Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciąża

Polecane posty

Gość gość

Mam pewne pytanie . Jestem chłopakiem i mam 18 lat . Kochałem się ze swoją dziewczyną jesteśmy już długo wiec żyby nikt nie mówił że myślimy tylko o jednym . Był 14 dzień cyklu , okresy ma nieregularne od kied zaczeliśmy się kochać spozniaja się jej mniej-więcej o 2-3 dni . Gdy się kochaliśmy to pękła mi prezerwatywa najprawdopodobnie była zle założona (moja wina ) ale od rau wyciągłem bo poczułem . Czy może od takiego czegoś zajść w ciąże bo z tego co do tej pory wyczytałem to raczej nie . Prosze o odpowiedz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 dzien cyklu ... ciekawe który facet zna cykl miesiaczkowy swojej kobity :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytałem się jej to chyba normalne jak chłopak gada facetowi o takich sprawach ? ;D ale po co szukać dziury w całym ? Ja tylko poprosił żeby mi ktoś doradził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie nie jest w ciąży, ale wykluczyć nie można. Dla pewności powinna wziąć tabletkę po w ciągu 72h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja wiem ale na to niestety juz za pozno . Dzięki za odpowiedzieć . Tak tylko dodoam , że do wytrysku było jeszcze daleko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W razie wątpliwości powinno się pytać. Nie bez kozery mówi się, że kto pyta nie błądzi. Kupcie tabletkę po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki jeszcze raz za odpowiedz troche mnie o pocieszyło chociaż nie mam co się cieszyć . Nie jestem taki żeby ****** co popadni to moja 1 dziewczyna . I teraz juz sam sie pogłubiłem bo jak mówiłem spozniają jej się okresy a teraz tez się spoznia . Powinna mieć wczoraj ale nie ma i już panikuje niektóre dziewczyny pewnie tak mają ( też ma 18 lat ) ale do tego boli ją gardło i ma gorączke ( wiem że to dziwne w lipcu ale ona tak ma czesto choruje ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×