Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciąża czy zapalenie

Polecane posty

Gość gość

Poradzcie mi cos dziewczyny bo bardzo sie stresuje nie wiem czy to w mojej psychice wszystko siedzi i sobie cos wkrecam przez to co czytam na necie. Otoz kochalam sie z facetem dwa dni przed okresem, oczywiście byl to moj pierwszy raz. Mam 23 lat . Oczywiście seks byl z zabezpieczeniem i facet nie kończył we mnie. Okres mam nieregularny i wydluza mi sie o pare dni. Od nie dawna mam dziwne schizy ze jednak do czegos doszlo. Bola mnie jajniki,piersi a takze czestsze oddawanie moczu, lekkie zawroty glowy,ogólne zmeczenie. Dodatkowo dodam ze po tym pierwszy stosunku dostalam jakiegos uczulenia mysle ze od prezerwatywy bo mialam uczucia pieczenia swedzenia i parcia na pecherz az do tej pory. Prosze o jakies konkretne odpowiedzi i nie hejtowania bo ludzie czasem naczytaja sie glupot i wlasnie takie problemy powstaja . Dziekuje z gory za wszystkie odpowiedzj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do ciaży to zrób test albo beta hcg z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosia77777777
Idz lepiej do gienkologa bo wyglada na zapalenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej tonie wyglada na ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może masz uczulenie na lateks, następnym razem użyjcie tych nielateksowych. Szanse na zapłodnienie są niewielkie, podejrzewam że miałaś dni niepłodne. Aczkolwiek sama możesz je sobie wyznaczać np mikroskopem owulacyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi to wygląda na uczulenie na lateks, przy lekkim świądzie i pieczeniu pomaga smarowanie Provag żelem, nie sądze żebyś była w ciąży, ale następnym razem lepiej się zabezpieczcie, prezerwatywa nie będzie raczej dla ciebie, poszukaj innej metody antykoncepcji, do ginekologa możesz się wybrać np. po tabletki antykoncepcyjne albo skonsultować te objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×