Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość qwerty12

Ciemny pępek u niemowlaka czy to zniknie?

Polecane posty

Gość gość qwerty12

Córka ma 2 miesiące, pępek jest zagojony, ale jego skóra w środku jest ciemna, wygląda jak brudne, ale nie da rady tego zmyć. W przychodni powiedzieli, że to zabarwienie, które zostanie na zawsze... Lekarka dała do zrozumienia, że źle pielęgnowałam z czym absolutnie się nie zgadzam. Bardzo dbam o córkę. Położna środowiskowa mówiła, że wszystko ok, że dobrze pielęgnuję/czyszczę. Powiedzcie drogie mamy czy to zniknie? Jeśli tak to kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojej córki coś takiego znikło, nie wiem nawet kiedy. Ma rok i już nie ma śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Młoda ma ciemniejszy pępek :) tylko, że u niej to jest kwestia dwóch przepuklin, których chirurg póki co nie chce ruszać póki nie skończy 2,5-3 lat. Ja za to mam pępek z bliznami po operacji przepukliny w wieku 13 miesiecy i laparoskopii rok temu :) i pępek mam niepowtarzalny ;) A u Twojej córki powinno zniknąć przebarwienia za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem ciekawa czy to znika. Moje dziecko ma taką jakby zabarwioną skórę na blado czarny kolor. Zniknie? niezbyt ładnie to wygląda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyczysccie oliwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie da się tego wyczyścić. To jakby taka plama na skórze, która się nie zmywa. Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lkoiuyh
moim zdaniem powinno zniknąć, ale od czego takie coś się zrobiło to nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek ma 3 miesiące ma brązowy pępek. Nie wiem co mam robić. Mój lekarz kazał mi przemywać wodą utlenioną przemywam ale niestety jest bez zmian. pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znikło, ma 8mieszków i nie ma, ale kiedy znikło to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Klementynki
Witam. Mamy taki sam problem. Córka ma 2 miesiące i pepek jest ciemny.. :( widzę ze poprzednie komentarze zostały dodane kilka lat temu, moze sie uda państwu odpowiedzieć jak sobie poradziliscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek ma 10tygodni i też pępek zaczął mu ciemnieć. Ale to się rozchodzi pomału na pępku. Wcześniej było tylko troszkę w zagłębieniu. Pediatra kazała nie ruszać i że zniknie. A to nie znika, tylko rośnie. Wygląda okropnie. Takie czarnobrązowe :( co robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pandora

Witam. U nas podobnie córka ma 12 tygodni i też pępek jest ciemny. Dodatkowo można przepuklinę pępkowa przez co bardziej widać kolor pępka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen

Moj syn również mial ciemnobrazowy pępek , wyglądał jakby byl brudny . Pokazalam lekarzowi i zapisal dicortineff , po 8 dniach bylo juz widac efekty a po 10 pepus czysciutki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×