Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agata123

Ciąża przy regularnym braniu tabletek antykoncepcyjnych

Polecane posty

Gość agata123

Bardzo prosze wszystkie kobietki o pomoc czy którejs z Was zdażyło sie zajsc w ciaze przy regularnym powtarzam regularnym ( bez wymiotow i biegunek) braniu tabletek anty mam podejrzenie ze moge byc w ciazy stad moje pytanie na test jest jeszcze za wszesnie dlatego postanowilam poszukac odpowiedzi i pomocy tutaj bardzo prosze o powazne i szczere wypowiedzi z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata123
Prosze niech ktoras napisze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore tabletki od ponad 6ciu miesiecy i nie moge narzekac. nie napisze Ci wiecej bo za malo mam w tabletkach doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niekoniecznie musi byc ciąża, czasmi obawia przed ciążą przeradza sie w obsesję i każdy troche dziwny objaw traktuje sie jako ciążę. Pisząc \"obsesję\" nie miałam na mysli nic obraźliwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj lekarz mowi ze nie ma szans, bo tabletki po prostu wsrzymuja owulacje. Nie ma jajeczka-nie ma ciazy. I wlasciwie to mu ufam, ale czasem tez mi sie zdarzy miec podejrzenia. Na szczescie w terminie krwawenia wszystko sie rozjasnia :) Podejrzewam ze przypadki zajscia w ciaze na tabletkach to efekt nieuwagi (zapomniana tab, rozwolnienie, wymioty, antybiotyk itp) A skad Twoje podejrzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olkaa -> no ja czasem wpadam w taka obsesje :P ale kolezanki przywoluja mnei do porzadku i akurat teraz jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata123
olkaa dzieki za slowa otuchy:) masz racje moze mi juz "odbija":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie szans na zajscie w ciaze nie ma,ale same przyznajcie kobietki,ze tabletki,ani nic,nie daje stuprocentowej pewnosci.zawsze jest gdzies tam ten jeden procent i zadna z nas nie wie,czy to wlasnie nie ona stanie sie tym jednym procentem??moja kolezanka lezala na porodowce z dziewczyna,ktora zaszla w ciaze mimo brania tabletek.dokladniej nie wiem jak z ta dziewczyna bylo,bo osobiscie jej nie znalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata123
musiq objawy wlasnie takie jak na ciaze( no chyba ze mowie juz mi odbija) mdlosci bole w podbrzuszu tkliwosc piersi zachcianki na cos slodkiego( a nie jem slodyczy prawie wogole) dziwny nastroj od smutku do euforii no chyba ze to zblizajaca sie @ zostaly mi jeszcze 4 tabletki ...niedlugo sie dowiem:) pozatym przeszlam z mercilionu na yasmin i to moje pierwsze opakowanie moze dlatego tak schizuje i sama siebie nakrecam i jeszcze Wam gitare zawracam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata123
dzieki ania_ania:) ale pocieszajace to nie bylo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz,chyba chodzi o szczerosc wypowiedzi a nie o pocieszenie?czy moze cos przegapilam?ale spoko,trzymym kciuki,badzmy dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata123
upsssssssssss musiq a nie musiaq jezuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata123
musiq czuje ze szybciej niz telefon to test zrobie z tego wszystkiego i tyle zezarlam wlasnie cala paczke mentosow co w moim wypadku to wogole niedopomyslenia jest albo juz tak sie nakrecam ze wydaje mi sie ze chce mi sie slodyczy w a wcale mi sie nie chce o jezuuuuu zaczynam bredzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokia3410
jesli masz schizy to zrob sobie test ciazowy, ja biore pigulu juz ponad 2 lata , zdarzylo mi sie raz przekoroczyc 12h spoznienia , bralam tez jakies leki na depreche i jakos nie zaszlam w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata123
castile:to byla zmiana tabletek z mercilionu na yasmin nie chce sie zalic ale nadal czuje sie zle wiec dzisiaj ide do gina i na usg i na wizyte po 15.00 wszystko sie wyjasni trzymajcie kciuki i zycze wszystkim dziewczynom milego dnia a co do schiz to fakt sama siebie pewnie jeszcze dodatkowo nakrecam trzy razy lezalam juz na ginekologii i niekoniecznie chcialabym lezec czwarty raz przychodza mi do glowy rozne rzeczy ..echh pozdrawiam raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata123
