Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spiąca królewna

ciągle bym spała

Polecane posty

Gość spiąca królewna

Czy ma ktoś podobnie? Kiedys wystarczały mi 4-5 h snu a teraz spie po 9 godzin:( albo dluzej.... W ogole czuje sie beznadziejnie, nic mi sie nie chce, nic mnie nie cieszy.... Moze zazywał ktos jakies witaminy, zioła zeby poprawic swoje samopoczucie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjhgjhghj
jesteś w ciąży? Ja też tak miałam. Spałam po 15 godzin na dobę i nadal byłam zmęczona! Tak gdzieś po 4 miesiącu przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jestem 4 miesiące po porodzie i mam tak samo;-/ ciagle bym spała choc budze sie tylko raz w nocy.. nie wiem czym to jest spowodowane ale ostatni raz tak miałam na poczatku ciązy ale teraz na pewno nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ciąża to dość normalne zjawisko aczkolwiek lepiej zgłoś lekarzowi może masz anemie lub cukrzyce jeśli brak ciąży to rób badania na anemie i cukier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiąca królewna
Teraz to sie wystraszyłam:/ nie jestem w ciąży, tak bynajmniej mi się wydaje!!! Miałam nadzieję, że jest to spowodowane zmianą pogody albo coś, ale żeby ciąża??? aczkolwiek nie wykluczam jej... spanikowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja gdzieś czytałam
że jesli organizmowi dostarczamy mało snu, to prędzej czy później będzie sie tego od nas domagał. Piszesz ze wczesniej mało spałaś, więc może to jest przyczyna. No chyba, ze jesteś w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bynajmniej tylko
przynajmniej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiąca królewna
Owszem wczesniej mało spałam:) ale to było kilka mscy temu, teraz kocham spać. Nie wiem czy jestem w ciąży, raczej nie! nbie mam żadnych nudności ani nic... ehhh wystraszyłyście mnie z tą ciążą;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak mam...Non stop oczy mi sie zamykają,jestem senna,zmęczona,nie mam siły na nic. Tez mi sie wydaje,ze cos jest w tej zmianie pogody,jakies przesilenie wiosenne,czy coś. A głowa to boli mnie jak cholera :-0 Gdyby nie córeczka,to pewnie całe dnie bym spała... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spanie spanie i spanie
ja tez spie teraz duzo- wiecej niz zwykle i przy pierwszej ciazy tak mialam. jak codziennie wstaje o 7.30 to przez ostatni tydzien nie moge sie zwlec z łożka o 10. do okresu pozostały 2 dni takze testu nie robie ale duzeee prawdopodobienstwo ze jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×