Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zamyślonaGocha

ciążą, grzybica a probiotyk

Polecane posty

Gość zamyślonaGocha

Jestem w 22 tc i już 3 raz mam grzybicę pochwy. Stosuję leki, które przepisuje mi mój ginekolog, ale ciągle to dziadostwo nawraca. Wypróbowałam już kilka dopochwowych probiotyków i nie pomogły, możecie mi polecić jakiś dobry? Najlepiej w kapsułkach do łykania, który można stosować w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda kobieta ma jakieś grzyby a w ciąży to juz prawie wszystkie.. Są różne invag itp.ale probiotykami nie pozbędziesz się grzybicy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Ja stosowałam PROVAG kapsułki doustne. Stosowałam po antybiotyku w celu unikniecia infekcji grzybicznej. Bardzo dobry działa też wspomagajaco na pęcherz. Jestem w 21 tyg ciąży i odpukać od dłuższego czasu nic mi nie dolega. Jednak wydaje mi sie że trzeba wyleczyc tą grzybicę a potem stosować profilaktycznie ten produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też brałam w ciązy ten probiotyk.W 2 trymestrze wyszły mi bakterie w wymazie i dostałam na 6 dni sumamed i na 20 dni provag/czyli 2 opakowania/ nie miałam problemów z grzybicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wspolzyjesz z partnerem?bo moze byc tak ze ty leczysz a twoj partner cie ponownie zaraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze warto zmienic diete? Ograniczyc cukry, nawet te z owocow, kawe, alkohol, nabial, przetworzone produkty np pieczywo. Dieta przeciwgrzybicza to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prossrak, spamerko, szlag już trafia od tych twoich debilnych reklam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×