyluzuj. Mam dziecko w tym samym wieku. Jak mu zabiorę chrupka wyobraź sobie też płacze, co więcej, placze również jak mu nie pozwalam dłubać przy gniazdku i wyjadać z kocich mich. Nie gaworzy. Jak jest czymś zajęty to mogę sobie wołać do usranej śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może zrób eksperyment na dużym psie, daj mu smakowity kawał mięcha a potem spróbuj zabrać i zobaczysz czy będzie spokojnie siedział i patrzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe rozbawił mnie ten temat Tutaj na forum jest jakas obsesja na tle autyzmu ...masakra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x dzięki :) wcale sobie żartów nie robie, mialam cala ciaze zagrożona komplikacje przy porodzie i chyba przez to na sile chorob szukam. Dziekuje za potrzasniecie mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja gość z 16:11, też miałam komplikacje w ciąży, podejrzenie ZD, amnio, na końcu cc i też świruję, także cię rozumiem doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na bank autyzm. To nie do pomyślenia, żeby dziecko płakało jak mu się wydrze chrupka i samemu wtryni. mowie Ci szybko do lekarza bo autyzm głęboki. kto wie czy nie ma leków i padaczki skoro czasem płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko siada sam czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od niedawna siada ;) dobra uspokoilam się dziekuje :):):)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie dręczy dlaczego zabrałaś nu tego chrupka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na poważnie twoje dziecko zachowuje się normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To autyzm - głęboki, ale u matki. świnia zjadła dziecku chrupka. a jakby tobie ktoś dał np pyszną kawę, którą uwielbiasz a po chwili wyrwa i wypił na Twoich oczach nie byłoby ci przykro? Co to ma wspólnego ze zmianą rutyny? Zmiana porządku by była jakbyś go przewinęła na podłodze a nie na przewijaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty autorko p*****lnieta jestes i niebezpieczna dla tego dzieciaka. Powinno sie takim idiotkom zabierac dzieci i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha dobre z tym chrupkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glodna bylam to zabralam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×