Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieszczęśliwy91

Ciężki wybór dziewczyny, nieszczęśliwa miłość

Polecane posty

Gość nieszczęśliwy91

Mam 23 lata. Nie będę się zbytnio rozpisywał. Problem polega na tym, że jestem od 4 lat z jedną dziewczyną która mnie bardzo kocha, jest piękna i bardzo mądra, zaradna w ogóle wszystko co najlepsze można o niej powiedzieć lecz niestety czuje, że jej nie kocham. Od dwóch miesięcy spotykam się z inną w sumie to niby jesteśmy razem ale nieoficjalnie, zakochałem się w niej chociaż posiada dużo wad i po 3 dniach związku zdradziła mnie, bo miała ochotę na seks. Moja pierwsza dziewczyna nie zrobiła by tego nigdy. Ogólnie o zdradzie dowiedziałem się niedawno, ona mówi, że mnie bardzo kocha i żałuje tego, choć nie wiem czy jej ufać bo już nie raz przyłapałem ją na kłamstwie. Nie wiem co się ze mną dzieje, ale po raz pierwszy poczułem się tak źle. Nie wiem co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiuuu
szanuj siebie.Jak po kilku dniach można zdradzić.Wracaj do byłej póki nie bd za późno bo możesz ostro żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś idiotą. Nie doceniasz tego, co masz, a masz kochaną, cudowną dziewczynę. Przyzwyczaiłeś się, dlatego jej nie doceniasz i lecisz na inne. Rzuć tą puszczalską. A dziewczynie kup bukiet róż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×