Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość melania1234

ciąża?

Polecane posty

Gość melania1234

1 lipca miałam okres, a trwa on 7 dni, więc 7 lipca uprawiałam seks z narzeczonym ( z prezerwatywą to po pierwsze, a po drugie ostatni dzień okresu to niepłodne, a prezerwatywa nie pękła ) od tej pory okresu brak.. jakiś tygodzień temu miałam plamienie 2-3 dniowe, dosłownie odrobinę czułam "ten ból' czyli jak w czasie okresu, był praktycznie nie odczuwalny, myślałam że to okres.. no ale jednak szok bo było to jednak plamienie. Często miałam nieregularne cykle np, gdy miałam problemy ze zdrowiem i tym podobne, ale tym razem był problem tylko z żołądkiem przez jakieś 3 dni około 2-3 tygodni temu, ale przeszłoo. I teraz pytanie brzmi czy jest możliwość że to ciąża, tylko nie mam żadnych objaw ani nic w tym rodzaju, ale jednak okresu brak ;c jaka może być przyczyna ? czy to problemy z hormonami? jest sens robić test ? trochę jednak się obawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzykając się zdecydowałaś się na ciążę.Guma to nie zabezpieczenie to tak jak herbata jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melania1234
ale jest taka możliwość, czy to raczej problemy z hormonami jak myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro się zabezpieczaliście to ciążę można wykluczyć. Jeśli nie ufacie do końca tej metodzie zabezpieczenia, zacznijcie stosować coś dodatkowo. Może to być żel plemnikobójczy np contragel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×