Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witajcie! Założyłam ten temat dla dziewczyn, którym szczęśliwie udało się zajść w ciążę po in vitro. Mam nadzieję, że będzie nas tu więcej a ten temat stanie się miejscem do wymiany naszych radości, trosk i doświadczeń :)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super udało ci się moje wszystkie próby dawało jako spam ,a więc mamy nasz temat wiele dziewczyn się dopisz na 100 procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moncia - super, że jesteś :) mam nadzieję, że dziewczyny dołączą :) a jak się czujesz? U Ciebie dużo bliżej niż u mnie. Widziałam wczoraj serduszko, ale nadal bardzo się boję i nie mogę doczekać zakończenia I trymestru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam za Was kciuki kobietki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co do samopoczucia to nie ma co narzekać ,wiadomo początki były okropne ciągły stres .Ale powoli jest już troszkę lepiej zaczęłam 14 tydzień ,wstępnie lekarz widział dziewczynkę .Boję się cały czas ,ja mam za sobą dwa poronienia i ten strach jest przez to ,ale nie jest źle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asinska miałaś długą drogę gratuluję ci kiedy masz genetyczne usg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ,2 tygodnie temu miałam serduszkowe ,a kolejną wizytę mam w piątek i będę wiedziała coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asinska - a powiedz mi czy Ty widzisz już jakieś początki "brzuszka"? Ja przestałam chodzić w biodrówkach, bo mnie uciskały i zastanawiam się czy przypadkiem sobie nie wmawiam, że już coś tam rośnie ;) bo moncia, to pewnie już ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja wszędzie trochę przytyłam ,od początku mam 4 kg do przodu ,ale leki trochę zrobiły ale brzusio powolutku zaczyna być widać .Asinska to czekamy na piątek .Mam nadzieję ,że pozostałe dziewczyny dojdą do Nas .Czekam na pati bo jestem ciekawa co u niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrzyzna niby nie widać nic, ale spodnie mam bardziej opięte i czuję się taka trochę jakby opuchnięta bo waga na razie się utrzymuje. W moim przypadku nie jest wskazane zbyt dużo przytyć ponieważ zawsze miałam nadwagę, a a po tych wszystkich zastrzykach tez trochę doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie wiem jak z wagą, bo baterie mi się wyczerpały jeszcze przed transferem i jakoś tak zawsze jest mi nie po drodze żeby kupić nowe ;) ale obiecałam sobie, że w tym tygodniu się zważę. Zobaczymy czy coś mi przybyło czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :-) Miałyście super pomysł z tym forum, bo tak mi było już głupio pisać o swoich ciążowych objawach na "starym" forum, bo wiadomo, że dziewczynom którym jeszcze się nie udało mogło być przykro..., a takie forum to strzał w dziesiątkę :-) Byłam dzisiaj u doktorka, mamy jeden pęcherzyk ciążowy, po prostu chyba do teraz jestem jeszcze w szoku, bo byłam przekonana, ze będą dwa z tą moją betą ;-) i z wrażenia z mojej listy ponad 10 pytań zadałam 2 :-( 10 marca kolejna wizyta. Dziewczyny jak się czujecie?, bo ja naprawdę okropnie. Myślałam, że doktorek coś mi doradzi na te okropne mdłości, które mam praktycznie non stop, ale on tylko się uśmiechnął i powiedział, że to bardzo dobrze..., a ja naprawdę nie wiem jak sobie pomóc. Od wczoraj popijam colę małymi łyczkami i przegryzam krakersy, trochę pomaga, bo mi nawet od picia wody jest niedobrze, a tą colę to mieszam 100ml coli na 200ml wody, bo nigdy nie przepadałam za colą, a już tym bardziej w ciąży, ale naprawdę nie wiem jak sobie poradzić, a doktorek powiedział, że mogę pić, ale wygazowaną. Jutro chcę zamówić opaski uciskowe akupresurowe na nadgarstki, które niby zwalczają mdłości; może słyszałyście coś na ich temat?, albo jakieś inne skuteczne sposoby? Pozdrawiam Was cieplutko. I jeszcze raz super, że założyłyście taki wątek :-)
