Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciagle jem i jem. Jak zahamowac apetyt?

Polecane posty

Gość gość

Zjem ale za 2 h znow jestem glodna i znow jem.. Jem duzo weglowodanow, wiem ze z tego sie tyje, a szczegolnie na wieczor.. Jak zjem salatke to wogole nie czuje sie pelna. Gruba nie jestem ale tez ani szczupla. Mam brzuch gruby, wypchniety do przodu, uda grube, i ramiona. Dziewczyny znacie cos co zahamuje moj wilczy apetyt?? i jak schudnac jakies 7 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz gotowane warzywa, a mniej surowek. Surowki mogą powodowac wzdecia. A ja czyjesz sie glodna to pij duzo wody i dodawaj do salatek np.gotowane jajo albo chude mieso z kurczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze wyobraz sobie ze zapadniesz na jakas trudna chorobe jak cukrzyca albo nawet kup sobie jakis tani zestaw do mierzenia cukru Ja mialam podwyzszony cukier i ze strachu schudlam 10kg poprostu ciagle o tym myslalam i przeszlam na 3 mies na niskocukrowa diete bez chleba i ziemniakow Cukier sie uregulowal ale teraz dalej sie boje i wlaczylam czesciowo weglowodany ale jem male porcje jedzenia i nie przybralam na wadze. Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź sobie michę surowych warzyw bez dodatków i po prostu jedz. Nie wierzę, że po zjedzeniu surowej kapusty objętości dwóch litrów będziesz nadal głodna. A kapusta prawie nie ma kalorii. Dorzuć surowy brokuł albo kalafior. I sama się przekonaj, czy rzeczywiście nie da się tym najeść. Twój wilczy apetyt może brać się właśnie z tego, że jesz za dużo węglowodanów. Masz za duże wahania insuliny. Spróbuj jeść więcej warzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może Twoje posiłki nie są dobrze zbilansowane, skoro ciągle jesteś głodna. Używasz zdrowych tłuszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje, tak prawda ze jem za duzo weglowodanow ale je lubie... Pizza, makaron, ciasta rozne, eh fakt ze za warzywami nie przepadam wiec niewiem jak schudnac. A ta zielona kawa wszedzie reklamowana hauje apetyt? tylko ze ja kawy nawet normalnej nie pije bo serce mi wali jak szalone, wiec niewiem czy po zielonej nie bedzie tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj trochę w necie skąd bierze się głód i zmień swoje jedzenie Głód masz właśnie od węgli Im więcej ich jesz tym więcej chcesz Indeks i wyrzuty insuliny A warzywka nie dadzą uczucia sytości Dokładaj sporo chudych białek to złapiesz to Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drgania i kołatania też masz od za dużych węgli Słaba jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zryj mniej zoladek sie skurczy a razem z nim apetyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAXXXAAA
Spróbuj środek taki naj np IQgreen. Mi bardzo pomógł zmniejszyć uczucie głodu, a dodatkowo wspomagał sam proces odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajtforlajf
" A warzywka nie dadzą uczucia sytości" Tak twierdzi każdy, kto nigdy nie próbował najeść się warzywami. Czyli każdy, kto nie wie, co mówi. Mimo to zachęcam do spróbowania. "Dziekuje, tak prawda ze jem za duzo weglowodanow ale je lubie... Pizza, makaron, ciasta rozne, eh fakt ze za warzywami nie przepadam wiec niewiem jak schudnac. " 1) za warzywami nie przepadasz, bo ich nie jesz. To kwestia przyzwyczajenia do mniej wyrazistych niż pizza smaków. 2) masz ubogą w składniki odżywcze dietę, w efekcie której Twój organizm próbuje uzupełnić niedobory ilością, a nie jakością (w myśl reguły, że im więcej zje się byle czego, tym więcej wartościowych składników pokarmowych można z tego wychapać). Zacznij jeść pokarmy "gęste" żywieniowo, czyli takie, które mają dużo wartościowych składników odżywczych, a jest duża szansa, że Twój apetyt na węglowodany po jakichś dwóch miesiącach spadnie sam. Słyszałaś o zasadzie pięć razy dziennie warzywa i owoce? Nie mówię o pięciu kartonach słodzonego soku ani marchewce rozgotowanej na papkę i wymieszanej z masłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam dzis zaczac diete, ale niestety znowu jem i jem, juz sie objadlam za 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli masz w planach zrzucenie kilku kilo nadwagi a przy tym chcesz zapobiec napadom głodu spróbuj tabletek Foreverslim.W moim przypadku a miałam sporo do zrzucenia te tabletki po prostu spisały się rewelacyjnie.Bez napadów głodu i z zdrową dietą udało mi się schudnąc 13 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna29
