Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żabka01

ciąża pozamaciczna?!!

Polecane posty

Gość żabka01

Usg wykazało wczoraj endometrium na 17,5mm. ! do tego płyn w zatoce douglasa.. pomocy! Lekarz powiedział ze może to byc ciaza pozamaciczna... Jestem w 22 dniu cyklu. Mam 23lata. Ktoś mi coś podpowie ? może któraś miała tak bardzo powiększone endo gdzieś około tydzień po zapłodnieniu...? Bo lekarz twierdzi ze to za szybko zeby tak urosło, i też że jest zbyt duże jak na mój wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes w 22 dniu cyklu? To jakie dlugie masz cykle, ze juz diagnoza ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabka01
30 dni. w zeszlym mieś 27.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wychodzi ze jesli faktycznie to ciaza to zaledwie 6 dniowa. Testy takiej ciazy nie wykaza a co dopiero badanie usg. Ja bym na Twoim miejscu poczekala do terminu miesiaczki. I ewentualnie wtedy, kiedy nie nadejdzie wykonala test ciazowy. To wcale nie musi oznaczac ciazy czy to pozamacicznej vzy " normalnej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabka01
Z tym terminem miesiaczki to tez tak nie bardzo teraz, bo od wczoraj biore duphaston tak jak lekarz kazał i po 5 dniach jak test wyjdzie negatywny mam go odstawic i wtedy dopiero pojawi sie krwawienie. A jeśli wyjdzie pozytywny to mam isc na usg ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duphaston jest na podtrzymanie ew. ciazy. Wiec skoro lekarz podejrzewa ciaze pozamaciczna to po co ja podtrzymywac? Szczerze? Nie rozumiem tego. Ale ja rozumiec nie musze, wazne ze Twoj ginekolog wie co robi:) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może faktycznie jak piszą powyżej powinnaś poczekać na termin kolejnej miesiączki i może faktycznie nie jesteś w ciąży. Na wszelki wypadek zmień ginekologa. Ja chodzę do miłej kobiety http://gabinetginekologicznybialystok.pl/ i na szczęście nie mam żadnych problemów zdrowotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×