Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gusia09

Ciąża 2013 ... długo wyczekiwana cz.2

Polecane posty

Hej Gusia jestem , nasza patronko ;-) Bardzo się cieszę że mamy ''własny'' topik i będziemy mogły pogadać o ważnych dla nas sprawach ;-) Mam nadzieję że wszystkie Mamuśki wkrótce dołączą 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i to mi się podoba ,cieszę się że będziemy mogły pogadać o butelkach smoczkach i wózkach . no to od czego zaczynamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki ja już jestem tez bardzo się cieszę z naszego topiku :) to co czekamy na resztę mamusiek i zaczynamy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super że jesteście, w końcu będzie można sobie pogadać o naszych ciążowych problemach, a i dziewczyn nie będziemy urażać naszymi tematami. Nawet myślałam czy nie stworzyć listy mam Nick...data porodu... tydzień ..płeć.. miasto co wy na to ?? i co jakiś czas będziemy aktualizować ?? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gusia tez bardzo dobry pomysł trzeba też zrobuc liste z wyprawkai możemy omawiad wszystkie produkty który lepszy i gdzie tańsze i takie tak ale fajnie mam nadzieje ze coraz wiecej dziewczyn z inseminacij bedzie dołaczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia09 ......... 18.02.2013 .....36t......Dz.....Częstochowa Kini77............ 14.05.2013 .....24t.............. Edzia81 ..........20.05.2013..... 23t......Dz .... Nadzieja28 ..... 04.06.2013 .... 22t .............. Jeny79...............................19t .............. Lonisława77.....15.07.2013 ........................ Anka1979 ....... 20.08.2013 ........................ Marietanka............................................. 🌻 Pozmieniajcie swoje dane i dopisujcie się do listy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie 2013 🌻 Gusia09.........18.02.2013 ......36t .......Dz........Częstochowa Kini77........... 14.05.2013 ..... 24t .................. Edzia81 .........20.05.2013 .....23t .......Dz ....... Nadzieja28..... 04.06.2013......21t .................. Jeny79 ..............................19t................... Lonisława77....15.07.2013 ..... 16t .................. Anka1979 .......30.08.2013 ............................ Marietanka ................................................ Agaolcia .................................................... 🌻 Uzupełniajcie tabelkę swoimi danymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe... mam Was..!!! dopiero wrocilam z pracy, ogarne sie troszke i wpadne..... No i oczywiscie witam serdecznie Ciezaroweczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jedna z was powinna
nauczyć się liczyć tygodnie ciąży zanim dopisze się do listy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia u mnie chyba dziewczynka ale wstrzymaj się do środy ;-) jestem z Jeleniej Góry ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się zaczyna dziewczyny ;-) przylazła i tu.............. :-D Witamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane :-D ja mam termin na 16 czerwca, a płeć poznam za 10dni mam nadzieję w końcu :) jak byście cos kupiły lub planujecie to od razu proszę o linki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane :-D ja mam termin na 16 czerwca, a płeć poznam za 10dni mam nadzieję w końcu :) jak byście cos kupiły lub planujecie to od razu proszę o linki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia09.........18.02.2013 ......36t .......Dz........Częstochowa Kini77........... 14.05.2013 ..... 24t .................. Edzia81 .........20.05.2013 .....23t .......Dz ....... Nadzieja28..... 04.06.2013......21t .................. Jeny79 ..............................19t................... Lonisława77....15.07.2013 ..... 16t .................. Anka1979 .......30.08.2013 ............................ Marietanka .....21.08.2013.......10t................. Świdnik Agaolcia ....................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia09.........18.02.2013 ......36t .......Dz........Częstochowa Kini77........... 14.05.2013 ..... 24t ..............Dz?......Jelenia Góra Edzia81 .........20.05.2013 .....23t ....... .......Dz....... Nadzieja28..... 04.06.2013......21t .................. Jeny79 ..............................19t................... Lonisława77....15.07.2013 ..... 16t .................. Anka1979 .......30.08.2013 ............................ Marietanka .....21.08.2013.......10t................. Świdnik Agaolcia ....................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie 2013 🌻 Gusia09..........18.02.2013 ......36t .......Dz........Częstochowa Kini77........... 14.05.2013 ...... 