Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćJustyna

Ciąża 17 latki

Polecane posty

Gość gośćJustyna

Proszę pomóżcie.Moja 17 letnia córka zaszła w ciążę.Chciałabym ją zabrać do siebie do Niemiec,ale nie wiem jak się za to po kolei zabrac.Wiem że mieszkanie,ubezpieczenie ale co dalej np.nauka,pomoc socjalna z której dotychczas nie korzystałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie imigranci nie dostają już w Niemczech zasiłków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tylko że ja tu jestem zameldowana i legalnie pracuje. Nie chodzi mi o zasiłek tylko jakąkolwiek pomoc dla mojej córki, a przede wszystkim jak to będzie wyglądało z nauką do czasu rozwiązania? Czy przyjmą ją do szkoły mimo ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Córka się zabezpieczyła ale gumka pękła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
na pewno ją przyjmą , jak w zacofanej polandii przyjmują ,to w niemczech tym bardziej. Dobrze że córka ma w Tobie wsparcie ,życzę wam obu dużo siły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wsparcie,tego teraz potrzebuję.Sądzę że żadna matka nie odwróciłaby się od własnego dziecka jakie by ono nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, za fajne prowo dostajesz 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna, od kiedy Twoja córka jest galerianką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praktycznie w każdym większym mieście w Niemczech są biura prowadzone albo przez Polaków albo pomagające Polakom-tam się musisz zorientowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie córka wdała sie w mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie dogryzać ,wszyscy jesteście tacy święci??? Kobieta spytała ,to jej podpowiedziałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:52 nie udawaj cnotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem cnotką od doooobrych kilku lat...i dlatego znam życie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna, nie orientuję się, co powinnaś zrobić, ale poszukaj w internecie informacji na ten temat, na pewno coś znajdziesz. Ale za to bardzo irytują mnie komentarze Pana/Pani wyżej, która obraża Pani córkę. Dziewczyna ma 17 lat i zapewne uprawia seks już od jakiegos czasu, a to, że zabezpieczenia nie zapewniły jej ochrony przed ciążą w 100% to nie znaczy, że jest ona galerianką. Ludzie, myślcie logicznie i nie bądźcie takimi zdesperowanymi głupcami. Nie zna dziewczyny a pieprzy o niej głupoty. Skąd wiesz, czy się kochała na prawo i lewo? Czy może od jakiegoś czasu miała stałego chłopaka i po prostu wpadła? A może ją zgwałcono? Stuknijcie się ludzie w czółko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka matka taka córka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzi gimbaza na necie i wymysla albo głupie tematy albo nie potrafi sklecić konkretnej odpowiedzi,obrażając i wyzywając ,bo komputer wszystko przyjmie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj i to się myślisz, gość. Moja matka była rozwodniczką, alkoholiczką, bezrobotną, biła mnie, znęcała psychicznie. A wiesz kim ja jestem? Masażystą z zawodu, pracującą w zawodzie, mam męża i super dwójkę dzieci :) Myśl logicznie, kto teraz wierzy w zabobony "jaka matka, taka córka.." prymityw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia04
zabieraj dzieciaka z Polski bo w Polsce nic z niej nie bedzie!!! Zaszczuja ja i tyle bedziesz miala z corki! Ciaza to nie przestepstwo! Jesli chcesz dobrze dla corki to biegnij do najblizszego urzedu i powiedz to co napisalas! Porozmawiaj z jakims urzednikiem i wyjasnij, ze chcesz miec corke przy sobie. Jesli masz wystarczajace dochody to w kazdym panstwie w EU istnieje cos co sie nazywa laczenie rodzin. Urzednik powinien Tobie wyjasnic od czego masz zaczac. Nie wiem jak to jest w Niemczech bo mieszkam w innym kraju ale wydaje mi sie, ze powinnas nie pytac sie na forum bo Cie zlinczuja za rzekome "puszczalstwo" corki. Mialam podobny przypadek w rodzinie i zabralam dziewczyne w te pedy z Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masażystką? czyli prawda, musisz sie namasować panów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak masażystą rehabilitacyjnym i terapeutą zajęciowym o ile masz w ogóle pojęcia na czym to polega. Tak, masuje Panów, Panie, dzieci, ludzi starszych. I?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci też?:o o zgrozo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masażystko, czy lubisz Panom ptaszki masować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pani masażystki-radzę nie ciągnąc tematu,bo z tego co widzę poziom inteligencji niektórych tutaj nie przewyższa inteligencji ameby....a poza tym gratuluję podejścia do życia i życzę najlepszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety na każdym forum znajdzie się jakiś głąb który nic mądrego nie ma do powiedzenia a jednak pisze . Osobiście zrobię wszystko aby córka przyjechała do mnie. Mimo wszystko to maleństwo nie prosiło się na świat a jednak będzie i na pewno będzie kochane. Dziękuję Wam za wsparcie i dobre rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź w Niemczech do urzędu aby zameldować córkę. Potem musisz iść do szkoły i spytać się o dokumenty itp. Co do pomocy finansowej nie orientuję się. Chyba jedyna droga iść do urzędów. Poza tym córka musi mieć ubezpieczenie, pamiętaj o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×