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrzyzna przepraszam, że zapomniałam Ci pogratulować... Mi naprawdę coś ostatnio siadło na mózg chyba ;-) A więc moje szczere gratulacje :-) :-) Gratuluję pięknego serduszka i aby wszystko dalej układało się pomyślnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati - a bierzesz suplementy? Mi wczoraj lekarz w klinice kazał odstawić jeśli jest mi niedobrze. Powiedział, że to nie ma sensu jeśli tak się mecze a na razie wystarczy to co przyjmuje w pożywieniu. Nie wiem co Ci poradzić, bo ja jak mam gorszy dzień, to nic mi nie pomaga, a ostatnio zdążyły się nawet ciężkie noce :( najgorsze jest to, że strasznie mnie mdli ale nie wymiotuje...ale dzisiaj o dziwo jest jeden z najlepszych dni w ostatnim czasie. Jestem tylko lekko zmęczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati witaj cieszę się ,że dołączyłaś do nas .Pati ja mdłości nie miałam ,ale koleżanka tak rano przed wstaniem z łóżka na leżąco zjedz krakersa lub chleb z masłem ponoć pomaga ,ale nie możesz wstać .Myślę ,że masz dużą ilość progesteronu we krwi dlatego masz duże mdłości .Ja też jestem w szoku ,że jest jeden pęcherzyk ,byłam pewna ,że będą bliźniaki .Co nie znaczy ,że nie będzie ,może będą jedno jajowe .Czekamy więc do 10 marca ,ale w piątek niedobrzyzna idzie do lekarza .Więc jakieś nowe niusy będą .Ja wizytę mam 19 marca ,więc trochę czasu jeszcze mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrzyzna ja mam tak samo naciąga mnie ,muli ,ale wymiotowałam może 4 razy .Dziewczyny czy was też tak boli kręgosłup ,bo mnie od samego początku -taki mój urok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrzyzna ja biorę tylko folik, magnez i linocomplex; wszystko po 1ej tabl. dziennie Dziewczyny w którym dpt miałyście usg pęcherzykowe? Pamiętacie czy był widoczny zarodek w środku i ile mm miał pęcherzyk?, bo chyba niepotrzebnie znowu naczytałam się w necie...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tez nie bawem zaczynam badania do ivf i mam zamiar podejsc z dofinansowaniem z rzadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ogólnie to nie jest źle ,nie wymiotuje ale tak coś mnie gniecie i bardzo często boli nie głowa chociaż ciśnienie mam bardzo dobre. Jutro jadę zrobić mocz, morfologię i glukozę na czczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do asienki
pisałaś że masz przeciwciała przeciw tarczycowe na początku? czy to chodziło o anty tpo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anty TG pierwsze badanie miałam837,9przy normie do115 anty TPO mam w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asińska chyba muszę spróbować tą herbatę imbirową. ~~~~~ Niedobrzyzna a ja martwię się na zapas znowu, bo niby doktorek powiedział, ze jest tak jak ma być; pęcherzyk ciążowy ma ponad 1cm i jest pęcherzyk żółtkowy, ale nic nie wspomniał o echu zarodka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do asienki
u mnie jest tsh 1,1 norma 0,25 do 5,00 FT3 5,02 norma 4,00-8,30 FT4 16,88 norma 12,00 -22,00 anty TG 13,0 norma 0,0-18,0 anty TPO 17,4 norma 0,0- 8,0 myślicie że wynik anty tpo bardzo zły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati mnie przy pierwszym usg doktorek powiedział tylko,że jest pęcherzyk ciążowy, po 2 tygodniach było już serduszko i słyszałam jego bicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałabyś skonsultować te wyniki z endokrynologiem ponieważ oni biorą pod uwagę jeszcze inne czynniki min leki, hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asińska dzięki, to się teraz troszkę uspokoiłam... A możesz jeszcze napisać ile dpt iludniowych zarodków miałaś to usg? Dobrze, że jesteście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×