nokia zostalo mi do ukonczenia opakowania dwie tabletki wiec z testem sie na razie wstrzymam ale dziekuje za wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Castile
agata, trzymamy kciuki, nic sie nie martw, na pewno bedzie ok. I daj potem znac co i jak. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajhfw rgny8935V
wszystko możliwe, żadne tabletki nie chronią w 100% przed ciążą, zawsze jest jakiś ułamek błędu, może akurat ty byłaś w tej grupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli
jednak zajdę w ciąże podczas brania tabs czy jest jakieś niebezpieczeństwo dla dziecka np. jakieś wady?? bo to mnie przeraża najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Castile
Podobno nie ma niebezpieczenstwa dla dziecka. Tak sie wypowiadal moj ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanka biore tabletki anty,ale w pierwszym tygodniu zapomniałam jednej,mam podejrzenia ciąży,kłucia w dole brzucha,obolałe piersi,no i temp.w pochwie która nie spada od 37,2---37,8... taka tepm wskazuje na ciąże!ale...taka tep. moze też wskazywac na owulacje,ale podczas brania tabeletek owulacja nie wystepuje !wiec moje pytanie Czy jak owulacja nie wystepuje pzry tabletkach to mzoę być taka temperatura????...i tak zpozcekam na okres! ale chodzi mi tylko czy mozę być taka temp. z góry dziekuje za każdą odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mozesz sie sugerowac
tempka w czasie brania tablet, bo jest zawsze podwyzszona. To przez progesteron zawarty w tabletach. Ja biore tablety i zawsze mam taka tempke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata123
witam Was dziewczyny wiec powiem tak ( sorry za obrazowosc) mam po prostu jak to okreslil gin"zapalenie przydatkow"{ jezuuuu:( ktore moze dawac takie objawy jak przy wczesnej ciazy.. jak dawalo u mnie czyli wymioty tkliwoasc brzucha mdlosci podwyzszona temperature bole piersi nawet ochota na slodycze( gin powiedzial ze jestem przed @) wiec pewnie to z tego ) ale na moje pytanie czy jest pewny tego co mowi to ogolnie zrobil dziwna mine i powiedzial ze wszystko jest mozliwe zna wiele przypadkow zajscia w ciaze prze kobiety ktore regularnie braly tabletki jak to okreslil:"Prosze Pani natury to my i tak nie oszukamy" ...pozdrawiam Was wszystkie i ide lezec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata123
aha castile: co do ciazy przy tabsach gin powiedzial iz w przypadku cytuje:"plodu meskiego moze dojsc do wnetrostwa" czyli niezstapienia jader do moszny:((((((((((( oojezuuuuuuuuuu ze wzgledu na duza ilosc zenskich hormonow plciowych zawartych w tabsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata123
agapa : powiem tak nie denerwuj sie chyba schizujemy razem:) mysle ze bedzie wszystko oki trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
99 procent pewnosci ...czyli jedna na 100 kobiet bedzie tym jednym procentem....stad nasze schizy i niepewnosc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata123
jakasia yhym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejaaa
CZEWCZYNY PYTANKAO!!! dwa razy pod rzad nie wziełam w tzrecim tygodniu tabletek! znaczy sie wziełam ale upłyneło jednego nia 13 godzin a drugiego prwaie 15!!! w te dni kochałam sie do sroddka!!!słyszałam ze w takim przypadku ciaża jest bardzo prawdpodobna??? i zę się nie robi 7-dniowej przerwy??? i czy jak teraz zrobie t aprzerwe to jak jestem w ciaży to nie powinien chynba już wystąpić okres??czy jeszzcze bedzie,a moze jaieś plamienie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata123
nie jestem lekarzem ale wydaje mi sie ze w takim wypadku nie nalezy robic 7 dniowej przerwy byl to trzeci tydzien przyjmowania tabletek pierwszy i drugi podobno sa najbardziej "niebezpieczne" i do tego sytuacja ze sie tak wyraze "podbramkowa" wydarzyla sie dwukrotnie..z drugiej strony czasu nie uplynelo znou tak duzo to nie byly 24 godziny ale zaledwie 3 godzinny"poslizg" trzymam kciuki i uwazam ze bedzie wszystko ok przy najblizszej jednak okazji skonsultuj to ze swoim lekarzem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×