Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość salomejka

ciekawy test

Polecane posty

Gość salomejka

witajcie ;) mam dla was ciekawy teścik, zapewne duża część z was już go zna ale dla tych który go nie znają będzie dużym zaskoczeniem ;) Musisz tylko kolejno odpowiadać na pytania tak szybko, jak potrafisz i nie czytać następnych pytań dopóki nie odpowiesz na poprzednie. Nie zapisuj odpowiedzi na kartce - wykonuj je w myśli. Ile to jest? 15+6 3+56 89+2 12+53 75+26 25+52 63+32 123+5 A teraz szybko pomyśl o jakimś narzędziu i o jakimś kolorze!!! A teraz zejdź niżej x x x x x x x Właśnie pomyślałeś /(łaś) o czerwonym młotku, prawda? Jeśli było inaczej, to należysz do tych 2% ludzi, którzy "myślą inaczej", albo nawet nienormalnie. 98% ludzi podczas tego ćwiczenia przychodzi na myśl czerwony młotek. x x kiedy wykonałam polecenia byłam zaszokowana, dlaczego nasz mózg myśli o czerwonym młotku? Oczywiście są na to wyjaśnienia można o tym dużo poczytać a jednak jest to intrygujące, nie sądzicie? pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka_lat_29
dobra...pomyślałam o młotku :P ale mój był ZIELONY!!! co to znaczy?????????????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomejka
hmm, myślisz może troszkę inaczej ;) ale o młotku pomyślałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez tego testu na dodawanie i tak by wiekszosc odpowiedziala to samo bo to najbardziej oczywista odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomejka
czy ja wiem czy taka oczywista.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja o czerwonym młotku pomyślałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomejka
no proszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomejka
;) elastyczny mozg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie4bieska motyka, czyli myślę inaczej, to chyba nawet prawdziwa teza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszę to przetestować na mężu chociaż ja sama pomyślałam o zielonej (!) łopacie.Nie wiem skąd mi się wzięła zielona łopata, w życiu takiej nie widziałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomejka
haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury. Młotek przychodzi na myśl jako obiekt najbardziej reprezentatywny w naszym języku dla danej kategorii, w tym wypadku kategorii "narzędzia". Czerwień jest krzykliwym kolorem podstawowym. Ilość i jakość wykonanych wcześniej obliczeń nie mają tu żadnego znaczenia. Liczenie to najwyżej ćwiczenie pomagające skupić uwagę i przez to łatwiej wyodrębnić najprostsze skojarzenia ze "strumienia" myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×