Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

radek123321

Ciągle jestem bardzo samotnmy

Polecane posty

Witam mam 19 lat od dłuższego czasu jestem bardzo samotny i ta samotność mnie powoli zabija, samotność mi powoli wszystko zabiera przyjaciół, moje zainteresowania które miałem ale powoli już mnie to nie interesuje czyli sport piłka nożna, już nie chce mi się nawet chodzić na treningi dziewczyny też nie mam i nigdy nie miałem bardzo pragnę mieć dziewczynę i przeżyć tą pierwszą miłość ale to nie znaczy że jestem brzydki, jestem wysoki i przystojny. Rodzice nigdy nie dawali mi żadnego wsparcia nie mieszkam z mamą i tatą mieszkam z babcią mama mnie zostawiła, na codzien siedze w domu, nie chce mi się nic przez to robić jestem zrozpaczony i przygnębiony i smutny. Bardzo chcę kogoś poznać a przede wszystkim jakaś dziewczynę, za imprezami nie przepadam nie pije i nie palę więc trudno mi chyba znalezc przyjaciół i dziewczynę, jestem miły sympatyczny i cierpliwy lubię się dużo usmiechać, ale ta samotność wszystko mi zabiera. Może macie jakieś pomysły lub rady co mogę zmienić lub zrobić w swoim życiu, nie mam nawet pomysłów na życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak będziesz ciągle w domu siedzial to dziewczyny na pewno nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×