Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ciąża prawidłowo a potem rozczarowanie

Polecane posty

Gość gość

Komu się to przydarzyło ? Ze w ciąży badania super a dziecko urodziło się chore ? Za tydzień rodze i strasznie się boje. Mam złe przeczucia nie wiem skąd. Mam już obsesję na tym punkcie. W ciąży raczej się nie oszczedzalam mam 2 dzieci już 5 latka 3 latka wiec jest co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walnij baranka o kaloryfer przejdzie ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka złośliwość... Postaraj się nie martwić, przede wszystkim. Różne rzeczy się zdarzają, ale nie ma co panikować. Jest wszystko ok i tego się trzymaj, relaksuj się przed porodem, ćwicz - wszystko będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się - ja, mimo że jestem dopiero w połowie ciąży, już zaczynam panikować, bo też boje się różnych chorób :( Oczywiście pokocham jakie by nie było, ale chciałabym urodzić zdrowe dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz zle przeczucia pewnie dlatego, ze myslisz negatywnie. Przesteruj glowe na pozytywne mysli, mysl o dobrych rzeczach a zle przeczucia przemina. Wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież choroba może pojawić/ujawnić się w każdej chwili...ale nie ma co wyprzedzać i martwić się niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tak było. Pierwsza ciąża z problemami - dziecko zdrowe. Druga ciąża super - dziecko chore. Ale absolutnie nie należy myśleć, że tak będzie. Skoro wszystkie badania wskazują, że będzie dobrze, to jest małe prawdopodobieństwo, że będzie inaczej. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×