Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ciaza a niska temperatura

Polecane posty

Gość gość

dzis jest 33 dzien cyklu a ja dalej nie mam okresu :/ w dodatku dzis rano mnie zemdlilo, nie wiem, czy to przez wczorajsza impreze (troche wypilam,ale nie czuje zebym miala kaca), czy ze za duzo zjadlam... przez 1 polowe cyklu nie mierzylam temperatury, ale mierze regularnie od ponad roku, teraz zaczelam mierzyc temperature i mam niska, 36,6 czyli taka jak zwykle mam przed owu... mozliwe ze ten cykl byl bezowulacyjny, jednak martwi mnie to opoznienie okresu i te mdlosci rano... czy to mozliwe zebym byla w ciazy mimo niskiej temperatury? prosze o normalne odpowiedzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam test ciazowy. organizm potrafi platac rozne figle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli mozliwe zebym byla w ciazy i miala niska temperature? moze to od tej wodki mnie tak mdli, zawsze tak mam na drugi dzien :o mimo że wypiłam tylko kilka kieliszków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakiej długości masz cykle? co do temperatury to wąpię, aby była ciąża przy 36,6 stopniach. a mdłości? no cóż pewnie po alkoholu, jak sama wspomniałaś. lepiej sie nie nakręcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są nieregularne 30-36 dni... ostatnio bylo nawet 40, i też cały cykl miałam taką niską temperaturę. dzięki za pocieszenie, mam nadzieję że to naprawdę za niska temp jak na ciąże... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e to 33 dc to żadne spóżnienie. jak na moje oko to w ciąży nie jesteś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temperatura na 100% jest za niska na ciążę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śluzu płodnego też nie miałam, może tylko 1 dzień zmieszany z kremowym,kiedy zwykle mam typowo płodny ponad tydzień... mam andzieje że to cykl bezowulacyjny, szukam jednak odpowiedzi czy ktoś już spotkał się z tym, że mimo niskiej temp była ciąża... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo, dzięki za odpowiedzi :) od razu mi lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mam jeszcze pytanie, gdybym jednak się uparła i zrobiła test, to czy będzie wiarygodny jeśli go zrobię po południu 12 dni po ostatnim zbliżeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nie. jak już to bym poczekała do następnego dnia i zrobiła z porannego moczu. będzie bardziej wiarygodny. najlepiej robić po 14 dniach od owulacji, ale jeśli nie wiesz kiedy miałaś owulację i czy w ogole ją miałaś to radzę poczekać do jutra rana. a jeśli miesiączka nie pojawi się w ciągu tygodnia to zrobić za tydzień jeszcze jeden. a najlepiej jeśli masz możliwość to zrób betę hcg, jest w stu procentach wiarygodny nawet już po 12 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ulotce pisz,e że najlepiej 6 dni od zapłodnienia,czyli w sumie mogę spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×