Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciąża po stosunku przerywanym

Polecane posty

Gość gość

Mam następujące pytania (proszę o odpowiedzi najchętniej z Waszego doświadczenia, ew. doświadczenia osób dobrze Wam znanych). Z góry zaznaczę, że chodzi mi o osoby, u których ta metoda "antykoncepcji" zakończyła się ciążą :) 1. jak często stosowaliście stosunek przerywany, zanim doszło do zapłodnienia? 2. Czy do zapłodnienia doszło w dni płodne/niepłodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do zaplodnienia dochodzi tylko edni plodne , w polowie cyklu!!!! metodaantykoncepcji przerywanej nie istnieje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciążę można zajść zawsze, niezależnie od dni płodnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrozum gimnazjalistko ze przerwać to możesz oddanie ciepłego moczu porannego.Przy ******iu to nie występuje.W pizy zostaje plemnik i jest bobas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po stosunku przerywanym wychodzą ładne bobasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, w ciąże można zajść tylko w dni płodne. Jeśli ktoś twierdzi, że zaszła w dni niepłodne, to były one po prostu źle wyznaczone. Powinno się to robić po objawach albo np mikroskopem owulacyjnym a nie w kalkulatorze w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto w ciąże można zajść zawsze ja się kochałam z facetem dwa w połowie miesiączki, a teraz pod nogami pełza mi 7 miesięczny chłopak, i co okres był teoretycznie nie było szansy na ciąże a jednak, według lekarza poprzedni cykl był bezowulacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam wyszedł tak bobas ;) przez 5 lat uprawailismy stosunek przerywany nie żebym polecala jako metodę.anty bo to jest bez sens.. Ale my jesteśmy siebie pewni także jeżeli masz podejzenie ze jesteś w ciąży to mykaj to ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasze matki i babie po takich stosunkach przerywanych w ubiegłym wieku legalnie się skrobały.Był to szczyt antykoncepcji ,a wy stosujecie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×