Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Manea

Ciągle sikam

Polecane posty

Gość Manea

Witam. Mam taki problem. Ciągle sikam. Nie liczę już nawet ile razy w ciągu dnia, bo latam średnio co 40 minut do kibelka. Byłam już u wielu lekarzy i wiele badań wykonywałam. Miałam robiony posiew moczu, ogólne badanie, usg nerek i pęcherza (na pusty i pełny). Byłam również u urologa, zrobiono mi badanie elektromiograficzne i wszystkie te badania wychodziły dobrze. Lekarze mówią, że to nic takiego, ale mnie to denerwuje. tym bardziej, że dawniej chodziłam się wysikać 4 razy dziennie, a piłam niewyobrażalne ilości płynów. Teraz pije około półtora litra dziennie, albo i mniej a latam cały czas. Miał tak ktoś jeszcze? jakie badania mogłabym dodatkowo wykonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadrgvxgjgdfgdfgf
nie wiem. Może po prostu taka jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha8883333
nie chce ciestraszyc ale zbadaj sobie jajniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta cieslukowaaaa
wysikujesz toksyny!!!!! ciesz sie!!!! pij duzo piwa na oczyszczenie nerek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portak
buahahahhahahahahahahhahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
a ile sikasz wiadro czy szklankę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mam na dodatek w nocy budzę sie co 1 co 2 godz. Nic nie boli ale żyć sie odechciewa, co wyjdę z kibla to zaraz znowu muszę tam wrócić, wyniki ok, nikt nie wie. U mnie tez sie zaczęło ni stąd ni zowąd i tak jest od 4 lat. K*wicy można dostać. Czytałam gdzieś o moczówce prostej, czyli niezdolność zagęszczenia moczu ale nie wiem bo lekarz nie chce mnie do urologa skierować bo ,,przesadzam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skcxadkjfcva
Ten co sra to tylko dzisiaj, a sikanie jest codziennie... Tez tak mam, mogę nic nie pić, a i tak będę sikała, i to są duże ilości, nie to że ciśnie ciśnie a tu kropelka. Przez to pije bardzo mało, potrafię przezyc dzień o szklance herbaty. Nie ma tez znaczenia, czy napije się wody, czy czegoś moczopędnego, sikam tak samo. Mówią mi, że wszystko mam w głowie. Bo jak widzę drzwi wejściowe do domu sikam, jak wsiadam do auta, jak wchodzę do sklepu sikam. Jakieś złe nawyki czy co? Ale żartów nie ma bo zdarzyło mi się nie wytrzymać. Więc to nie tylko w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona624
I co z tego? Ja jestem w toalecie też co 40-45 min a gdy dużo pije to i co 20.... Taka nasza uroda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cukrzyca wiele chorób ma takie objawy albo za mało minerałów masz zacznij jesc warzywa chromWielomocz może też być następstwem upośledzonego zagęszczania moczu uwarunkowanego zaburzeniami elektrolitowymi, takimi jak podwyższone stężenie wapnia lub obniżone stężenie potasu. Zwiększona objętość moczu towarzyszy też często niewyrównanej cukrzycy (tzw. diureza osmotyczna). Ponadto wielomocz ze współistniejącym dużym pragnieniem może być spowodowany niedoborem hormonu antydiuretycznego. Hormon ten jest odpowiedzialny za zagęszczanie moczu w cewkach nerkowych. Zwiększona objętość moczu może być następstwem stosowania leków moczopędnych oraz może być też wywołana piciem dużych ilości płynów, zwłaszcza gdy są to napoje moczopędne, takie jak kawa lub piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam problem z sikaniem i czasem boli mnie podbrzusze z prawej strony mozecie mi powiedziec co mi dolega ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1000
Ja też tak mam. Już w pracy się na mnie wku/rwiają, że ściemniam a mi się po prostu ciągle chce. Wupije szklanke wody to za 10 - 20 min. Czeka mnie wizyta w kiblu. W dodatku po prawej stronie podbrzusza mam jakąś taką grutke twardą w kształcie jajka o średnicy 2 cm. Niewidoczna ale namacalna. Co to może być? Raczej nie żaden tluszczak bo jestem osobą szczupłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
Wychłodzenie nerek .Pomogą nasiadówki na ziołach np skrzyp ,szałwia ,krwawnik ,nagietek.oOstatnie dwa zioła dodatkowo leczą dolegliwości kobiece (jajniki ,stany zapalne ,upławy....)Po 1 łyżce zioł zagotować w ok 2 l wody .Garnek z parującymi ziołami nie za gorącymi wstawić do sedesu .Usiąść na 20 min najlepiej na noc ,Dwie nasiadówki w ciągu dnia przyspieszą leczenie .Dodatkowo zioła moczopędne np Urosept ,wywar z korzenia pietruszki,brzozy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
Nasiadówki także na problem zimnych stóp (wychłodzenia nerek).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×