Dajcie spokoj z tymi tabletkami. Dziewczyna ma organizm zawalony dziadostwem to jeszcze jej tej chemii tabletkowej tam tylko brakuje. Jesz duzo ale bez wartosci. Twoje komorki potrzebuja witamim, mineralow, itd. Ty dostarczasz im smieci, nie maja czego wyciagnac z tego co im serwijesz wiec prosza o wiecej. Musisz sie zaczac zdrowo odzywiac. Jedz wartosciowe rzeczy a nie smieci. Wtedy organizm sam sie zadowoli mniejsza porcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE CHCE ZADNYCH TABLETEK , MA BYC NATURALNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to więcej pij, woda też wypełnia żołądek i sprawia, że nie czujemy się od razu głodne, marchewka do chrupania i inne owoce, surowe, suszone, ważne żeby mądrze wybierać pokarmy, dobrze też uprawiać jakiś sport czy chodzić na fitness, wtedy butelka wody z jakimiś elektrolitami np. orsalitem uzupełni płyny i składniki mineralne, jeśli mimo wszystko zbyt często jesteś głodna to może masz problem z tarczycą lub innymi hormonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luccianda
Może w Twoim przypadku skuteczne się okazać IQgreen, w moim przypadku mało że wyhamował uczucie głodu, to okazał się idelanym środkiem wspomagającym odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na mnie dzialal przez 2 tygodnie a pozniej juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można uspokoić napady głodu ,są one po zjedzeniu węglowodanów,czyli organizm dopomina się o następną dawkę węglowodanów, to błędne koło.Im więcej i częściej jesz węglowodany tym bardziej ich potrzebujesz. Aby wyjść z błędnego koła, musisz włączyć białka i tłuszcze zamiast węglowodanów. Spróbuj na początek pozwolić sobie na duży posiłek mięsny, typu duża golonka z musztardą Dijon (nie zawiera cukru), zjedz ile chcesz aż do oporu. Prawdopodobnie po takim posiłku będziesz nasycona na więcej godzin, a gdy zgłodniejesz, znowu zjedz posiłek białkowy bez węglowodanów. Możesz tak nawet przez kilka dni, a wtedy sama zobaczysz że zaniknie wilczy głód i chęć podjadania. A potem możesz włączyć węglowodany tzw. niskie IG, ale węglowodany jedz tylko w dwóch posiłkach w środku dnia, a na kolację już bez węglowodanów. Pewnie uda ci się poskromić apetyt na słodycze i mączne potrawy. nie będziesz potrzebować aby ciągle jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak ja np, nie moge jesc duzo bialka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po zatym dobre wegle sa w diecie pomocne , wiec nie nalezy ich unikac, duza ilosc bialka zakwasza organizm ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZA REKLAMY DZIEKUJEMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak lecimy z reklamami, to moze od razu polecmy papierosy? Mi pomogly schudnac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaGonia34
U mnie problem pojawił się po urodzeniu pierwszego dziecka, czyli 6 lat temu. Drastycznie przybywało mi wagi i byłam załamana. Próbowałam różnych preparatów ziołowych w połączeniu z ćwiczeniami takimi jak basen, fitness i rower. Nie dawało to efektu jaki chciałam osiągnąć, ale do czasu. Wertowałam różne fora w poszukiwaniu cudownego środka i znalazłam. Nazywa się Therma Cuts i kupiłam go na stronie http://chudne-szybko.pl/ postanowiłam zaryzykować i spróbowałam. Schudłam 18 kilo i teraz moja waga mnie satysfakcjonuje. Teraz już trzymam wagę i nie dopuszczę się do takiego stanu jak kiedyś :) Polecam wszystkim ten suplement, tylko uważajcie na podróbki bo w internecie takich pełno. Podaję Wam sprawdzony sposób przeze mnie. Aha i możecie produkt przetestować przez miesiąc jednak ja polecam kupić na 3 miesiące, wyjdzie taniej a ja niestety przepłaciłam. Jednak i tak jestem zadowolona że schudłam. Pozdrawiam Małgosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ni no znowu ta reklama, wezcie sobie zrobcie topik osobny dla reklam , i tam je zachwalajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćruta
Mi w zahamowaniu apetytu i chęci podjadania podczas diety bardzo pomogły tabletki Foreverslim.Jestem pewna że gdyby nie te tabletki raczej nie dałabym rady przebrnąc przez dietę i na pewno nie schudłabym aż tak dużo.Dla mnie Foreverslim okazał się tym co pomaga schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnkaa
Może to kwestia wypracowanie silnej woli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna_29
Żeby mniej zjeśc i zahamować apetyt zacznij stosować dwa razy dziennie błonnik witalny. To dzięki niemu schudłam 7 kg - bo nie podjadałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×