Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chyba znudzona żona

Polecane posty

Gość gość

Mam świetną żonę, ale niestety od jakiegoś czasu nie ma ochoty na seks. Wydaje mi się, że jakby mogła bzykać się z kimś innym, to chęci natychmiast by jej wróciły. Jest katolikiem, więc taka możliwość odpada, sama o tym mówiła. Pomagam jej we wszystkim, staram się jak mogę, ale jest zazwyczaj przemęczona, albo nie ma ochoty na seks. Ja też jestem zmęczony, ale jednak chęci mam. Co robić, żeby ją na nowo rozbudzić? Kiedyś seks ze mną bardzo lubiła, do tego stopnia, że miała czasem wytrysk kobiecy. Teraz nie wiem czy lubi seks ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klasyczna przypadłośc większości kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jest katoliczką to iść z nią do księdza i ten się nia zajmie i wróci jej ochota na seks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jestes za delikatny. Zacznij z nia flirtowac, pikantne sms itp. Naklon ja zeby opowiedziala Ci o swoich fantazjach. Zaskocz ja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o poważne odpowiedzi. Jak powszechnie wiadomo księża namawiają kobiety, żeby oddawały się swoim mężom. Mi nie chodzi o taki seks z przymusu, tylko o seks wynikający z pożądania, taki jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie lubi rozmawiać o seksie, ani tym bardziej pikatne smsy jej nie kręcą. Rozmowa o seksie jeszcze bardziej ją zniechęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup jej coś na początek "lekko" pikantnego. może to być droższy lepszy stanik , majteczki. pózniej sam zobaczysz- gorsecik, koronkowe body, majtki z wycieciem w kroku. Może żel do masażu smakowy? Jeśli krępujesz się iść do sklepu kup online. polecam beate uhse. dyskretne paczki, tyle ze dlugi czas oczekiwania na przesylke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec pewnie nic sie juz nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij dbac o siebie, wychodzic z kolegami, badz usmiechniety, a szybko wroci jej ochota. Niestety ale jak bedzie widziec, ze jej nadskakujesz, zalezy ci, zeby byla dla ciebie milsza, to ona taka nie bedzie, wrecz przeciwnie. Musi stracic troche pewnosc siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 16:17 Masz racje,to pewnie jedyna rada i jak to nie pomoze to juz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekko pikatne rzeczy typu książka 50 twarzy Greya nie pomogły. Przeczytała 3 części i na tym się skończyło. Staniki, majtki, itp. to dobry pomysł na jedną gorąca noc ze świecami. Odnośnie dbania o siebie i wychodzenia z kolegami, na basen lub siłownię, to na chwilę obecną odpada, ponieważ nie chciałbym zostawiać jej samej z bardzo małymi dziećmi. Wiem jak jest cieżko samemu zajmować się nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że jej kompleksem jest nadwaga, ale obawiam się, że jakby schudła, to chęci na seks ze mną by nie wróciły. Poza tym każdy kto się odchudzał bezskutecznie wie, że osiągniecie wymarzonej wagi, może nigdy nie nadejść. Wielokrotnie jej tłumaczyłem, że bardzo mnie kręci taka jaka jest, a stojący penis kiedy ona jest nago lub w sytuacji intymnej, jest tego dowodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"stojący penis kiedy ona jest naga jest tego dowodem" +/- Twoje słowa. Kobiety tak tego nie odbierają. My patrzymy na to "nosz, kurcze! niech idzie do łazienki jak go swędzi, ja muszę dzieciaki ogarnąć, posprzątać,ugotować.A jemu...." ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kup jej na gwiazdkę , no nie wiem co ona lubi... kolczyki, wisiorek, bransoletkę? wcale nie muszą być drogie (albo musza?). przejrzyj jej szkatułkę. A jak nie ma to kup coś klasycznego. Coś takiego, niech widzi , że doceniasz za to co robi na codzień a nie tylko w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż kiedyś powiedział, że on to jest chyba zboczony, bo musi mieć do czego się przytulić i co chwycić :) to był jedyny komplement jaki od niego do tej pory usłyszałam :) też mam trochę tu i ówdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
