Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciąża?! O nie..

Polecane posty

Gość gość

Hej. Mam problem.. Jestem zatrudniona od 4 mc w nowej firmie. Dziś dowiedziałam się, że jestem w 3 tc. Lekarz mnie poinformował, że nie mogę już pracować ( warunki pracy są niezbyt dobre: praca na wysokości, praca też w nocy). Uważa, że powinnam iść na L4 z powodu dziwnych plamień, ale nie na 2-3 tyg. tylko na cały okres ciąży!? Pracodawca też już uważa, że tylko L4 wchodzi w grę. Faktycznie o 2 w nocy czasami pracuję na masztach ok 20m nad ziemią (przypięta linami). Czy ZUS będzie się czepiał tak wczesnego L4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żart?? robić problem? mogą cię skontrolować ale problemów raczej nie będzie. To cięzka praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli pracujesz w takich warunkach o jakich piszesz i jeśli lekarz wpisze ci do karty powody zwolnienia (plamienia) to ZUS może ci naskoczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes chyba w 5 tc a nie 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jeszcze możliwość, iż pracodawca mi zmniejszy wysokość do 3 m nad ziemią. Tylko czy praca na 3m drabinie w ciąży też będzie bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz oznajmił, że w 3 tc. Więc chyba wie lepiej... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to juz jest pytanie do Ciebie, co jest ważniejsze, ciąża czy praca 3 m nad ziemią? ja bym nie miała wątpliwości ani skrupołów. Pracodawca równie z ich nie będzie miał do Ciebie... mysl o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne bo ciaze liczy sie od pierwszgo dnia ostatniej miesiaczki. Poczytaj a sie przekonasz. Co do zwolnienia to ja bym nie ryzykowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaja chyba robisz??/gdzie ty pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W firmie udostępniającej łącze internetowe w woj. opolskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 tc? Pierwsze słyszę. Ciąże rozpoznaje się od 5 tygodnia. Wcześniej nie ma szans:) 3 tc to jest czas implantacji nawet beta jeszcze nie wykrywa ciąży. Mitomanka z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz stwierdza ciążę tylko wtedy kiedy bije serce u zarodka inaczej nie.to w 3 tygodniu juz mu bije serce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×