Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jekaterina

cilest-skutki uboczne

Polecane posty

Kilka dni temu byłam u ginekologa,ktory przepisał mi Cilest.To pierwsze moje tabletki,bardzo sie boję skutkow ubocznych,zwłaszcza mdłości..Pracuje intensywnie,wsrod ludzi,nie moge sobie raczej pozwolic na złe samopoczucie..Czy przy ewentualnym złym tolerowaniu tych tabletek,mogłabym od razu przestać je brać(dajmy na to,po kilku tabletkach?Czy konieczne jest skonczenie przynajmniej jednego listka?Z gory dzieki za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale moja koleżanka po pobycie w solarium dostała strasznej wysypki , która się bardzo babrała i okazało się że to po cileście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a tak ogólnie to się chudnie i cera się poprawia bardzo ..tylko za dużo na słońcu nie można przebywać...ale teraz Ci tonie grozi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest takie cos ze niby organizm 3 miesiace przystosowuje sie do nowych tabletek, i ze jesli przy 4 opakowaniu skutki uboczne dalej wystepuja to trzeba zmienic tabletki. a teraz cos z wlasnego doswiadczenia, biore cilesty juz 2 lata, na poczatku nie mialam skutkow ubocznych ale ostatnio zaczynam cos zauwazac(ale niewiem czy to akurat wina tabletek); troche stalam sie bardziej owlosiona, zyly staly sie jakby bardziej widoczne, naczynka na nogach.......no i to chyba wszystko,ale ogolnie mowiac jestem zadowolona z tych tabletek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramona29
Brałam cilest przez 4 lata. Wyregulował mi miesiączkę i sprawił, że przestała być bolesna, ale nic za darmo - teraz jestem gruba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajka30
Brałam cilest 7 lat. Potabletkowe mdłości mogąwystąpić chyba po kazdych tabletkach Jest na to rada- zażywaj tabletki wieczorem . Ewentualne mdłości są wtedy mniej dokuczliwe .U mnie występowały po ok godzinie czasu od zażycia ,ale tylko przez pierwszych kilka miesięcy (dwa-trzy) a i to nie codziennie. schudłam po nich ,cerę miałam idealną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie cilest
wywal to gówno, ja brałam ponad rok, a miesiąc temu miałam operację torbieli jajnika - najlepsze pigułki to gravistat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykła dziewczyna_24
gravistatem miałam leczony torbiel jajnika - w moim przypadku nie pomogło, ale z tego co mówili lekarze - gravistat leczy jajniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,dziekuje za wszystkie wypowiedzi:)W dalszym ciagu nie wiem,czy mam zacząć brac cilest;)no coz,chyba jak nie zaczne,to sie nie przekonam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz , tabletki to jest sprawa indywidualna, dla jednych dziewczyn moga byc one super a inne moga po cilescie czuc sie beznadziejnie. ja i moje 3 kolezanki biora cilest, ja nie narzekam , one tez nie narzekaja. a jak bedzie z toba to musisz sie sama na wlasnej skorze przekonac. tylko nie oceniaj ich po pierwszym opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopa skalska
miałam mdłości...ale przeszły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia2k3
witam..chciałm sie spytac jak się bierze tabletki cilest??moze mi ktoś pomóc??proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cilest bierze sie pierwszego
dnia okresu(jedna tabletkę)Bierze je się raz dziennie,o stałej porze przez 21 dni,potem robi sie 7 dni przerwy(w czasie tej przerwy powinno pojawic się krwawienie)i po tej siedmidniowej przerwie znów się bierze tabsy przez 21 dni,potem znów 7 dni przerwy, itd itd:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia2k3
Bardzo dziękuję za info;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobi1985->>ja sie wlasnie boje tego pierwszego opakowania;)bo wiem,ze potem zazwyczaj organizm sie przyzwyczaja do hormonow.Jak mowi moja ginekolog,trzeba miec duzego pecha,zeby jakos szczegolnie zle tolerowac tabsy..no ale jednak obawiam sie problemow zoladkowo-watrobowych,a plasterki sa jednak troche za drogie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikammm
Cilest to porażka, przynajmniej w moim przypadku: tycie, mdłości, depresja. Polecam Jeanine, a jeszcze lepeiej nowość: Yasmine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie wszystko bylo ok, ale chyba trzeba wziasc pod uwage tez to ze zmienialam z novynetre( nie pasowaly mi ) lwasnie na cilest- i jest juz ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faritka
do: JEKATERINA :) NO TO ZACZYNAMY BRAC RAZEM, DZIS WZIELAM DRUGA TABLETKE :) MAM NADZIEJE, ZE NIC MI NIE BEDZIE. JAK ZACZNIESZ BRAC TO PISZ, BEDZIEMY WYMIENIAC SIE SPOSTRZEZENIAMI ;) POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nutella...
biore od 5 miechow i jest wszytko super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faritka-->>bardzo fajnie byłoby wymieniac sie spostrzezeniami,ale niestety ja w tym miesiacu jeszcze nie zdecydowalam sie brac cilestu,mimo ze wykupilam tabletki;)Mysle,ze zaczne od okresu w listopadzie..Pozdrowka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorę Cilest już od kwietnia
i jest ok:-)Na poczatku brania miałam niewielkie plamienie ale to normalny objaw na początku brania tabletek.Po Cileście mam regularny,bezbolesny okres,lepszą cerę i trochę większe piersi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2005asienka
biore cilest od chyba juz 5 lat, zero zlych skutkow ubocznych, nie przytylam, cera mi sie troche poprawila, ale bez rewelacji, dzis pierwszy raz od 8 lat kiedy w ogole biore tabletki pierwszy raz zapomnialam rano zazyc i zaszylam dopiero wieczorem, troche sie martwie, zwlaszcza, ze wyzrucilam ulotke i nie pamietam jak dlugo teraz nie jestem w pelni zabezpieczona - moze ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda2k3
Witam chciałam się spytać czy po skonczeniu op.tabletek,w ciągu tego tygodnia przerwy jest się zabezpieczonym czy tabletki juz nie działaja? czy ciąza jest mozliwa??proszę pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuńcia
Hejka mam nadziekję ze się jest zabezpieczonym!!.Ja miałam małą wpadke.dzisiaj jest 7 dzień przewy współżyłam z chłopakiem = do tego urzywamy prezerwatyw niestety traw dzisiaj pękła.Mam nadzieje ze zabezpiecza!! Prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuńcia
Oby oby!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxaxa
do lekarza -> Ty słuchaj pacanie, większość lekarzy ma podpisane umowy z producentami tabletek, mój np. ma z Jenssen - Cilag i imnie, jak i innym poleca właśnie Cilest - fakt tabletki są dobre: nie tyję, źle się nie czuję, nawet piersi mi podrosły ;) jednak fak faktem, że żadnych badań nie zlecał i po prawdzie tych badań musiałby być cały cią i to różnych, więc ci lekarze, którzy mają podpisy z producentami przepisują te tabletki jak się nie sprawdzą to metodą prób i błędów w końcu dobiorą pacjentce takie, które jej organizm będzie tolerował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×