24t ..................Jelenia Góra Edzia81 .........20.05.2013 ......23t .......Dz ....... Nadzieja28..... 04.06.2013.......21t ......CH........Ostrowiec Św/UK Jeny79 ..........16.06.2013.......19t...................Rybnik Lonisława77....15.07.2013 ...... 16t .................. Anka1979 .......30.08.2013 ............................ Marietanka .....21.08.2013.......10t................. Świdnik Agaolcia .................................................... 🌻 Tygodnie wpisywałam mniej więcej, jak coś to piszcie to poprawię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia09.........18.02.2013 ......36t .......Dz........Częstochowa Kini77........... 14.05.2013 ..... 24t ..............Dz?......Jelenia Góra Edzia81 .........20.05.2013 .....23t ....... .......Dz....... Nadzieja28..... 04.06.2013......21t ................Ch Ostrowiec /UK .. Jeny79 ..............................19t................... Lonisława77....15.07.2013 ..... 16t .................. Anka1979 .......30.08.2013 ............................ Marietanka .....21.08.2013.......10t................. Świdnik Agaolcia .................................................... Mamuski po prostu ignorujmy pomarańczowe wpisy i w końcu się znudzi xxx jeny ja kupiłam siwtnego rogala Kini chyba masz podobnego,no normanie rewelacja http://allegro.pl/motherhood-kojec-poduszka-do-spania-z-ksiazka-w-wa-i2959379698.html są różne opcje z dodatkami ja mam niebieską hehe jakbym wiedziała że bedzie chłopiec hehe zestaw startowy do butelek tez w sumie mam upatrzony http://allegro.pl/philips-avent-zestaw-startowy-butelki-smoczki-3m-i2944196684.html ale jeszcze nie jestem przekonana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marietanka poduche polecam te twoje butelki tez sa fajne wlasnie nie wiem ktore wzbrac te z avent tez sa przeciw kolkowe Mi polecała je kolezanka która jest położna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja ja właśnie mam tę poduszkę ;-) w śliwkowe kwiatki i jestem bardzo zadowolona ;-) co do butelek to zastanawiam się nad tym zestawem AVENT ale też któraś z dziewczyn polecała takie super hiper dr brown http://allegro.pl/dr-brown-s-butelka-antykolkowa-2x250ml-dr-browns-i2930374769.html i się nad nimi zastanawiam. Pozatym warto mieć trzy różne smoczki na start (do butelek) bo w razie problemów z naturalnym karmieniem , trzeba trafić z kształtem smoczka bo nie każdej dzidzi każdy pasuje , tak mi poradziła znajoma , świeżo upieczona mama ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie... co do mojej poduchy, to spie z nia dwa dni i mozna powiedziec, ze sie ucze.. tak sobie tez mysle o tych butelkach.. w sumie jesli zamierzacie karmic piersia, to nie jest to zbytek? juz sama nie wiem..tyle wlasnie sie slyszy o kupowaniu rzeczy, ktorych sie nigdy nie wykorzystuje.Zawsze jak cos, to mozna kupic, jesli okaze sie potrzebna.. Ja z moimi danymi uzupelniejak sie dowiem, co sie chowa u mamy pod serduchem.. nie chce robic tyle kopii.. chyba zeby ktos uzupelnial swoje, to mnie moze wpisac jako miejsce zam. Łódź/Bxl.. Dzieki z gory... xxx W sw. Wielk. mam zamiar juz porobic jakies zakupy, choc caly czas krazy mi po glowie mysl, czy to aby nie za wczesnie.. Ja jeszcze sama nic nie kupilam.. Dostalismy juz jakies tam prezenty dla Malenstwa od znajomych, z ktorymi widujemy sie rzadko z racji pobytu w Belgii.. Kolezanki daly mi tez kilka ciazowych rzeczy, ale to drobiazgi.. Z ciuchow tez nic sobie nie kupuje, na razie tylko spodnie jedne, ale przeciez nie bede w nim upychac wydetego brzucha, bo do ciazowego jeszcze mu brakuje. Mam sporo sukienek, tunik, zainwestowalam tylko w getry, bo moj brzucho w jeansy sie jednak juz nie chce zmiescic.. To tyle u mnie z zakupow.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMARANCZKO.. chcesz nas uczyc matematyki, to sama naucz sie najpierw gramatyki!!!!! To juz naprawde wstyd zwracac komus uwage na bledy (jakiekolwiek), samamu je popełniając... NIEJEDNA, NIEJEDEN, NIEJEDNO.... ITD.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kini tam w zestawie Avent są trzy rodzaje smoczków +0 +3+6 butelki są w miare więc wystraczy dokupić smoczek jak cos .Czytałam że dla niemowlaka to +0 bo ma najmniejszą dziurke i z wiekszą dziecko może sie dławić .Ano i bardzo wazne żeby smocek kształtem przypominał pierś matki hehe xx lonia ja zamierzam karmic piersią ,ale upie tak na wszelki wypadek przeciez nawet jak nie będe uzywac do karmienia bo będe miała swoja mleczarnie hehe to póżniej się przyda nawet do picia wystarczy smoczek zmienić1 Co do ubrań ciążowych to kupiłam pare bluzek mam tez tiuniki spodnie trzeba ,ale wolewydawać dla małego hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×