Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nita123123123

ciąża

Polecane posty

Gość Nita123123123

Hej. Mam taki mały problem, tylko prosiła bym bez hejtów i innych zbednych odpowiedzi . Chodzi o to , ze współżylam z chlopakiem i podczas sexu pękła gumka , wytrysku nie było ,ale slyszalam ze od wydzieliny przezroczystej,ktora wyplywa z czlonka tez mozna zajsc w ciaze ... Na dodatek w dzien spodziewanej miesiaczki pojawily sie jasne plamienia ( dodam , ze bylam w tedy chora o bralam antybiotyk) ,a w tym miesiacu zostalo mi jeszcze 5 dni do okresu i jajniki mnie nie bola,ani piersi i zauwazylam na wkladce brazowy sluz... co o tym sadzicie ? Prosze o powazne odpowiedzi. Dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nita123123123
Wiem, że musze zrobic test, ale najpierw chcialam zapytac bardziej doswiadczone osoby odemnie co o tym mysla .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos sie jeszcze moze wypowiedziec ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przeciez wyzej bardziej doswiadczona osoba ci napisala zebys zrobila test ciazowy to jedyna sensowna odpowiedz, jesli ktos da ci inna np 'jestes w ciazy' albo 'nie jestes w ciazy' albo 'moze jestes' a 'moze nie jestes' to bedzie to glupia odpowiedz tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 5 dni zrób test ciążowy i się przekonasz. W przypadku stosowania prezerwatyw zqwsze jest ryzyko pęknięcia więc lepiej współżyć tylko w dni niepłodne. Łatwo je wyznaczysz np mikroskopem owulacyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak działa taki mikroskop i czy jest drogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest drogi ja płaciłam 89zł a wystarcza na dwa na lata. W skrócie nakłada się ślinę na szkiełko, czeka do wyschnięcia i obserwuje obraz. Jesli pojawia się takie paprotki to znaczy że są dni płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, znalazłam stronę tej afrodyty i sobie zamówiłam. mam nadzieję że się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×