JAkbym czytal moja historie, z tym ze moja nigdy czesto nie chciala. Mialem nadzieje ze z biegiem czasu bedzie leiej bo przeciez przed 40ka podobno kobietom najbardziej sie chce - jak ja sie mylilem. Obecnie juz nawet nie robie sobie nadziei na nic, nic nie aranzuje, a jakichkolwiek zblizen unikam jak All Bundy unikal swojej Peggy ;-) ludze sie tylko ze znajde sobie fajna kolezanke ktorej sie chce I bede korzystal bez zadnych wyrzutow sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezenty nie pomagają, ostatnio dostała bardzo fajny, sama mówiła, że jej się podoba. Widać to, bo go używa :-) Penis stoi, ale to nie jakaś ujma jak to napisałaś. Ja też zajmuje się dziećmi, praniem, itp. Jakby powiedziała mi, że jest wilgotna z mojego powodu, na pewno bardzo na mnie by to podziałało. Mnie kręcą ładne puszyste kobiety, nie ukrywam tego. Moja śliczna żona wie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GośćM Próbuję to zmienić, ale jak w Twoim przypadku nic nie pomaga. Może to po prostu biologia i po jakimś czasie, trzeba mieć kogoś nowego do seksu. Na szczęście, żona bardzo mnie kręci. Chciałbym urozmaicenia, ale jej podejście katolickie na pewno nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
ja do swojej stracilem juz pociag. ile mozna byc odpychanym na pozniej, albo jak do czego dojdzie czuc sie jakby to byla wielka laska ze do czegos doszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem Cię, przykre jest to o czym napisałeś :-( Moja żona ma czasem spore chęci na seks, ale niestety zdarza się to coraz rzadziej, a ja nie chcę seksu, tylko z tego powodu, że ksiądz tak kazał :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się dobraliśmy :/ mój o mnie się nie stara nic a nic, jakby mu się należało. A że ja mam apetyt, to i w trakcie sexu mam różne fantazje :) prezenty sama sobie kupuję. tylko mi się już to znudziło. już mam tego dosyć. Ile mogę w tym związku za niego robić? od 6mies nie uprawiamy sexu :( bo już nie mam na niego ochoty a on nawet na mnie nie patrzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
moja tak naprawde rzadko chce. czyta te romansidla, oglada tv, mnie ma w d... a nawet jak do czegos dojdzie to sie czuje jakby to bylo od niechcenia, aby szybko aby po wszystkim. W domu tez pomagam, gotuje, zmywam, myje sie codziennie, nie chlam, uprawiam sport wiec wygladam w miare dobrze. Szczerze odszedl bym od niej ale mamy dzieci I dla nich zrobie wszystko I sie poswiece. dzieci sie ciesza jak jestesmy razem w domu, nie chce im rujnowac dziecinstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znudzona? Moim zdaniem ona jest najzwyczajniej w swiecie zmeczona malymi dziecmi i calym balaganem z nimi zwiazanym. Zadbaj o nia, zatroszcz sie, odciaz na jakis czas w obowiazkach. U kobiet seks zaczyna sie duzo wczesniej niz przed samym aktem. Musi czuc ze jest dla Ciebie tak samo wazna jak kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż przez te wszystkie lata nigdy nie kupił mi nawet majtek. Zawsze o sex i całą otoczkę dbałam ja. No dobra, zdarzało się, też miał epizody dominacji ;P i jak kobieta ma czuć się seksowna? kobieta(ja np.) chce czuć się pożądana, ubóstwiana. Też mam dzieci, pracuję, mam dom do posprzątania, obiad do ugotowania. ale dopiero teraz mówię STOP. Bo już nie mam siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet przed pięćdziesiątką
Majtek swojej nie kupowałem, natomiast parę razy w roku kupuję pończochy samonośne, które ona zakłada wyłącznie przed seksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam kupowac swojej majtki I robie to kilka razy w roku Bo super bielizna to podstawa dobrego seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
wiecie co mnie zastanawia najbardziej? dlaczego tacy partnerzy sa jak pies ogrodnika? cale zycie olewa a jak ten/ta ktoremu sie bardzoej chce zdradzi to wielkie pretensje jak on mogl/jak ona mogla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kara to moze sie spotkamy I zrobimy cos razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×